İSTANBUL ZEN

Projeyi Takip Et
Eyüp / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 74
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 97.80-212.50
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 1100000-1760000
KORAY İNŞAATKORAY İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

 
 
Konut Projeleri / İstanbul Zen
 
 
Proje Tanıtımı
 
İstanbul Zen, yeni trendler incelenerek tasarlanmış detayları, ışık saçan mimarisi ve huzur veren yeşillikleriyle şehir merkezine sadece 15 dakika mesafede, Kemerburgaz Beldesi'nde. 
 
Göktürk Beldesine yeni bir soluk getirecek olan İstanbul Zen daha önce 2002 Mipim AwardsYarışmasında "Dünyanın en iyisi" seçilen İstanbul İstanbul'un yaratıcısı Yapı Kredi Koray güvencesiyle sizlerle buluşuyor.
 
 
 
Konut Projeleri / İstanbul Zen
 
 
Proje Detayları
 
KUSURSUZ BİR YAŞAM ALANI, KAÇIRILMAYACAK BİR YATIRIM FIRSATI! 
Konforu, güvenliği, yeşil alanları, kusursuz alt yapısı ve uygun ödeme seçenekleriyle 
 
İstanbul Zen, çok uygun taksitler ve 240 aya varan cazip YTL ve döviz kredi seçenekleri ile size sadece kolay sahip olabileceğiniz kusursuz bir yaşam alanı değil, aynı zamanda değeri her gün artacak iyi bir yatırım fırsatı sunuyor.. 
 
İstanbul Zen, yeni trendler incelenerek tasarlanmış detayları, ışık saçan mimarisi ve huzur veren yeşillikleriyle şehir merkezine sadece 15 dakika mesafede, Kemerburgaz Beldesi'nde. 
 
Göktürk Beldesine yeni bir soluk getirecek olan İstanbul Zen daha önce 2002 Mipim AwardsYarışmasında “Dünyanın en iyisi” seçilen İstanbul İstanbul'un yaratıcısı Yapı Kredi Koray güvencesiyle sizlerle buluşuyor.
 
 
 
Konut Projeleri / İstanbul Zen
 
 
Ulaşım
 
Konum : Göktürk Beldesi 
Projenin bulunduğu Göktürk Beldesi, İstanbul İlinin Avrupa Yakası sınırları içinde olan, doğusunda Kemerburgaz ile komşu, kuzeyinde sulama göleti ve her yönden Belgrad Ormanları ile çevrili olan bir yerleşim merkezidir. İstanbul'un merkezine 20 km. TEM Otoyolu kavşağına ise 10 km. mesafededir. Şehir merkezine uzaklığı ortalama 15 dk.'dır. 3. Dereceden deprem bölgesidir. Ormanla iç içe oluşundan dolayı saklı bir bölgedir. Çevrede okul alternatifleri ve büyük alışveriş merkezleri mevcuttur.

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasieyup-yeni-konut-projelerikoray-insaat-istanbul-zen): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451