İZ EVLER

AKRO YAPIAKRO YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

27 farklı daire tipi toplamda 46 daire, klima, ankastre mutfak, lamine parke, yerden ısıtma, yüzme havuzu, teras bahçeleri, sauna, fitness salonu, özel güvenlik sistemleri ve doğa ile iç içe bir yaşam.

İstanbul Kemerburgaz Göktürk'te muhteşem bir yaşam sizleri bekliyor.

Etrafa örülen duvarların dışına taşacağınız bir yaşam bekliyor sizi. Her şey, hareketli ve dinamik hayatınızda yepyeni bir sayfa açacak. En önemlisi duvarları yıkacak. Klasikleşmiş tüm çizgiler yıkılacak ve İZ Evler hayatınızda unutulmaz izler bırakacak. Sizin için özenle çizilmiş mimarisi ve tek tek seçilmiş dekoratif ürünlerin huzurlu birlikteliği hayatınıza yansıyacak.

İç tasarımı ile fark yaratan İZ Evler, klima, ankastre beyaz eşyalı mutfak, lamine parkeler ile yaşamınızı her an unutulmaz kılacak.

Mutluluğun kusursuz formülü ince ayrıntıları ile sizin için yeniden çizildi. Geniş avlusu, kapalı yüzme havuzu ve gökyüzünün rengini göreceğiniz teras bahçeleri ile İZ Evler'de mutluluk evinizin vazgeçilmez konuğu olacak. İZ Evler'de hayatı yeniden keşfedeceksiniz.

Doğanın büyüsüne inananlar için tasarlanan İZ Evler, lokasyonu ile doğanın dört rengini, mevsimin dört hali ile evinize getirecek. Çünkü ormana komşu İZ Evler'de ilkbaharı, sonbaharı, kışı ve yazı sadece renkleri ile değil, ruhunuzu hafifletecek duyguları ile de yaşayacaksınız.

Doğaya komşu İZ Evler, şehrin gürültü ve karmaşasını hayatınızdan uzaklaştıracak.

İç Resimler

İZ EVLER İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasieyup-gokturkyeni-konut-projeleriakro-yapi-iz-evler): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451