DOĞA TERAS

Projeyi Takip Et
GÖKTÜRK Eyüp / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 63
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 50
Teslim Tarihi : 2012-03-01
Fiyat Aralığı : 330000
ENA GAYRİMENKULENA GAYRİMENKUL PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Proje Uygulama :  Ena Gayrimenkul

Proje Denetimi :  Doğa Gayrimenkul
Proje Satışı :  Doğa Gayrimenkul
Mimari Uygulama Projesi :  Beyaz Atölye Mimarlık Ltd.Şti.
İnşaat Başlangıç Tarihi :  Temmuz 2010
Teslim Tarihi :  Mart 2012
Sosyal Donanımlar :  Oyun odası,fitness ,pilates,sauna,kapalı ve açık çocuk oyun parkı ve yoga salonu,bay ve bayan soyunma odaları,cafe-bar ve infinity açık havuz şeklinde gerçekleştirilecektir.
 
Doğa Gayrimenkul, Mayıs 2010'da Ena Gayrimenkul ile Göktürk'de ortak bir projeye başladı. Şehirden uzakta ama bir o kadar da şehrin yakınında bir bölgede yaşamak isteyenlere hitap eden Doğa Teras Evleri ,A ve B blok olmak üzere toplamda 63 daireden oluşuyor. Tavandan tabana cam cepheli, orman manzaralı 1 adet 4+1 , 7 adet 3+1, 30 adet 2+1, 22 adet 1+1 ve 3 adet stüdyo daire içeriyor. Daire metrekareleri 50-190 m2 arası olarak değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra her daireye ortalama 3 m2 depo alanı ve bir araçlık otopark yeri tahsis ediliyor. Daire içlerinde mutfak dolapları, ocak, fırın, davlumbaz, tüm döşeme kaplamalar, vitrifiye, armatür, banyo dolapları, vb. yer alıyor. Tüm apartman çevresi ve garaj girişinde güvenlik kameraları ve 24 saat güvenlik yer alıyor. Ayrıca dairelerde diafon da bulunuyor. Doğa Teras Evleri’nin B Blok çatısında yer alacak olan sosyal alanda, kafe-bar ve infinity açık havuz, A Blok’ta ise yaşam alanı (televizyon-kafe bölümü), fitness salonu, pilates,sauna ve yoga salonu, bay ve bayan soyunma odaları bulunuyor.

İç Resimler

DOĞA TERAS İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasieyup-gokturkyeni-konut-projeleriena-gayrimenkul-doga-teras): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451