Z OFİS

Projeyi Takip Et
Merkez Mah. Seçkin Sok. 2-4/A Kağıthane / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 1900-01-00
DAP YAPIDAP YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Dünyada İlkleri Başlatan Dap Yapı'dan Yine Bir İlk: Ofis Yönetim Sistemi 
Bir DAP Yapı hizmeti ve ayrıcalığı olan Ofis Yönetim Sistemi, bir ofise bedava sahip olmanın yani bu değerli yatırımı bedavaya getirmenin adıdır. Şirketiniz lobi, asistan odası, toplantı odası, salon, vb zorunluluklar nedeniyle yüzlerce metrekarelik alana ve bu alanları işlevsel hale getirecek asistan, sekreter, temizlik, servis gibi yardımcı personele ihtiyaç duyabilir. Oysa DAP Yapı'nın Ofis Yönetim Sistemi'yle Z Ofis'te hem gereksiz bir yatırım haline dönüşen yüzlerce metrekarelik ofis yatırımından kurtulmuş oluyorsunuz hem de ek personel giderlerinin yükünü taşımak zorunda kalmıyorsunuz. Çünkü Z Ofis'te mekân ve personel olarak ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti, eğer siz isterseniz VIP kalitesinde, küçük bir katkı payı karşılığında alabiliyorsunuz. 
 
Örneğin, Z Ofis'te yapacağınız 50 m2'lik bir ofis yatırımıyla aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacın karşılanabildiği 50.000 m2'lik dev bir kompleksin tüm imkânlarından, yararlanabiliyorsunuz. DAP Yapı, sadece konut geliştiren bir grup değildir. Hem yüksek standartlarda rezidans üretir hem de Kurumsal İşletim Sistemi, Ofis Yönetim Sistemi gibi yeniliklerle sektörü için know how sağlar. 
 
Z Ofis, dünyada bir ilk olarak Z harfinden oluşturulan özgün ve yatay mimari formu, şehrin yani hayatın içindeki merkezi konumu, yatırımınızı 6,5 ila 10 yıl gibi makul bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemi, işinizi ve hayatınızı kolaylaştıran VIP asistan hizmetleri, peyzajından fitness center'a, mini golf sahasından helikopter pistine, cafe ve restoranlardan alışveriş merkezlerine kadar standartların çok üzerindeki a plus özellikleriyle iş hayatında yeni bir dönemi başlatıyor.
 
ünyada bir ilk gerçekleşiyor. Bir harf, mimari forma uygulanıyor.
Z Ofis, yatay mimarinin özgün bir uygulamasını hayata geçiriyor. Z harfi formunun keskin hatlarını yumuşatarak ferah ve geniş mekânlar ortaya koyuyor. Modern çizgilerin yer aldığı bina tasarımı, işini geleceğe taşımak isteyenlere güncelliğini yitirmeyecek bir iş merkezi vaat ediyor. Geniş peyzaj alanı, binayı yalnızca iş değil, yaşam odaklı bir proje haline de dönüştürüyor. Z Ofis, geleceğin çizgilerini iş hayatına yansıtmak isteyen girişimcilere bambaşka bir fırsat sunuyor. 
 
Hayallerin ötesindeki ofis artık hayatınızda…
DAP Yapı titizliğinin, seçiciliğinin ve kalitesinin bir yansıması olan Z Ofis, modern iş hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak üstün özellikleriyle öne çıkıyor. İçeriden girenlere bambaşka bir dünyaya gelindiği hissi veren lobisi, çok amaçlı kullanımlara uygun farklı büyüklüklerde toplantı odaları ve zengin alternatiflere sahip ofis tipleriyle işinize yepyeni bir kimlik sunuyor. Ortak kullanım alanları, panoramik görünüm sağlayan cephe giydirmesi, gün ışığının tüm katlara ulaşmasını sağlayan sunroof sisteminin yanı sıra birinci sınıf malzeme ve işçilik Z Ofis'te detaylara verilen önemin de göstergesi…
 
Bırakın şehir sizin etrafınızda dönsün!
Z Ofis, Çağlayan'da şehir yaşamının tüm alanlarına temas edebilen bir noktada bulunuyor. Bu özelliğiyle şehrin her türlü imkânından faydalanmanızı sağlıyor. Avrupa'nın en büyük adliye binası olan Çağlayan Adliyesi Z Ofis'e birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlereyse 5 – 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. Şehrin hızına yetişmek isteyenler, yatırımlarını şehrin kalbinde yer alan Z Ofis'le değerlendiriyor. 
 
Her yere yakın ama en çok hayallerinize… 
Z Ofis şehrin tam ortasında, yani kalbinde yer alıyor. Çağlayan meydanına yürüme mesafesinde olan bu yeni cazibe merkezi, yatırımcılarına lokasyon avantajı nedeniyle şehrin her yerine kolaylıkla ulaşma imkânı sunuyor. Metrobüs hattına, E-5, TEM ve bağlantı yollarına, köprülere birkaç dakikalık mesafede bulunuyor. 
Atatürk Havalimanı'ndan dünyanın her yerine ulaşmaksa yalnızca 15 dakika sürüyor.
 
Burada sekretere ihtiyacınız yok! Çünkü VIP Asistan var! 
Z Ofis'in VIP Asistan ayrıcalığı 7/24 özel sekreterya, back office ve concierge hizmetleriyle yanıbaşınızda. Yurt içi ya da yurt dışından gelen misafirlerinizin karşılanmasından çocuğunuza alınacak doğum günü sürprizine, o güne özel hazırlanmış toplantı odasındaki ikram servisinden tüm uçak bileti ve tatil rezervasyonlarınızın takibine, özel kurye hizmetinden helikopter kiralamaya, ofis temizliğinden eşinizin kuaför randevusuna kadar her şey sizin için. Z Ofis VIP Asistan hizmetleri, iş ve özel hayatınızın tam istediğiniz gibi olması için çalışıyor. 
 
İş'te 'bedava'ya sahip olacağınız ofisiniz. 
DAP Yapı bedava ofis dönemini başlatıyor. Personel ve diğer harcamalardan tasarruf sağlayan Ofis Yönetim Sistemiyle yatırımınız 6,5 ila 10 yıl arasında kendini amorti ediyor. Z Ofis'te bir sekretere, özel asistana, servis ya da temizlik amaçlı yardımcı bir personele asla ihtiyaç duymuyorsunuz. DAP Yapı'da tüm bu hizmetleri hem de VIP kalitesinde sunan bir ayrıcalık var: Ofis Yönetim Sistemi. 
Ofis Yönetim Sisteminde en az 1 personelden tasarruf ederek yatırımınız geri dönüşünü makul bir sürede sağlamış oluyorsunuz. Örneğin 1 sekreter ve 1 yardımcı personelden tasarruf sağlayarak yatırımınızın amortisman süresini daha da azaltabiliyorsunuz. İşleriniz, organizasyonlarınız ve programlarınız asla aksamıyor. Çünkü Z Ofis'in VIP Asistan ayrıcalığı tüm bu hizmetleri, sizin için yerine getiriyor. Hem yatırımınız kısa sürede kendini amorti ederek bedavaya geliyor hem de VIP kalitesinde bir hizmeti, 7/24 alabiliyorsunuz.

İç Resimler

Z OFİS İle İlgili Haberler


Notice: Undefined offset: 0 in /home/yp/public_html/proje.php on line 315

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasikagithane-yeni-konut-projeleridap-yapi-z-ofis): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451