ELİTİSTPARK

Projeyi Takip Et
Halkalı Merkez mh. Şehityılmaz Özdemir Cd. Ataman Sok. No:6/1 HALKALI Küçükçekmece / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 123
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 62
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 330000
YAPI TÜRKYAPI TÜRK PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Elitistpark'ta Yaşam Başladı...
Halkalı bölgesindeki konut projeleri arasında yer alan Elitistpark Konutları; sunduğu sosyal aktiviteler, inşaat kalitesi ve kaliteli malzeme seçenekleri ile ön plana çıkmaktadir. Elitistpark Konutları'ndan alacağınız daireler sizler için önemli bir yatırım imkanı oluşturmaktadır. Elitistpark Konutları kent merkezine olan yakınlığı ve güçlü ulaşım bağlantıları ile önemli bir konuma sahiptir. Bu anlamda da ulaşılabilirlik açısından yaşayanlara önemli kolaylıklar sunmaktadır.
yaşadığınızı her anında hissedeceğiniz bir yaşam...
 
Çocuklar meyveleri dalından kopartacak...
123 aileye 280 metrekarelik büyük bir havuzda rahatlık ve keyif sunan ve kişi başı 20 metrekare yeşil alan ve ortak kullanımı alanı düşen projenin öne çıkan en önemli diğer bir özelliği ise meyve bahçeleri. Yaklaşık 6 dönüm üzerine yayılan projenin 1600 metrekaresi tamamen yeşil alana ayrıldı. Projede 3 bin civarında bodur bitki ve ağaç var. Ağaçların 85 tanesi ise meyve ağacı. Burada oturanlar meyvesini ağaçtan toplayacak. Cevizden nara, elmadan eriğe, kirazdan limona kadar her çeşit ağacın olduğu bahçede çocuklar hangi meyve nasıl yetişir yaşayarak öğrenecek, taze meyveleri dallarından kendileri toplamanın keyfine varacaklar.
Projede dikkat çeken noktalardan birisi de çocuklar için ayrılan 500 metrekarelik alan. Açık ve kapalı oyun parklarının yanı sıra etüt odasının bulunduğu projede 85 metrekarelik dev bir çocuk havuzu da var. Bunun yanı sıra Elitistparklılar sosyal tesisler için aidat ödemeyecekler.
 
Halkalı ayaklarınızın altında...
İmbat rüzgarlarının taşıdığı huzurdan derin bir nefes alın. Meyve ağaçlarıylan süslü bahçenizin keyfini doyasıya çıkarın.
 
geniş, konforlu, rahat mekanlar...
Günün büyük kısmını geçirip, misafirlerinizi ağırlamaktan mutluluk duyacağınız klimalı, 3,10 m'lik ferah ve yüksek tavanlı salonlar.… En son teknoloji ve sistemleri evinizle buluşturacak kusursuz altyapı…
 
Elitist, sofrayı mutlulukla donatmaktır
en güzel yemeklerin pişeceği eksiksiz bir mutfak…
Avrupada’ki mutfakların ferahliğini yansıtan, Özel tasarım mutfak mobilyaları, elektrikli ocak ve ankastre fırın setiyle kullanışlı ve şık mutfaklar.Ailenizle birlikte yapacağınız kalabalık pazar kahvaltılarını bekliyor…
lezzetli yemekler için her şey hazır
 
Elitist, her yeni güne heyecanla uyanmaktır
yatak odanız en güzel rüyalar için tasarlandı…
Uykunuz hiç bölünmesin. Gün ışığını huzurla yansıtan dizaynıyla yatak odanız sağlıklı bir uyku için sizi beklesin. Günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atıp, huzur bulacağınız kullanışlı yatak odaları...Uyku odanızda sadece siz ve güzel rüyalarınız yeni bir güne “merhaba” desin.
 
Elitist, kendini her an özel hissetmektir
BANYO KEYFİ...…
Özel tasarım banyo mobilyaları ve şık dizaynıyla konforlu elit banyolar.… Evinizin banyosunu lüks bir otelin sunduğu ayrıcalıklarla tasarladık.
 
Elitist mutluluktur...
Her biri 25m2 olan, 8 adet kat bahçesinde, saksıda canlı bitkiler keyfiyle komşularınızla kahvenizi yudumlayın…
 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasikucukcekmece-halkaliyeni-konut-projeleriyapi-turk-elitistpark): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451