MASLAK NO 1

Projeyi Takip Et
ESKİ BÜYÜKDERE CAD. NO:1 Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
SARAL İNŞAATSARAL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
ALTINBAŞ HOLDİNGALTINBAŞ HOLDİNG PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
KOÇKAYA HOLDİNGKOÇKAYA HOLDİNG PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Bazılarının yukarıya bakması gerekmez,
Onlar zaten zirvededir! Siz de İstanbul’un zirvesi Maslak’ta, başarınız için her detayın düşünüldüğü ofisinizde, işinizin zirvesine yükselin!
 
Bazıları bir numara olmak için çabalamaz,
çünkü onlar zaten bir numaradır, bir numaradadır! Başarı tesadüf değildir. Başarmak için dengede olmak gerekir. Hiçbir şeyi gereğinden eksik ya da fazla yapmamak, dengeli yaşamak, dengeli konuşmak, dengeli çalışmak, başarı için gereken detayları dengeli bir şekilde buluşturmak…
 
Doğu ve Batı’yı harmanlayan İstanbul’un tüm sektörleri buluşturan semtinde, iş dünyasının modern yüzüyle doğanın esintileri bir araya geliyor, bu plazada başarmamak için hiçbir sebep kalmıyor!
 
İstanbul'un zirvesinde bir iş yaşamı! Maslakno/1’de üst düzey yöneticiler için düşünülmüş bir dünya var. Bu dünyada, kendinizi iş yaşamının zirvesinde bulacak, güvenlik sistemleri sayesinde kendinizi güvende hissedecek, 250 araçlık VIP Otopark sayesinde otomobilinizden iner inmez kendi asansörünüzle kendi ofisinize çıkacak, ayrıcalıklı dünyanızdan içeri girerken de ayrıcalıklı hissedeceksiniz.
 
Bazıları sezgileriyle değil, verileriyle hareket eder,
çünkü onların teknolojik donanımları vardır. Bugün teknolojiden yararlanmadan başarıya ulaşmak imkansız. Doğru stratejiler oluşturmak için bilgi depolamada ve teknolojik altyapı kurmada kusursuz olmanız gerekiyor.
 
Bu yüzden Maslakno/1’de yer alan ofislerin herbirinin kendilerine ait server odaları bulunuyor. Server odalarının donanımı, IT departmanınızın kararları doğrultusunda oluşturuluyor.
 
Bazıları çok fazla toplantıya gitmez, çünkü onlar ziyaret edilirler! 
İş hayatının olmazsa olmazı olan toplantılarınız başarınızı oluşturmada başrollerden birini oynuyor. maslakno/1’de yer alan Fuaye Toplantı Salonu hem yurt içinden hem de yurt dışından gelen önemli konuklarınızı ağırlarken sizi rahat ettiriyor, prestijinize prestij katıyor.
 
Toplantınızın kusursuz ilerleyebilmesi için teknik donanımlardan ikram kolaylıklarına her detayın düşünüldüğü Fuaye Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıların sonunda katılımcıların tümü marka gücünüzü anlamış oluyor!
 
Bazı iş adamları hiç korkmaz, çünkü onlar güvende olduklarını bilirler!
Maslakno/1’de prestijiniz kadar siz ve veritabanlarınız da güvende. Bina giriş kontrollerinden iris kontrollerine, üst düzey yöneticilerinizin korunmasından güvenlik kameralarına kadar her türlü güvenlik önleminin alındığı maslakno/1’de 7 gün 24 saat boyunca tüm değerleriniz koruma altında olacak.
 
Deprem güvenliği konusunda son derece titizlikle inşa edilen ve yüksek standartta deprem koruma önlemleri alınarak yapılandırılan maslakno/1, yarınınızı da güvenlik altına alacak!
 
2013 Yılı aralık ayında tamamlanacak 2013 Yılı aralık ayında tamamlanacak olan maslakno/1 modernizmle gelenekselliğin buluştuğu İstanbul’un bir numaralı iş merkezi Maslak’ta, dünyanın bir numaralı markaları arasında yerinizi alın.
 
LOKASYON
 
Bazıları hiç acele etmez, çünkü onlar zaten doğru noktadadır!
Maslak Büyükdere Caddesi’ne ve TEM Otoyol Bağlantısı’na anında ulaşma imkanı sunan lokasyonuyla maslakno/1’den Beşiktaş’a,Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri’ne gitmek çok kolay! İş dünyasında en çok ihtiyaç duyulan kavram olan zamanı size kazandıran maslakno/1’de bir toplantıya yetişmek sorun olmaktan çıkarken, eve ulaşmak kolaylaşıyor.
 
MASLAKNO/1 DÜNYANIN EN ÇEVRECİ YAPILARINA VERİLEN LEED GOLD SERTİFİKASI'NI ALMAYA ADAY
 
Madem sizi yeşile götüremiyoruz, yeşili size getirdik!
 
Çalışan insanlara bir sorun, doğayı özlediklerini söyleyeceklerdir. Daha aydınlık, daha havadar ve daha yeşil bir ortamda çalışmak onları zinde hissettirecektir.Mimarlığın alışılmış mekanlarda büyük dönüşümler yaratan gücü şimdi de çalışanların hayal ettikleri dünyanın yaratılmasına öncülük ediyor, maslakno/1 iş dünyasına soluk aldırmaya geliyor. 
LEED, ABD Yeşil Bina Konseyi (USGBC) tarafından yayınlanan sürdürülebilir tasarım esaslarına göre ilreleyen bir süreçtir. LEED GOLD sertitikası, binaların enerji verimliliğini arttırmayı, karbon emisyonunu, su tüketimini, diğer doğal kaynakların kullanımını azaltmayı hedefler.
 
Dünyanın en çevreci yapılarına verilen LEED GOLD Sertifikası’nı almaya aday olan maslakno/1’in dış cidarını oluşturan cam cephenin geçirgenliği sayesinde dış dünya daima sizinle oluyor!

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisariyer-yeni-konut-projelerisaral-insaat-altinbas-holding-kockaya-holding-maslak-no-1): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451