KUZEY KONAKLARI

Projeyi Takip Et
Zekeriyakoy Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 8
Konut Seçenekleri : 0+0
Metrekare Aralığı : 484.00-484.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 0-0
AKŞAN YAPIAKŞAN YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Kuzey Konakları
9458 m2 alan üzerinde 9 adet 484 m2 müstakil konut ve sosyal tesisi bulunan konut projesi.
 
Mühendislik hizmetinin güvenliğini, mimarinin estetik değerleriyle birleştirip bir sistem oluşturuyor, üretim süreçlerini etkin bir şekilde yönetiyor ve temiz bir sonuç inşa ediyoruz.
 
 
 
 
 
 
İlkelerimiz
Taahhütleri zamanında, hatasız, projeye tam uyumlu şekilde yerine getirmek.
Kaliteden ödün vermeden doğru detayları uygulamak.
Mimari yaratıcılıktan ödün vermemek.
Takım çalışmasına önem vermek, bireysel ve grup başarılarının teşvik edildiği bir çalışma ortamı sağlamak.
Tüm ilişkilerini karşılıklı güven temelinin üzerine inşa etmek.
İnsani temelden asla uzaklaşmadan, insanları mutlu edici, memnun edici projelere öncelik vermek.
Çevreye duyarlı, sürdürülebilir enerjiyi koruyan, insana, doğaya, dünyaya saygılı inşaatlar yapmak.
 
Daha modern, daha saygılı!
 
"Yükselen teknolojileri kullanarak, kaliteli ürünü, en ekonomik koşullarda üretmek." Öncelikli hedefimiz, insana saygılı, insanı memnun edecek yapılar yapmak. Güvenilir, çağdaş, ihtiyaçları karşılayabilecek, uzun ömürlü, doğaya saygılı yapılar yapmak, mutluluğu artırarak, mümkün olan en iyiyi sunmaktır. Büyüme stratejimiz, insan memmuniyetini çoğaltmak üzerine kurulmuştur. Sadece Türkiye’de değil, en az iki yerde daha, Afrika ve Ortadoğu’da üretim tesisi kurarak çelik yapı konusunda lider pozisyonda olmaktır. Akşan hafif çelik konut yapı sisteminin amacı; çok katlı yapılarda yaşamak zorunda kalan ailelerin aynı ekonomik şartlarda depreme dayanıklı müstakil konutlarda yaşayabilmelerini sağlamaktır: müstakil konut kavramı, modern dünya için bir lüks değil gerekliliktir ve çağdaş yaşamın bir gereği olarak herkes buna layıktır. Yaşanan depremlerin başta Türk sanayisine ve Türk ekonomisine verdiği ağır tahribat göz önüne alındığında, hafif çelik yapı sistemlerinin tüm dünya için gerekliliği tartışılmazdır. Amacımız, hafif çelik yapı sistemleri sayesinde, tüm dünyanın güvenli ve kaliteli konut ihtiyacına cevap verebilmek, yatırımcılara ve yüklenici firmalara ulaşmak, bütün dünya ülkelerinde hafif çelik yapı teknolojisinin yaygınlaşmasını sağlamaktır. Endüstriyel alanda ise; geleneksel yapılara göre çok daha hızlı, ekonomik ve güvenli olan hafif çelik yapıların avantajlarını sanayici ve girişimcilerinin kullanımına sunmayı hedeflemektedir.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisariyer-zekeriyakoyyeni-konut-projeleriaksan-yapi-kuzey-konaklari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451