GÜLNAR EVLERİ

Projeyi Takip Et
Kilyos Cad.No 243 ZEKERİYAKÖY Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 10
Konut Seçenekleri : 3+2
Metrekare Aralığı : 281-281
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 1562000-1562000
DENEYİM İNŞAATDENEYİM İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
İstanbul'un nefes aldığı Zekeriyaköy'ün kalbinde konumlanan Gülnar Evleri, Sarıyer - Çayırbaşı Tüneli'ne, Hacı Osman - Taksim metro hattına, Maslak bölgesi metro duraklarına ve 3. Boğaz Köprüsü güzergahına yakınlığıyla şehrin dinamik temposunu dilediğiniz an yakalayabilmenize olanak sağlar.
 
Zekeriyaköy'ün her geçen gün biraz daha gelişen aksı üzerinde yer alan Gülnar Evleri'nde şehir hayatının tüm rahatlıkları elinizin altında! Hipermarketin, kısa ve keyifli bir yürüyüş mesafesi kadar yakın olduğu Gülnar Evleri'nden; Açı Okulları, The British International School, Doğa Koleji, Darüşşafaka Okulları, FMV Işık Lisesi, Enka Okulları, Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü, Koç Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi Bahçeköy Kampüsü, Yıldız Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü ve İstanbul Teknik Üniversitesi gibi eğitim kurumlarına; Özel Amerikan Zekeriyaköy Aile Hekimliği Merkezi, Özel Acıbadem Maslak Hastanesi, İstinye Devlet Hastanesi ve Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi gibi sağlık kurumlarına, alışveriş ve yaşam merkezi İstinye Park'a erişim daha kolay olamazdı.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisariyer-zekeriyakoyyeni-konut-projelerideneyim-insaat-gulnar-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451