BOMONTİ APARTMAN

Projeyi Takip Et
CUMHURİYET MAH. LALAŞAHİN SOK. ORGANİK PAZAR KARŞISI BOMONTİ Şişli / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 92
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 65
Teslim Tarihi : 0205-01-01
EXTENSA GROUPEXTENSA GROUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
İstanbul'da, Bomonti'de yeni bir yaşam başlıyor. Hem çok tanıdık gelen hem de hiç görmediğiniz bir yer gibi. Şehrin ışıkları başucu lambanız, etkinlikleri arka bahçeniz, kafeleri komşunuz olacak. Burası şehrin tam kalbi. Burası sizi karşılayan sıcak eviniz. Burası Bomonti Apartman. Evinize hoşgeldiniz...

Bir apartman dairesi nasıl sıcak bir ev haline gelir?

Eve gelip kapıdan girdiğiniz anda günün tüm yorgunluğunu unutmanız, kendinizi rahatlamış ve huzur içinde hissetmeniz için gereken tüm ayrıntıları düşündük. Bu rahatlık hissi, Bomonti Apartman'ın mimarisinde belirleyici oldu. Çünkü doğal gün ışığından yararlanmanın ve ferah mekanlarda yaşamanın bir lüks değil, gereklilik olduğunu biliyoruz.
 
NEDEN BOMONTİ APARTMAN?
 
Aydınlık yaşam alanları
 
Bomonti Apartman tasarlanırken, hava alan ve ışık gören ferah mekanlar yaratmaya özen gösterdik. Yaşam kalitenizi koruyacak her türlü ayrıntıyı planlandık.
 
    Dairelerin yerleşim düzeni güneş ışığından maksimum faydalanılabilecek şekilde tasarlandı ve yatak odalarının doğal ışık alması sağlandı.
    Açık havadan keyif alınabilmesi amacıyla teraslar düzenlendi.
    Dubleks dairelerde geniş yaşam alanı hissi verilebilmesi için teraslar veya iki kat yüksekliğinde salonlar tasarlandı.
    Ortak yaşam alanları geniş tutuldu ve özellikle hepsinin, koridorlar dahil doğal ışık alması sağlandı.
 
Akıllı yaşam alanları
 
Yaşam alanlarının daha iyi kullanılması için yatak odalarında geniş dolap alanları, mutfaklarda ve banyolarda akıllı dolap sistemleri düşündük.
 
    Dairelerin yerleşim düzenlerini, modern yaşam standartlarına uygun olarak tasarladık.
    Mekanları en kullanılışlı olacak şekilde planladık. Dairelerde akıllı depolama çözümleri tasarladık.
    Gerekli olduğunda kullanılan eşyalar için bodrum katta depolama alanları oluşturduk.
 
Enerji verimliliği
 
Bomonti Apartman, mevcut Avrupa izolasyon standartlarına uygun olarak, özellikle kışın oluşan ısınma maliyetlerini düşürmek üzere tasarlanmıştır. Ayrıca hareket ettirilebilir güneş kırıcılar da yaz döneminde doğal serinlik sağlamak için düşünülmüştür.
 
Isıtma ve soğutma, daire içi kontrol sistemi ile merkezi olarak planlanmıştır. Her dairede bulunan kalorimetreler ile enerji tüketimi daire bazında ücretlendirilecektir. Böylece ısıtma giderleri daire sakinleri tarafından kontrol edilecilecektir.
 
Güvenli yatırım
 
Bomonti, art arda uygulamaya konulan yeni konut, rezidans, otel ve alışveriş merkezi projeleriyle İstanbul'un cazibe merkezi konumundadır.
 
Şehrin göbeğinde böyle bir semtte, enerjiyi en iyi şekilde değerlendiren, düşük işletme giderlerine karşın yüksek yaşam kalitesi sunan bir projeye yatırım yapmak, hayata yatırım yapmaktır. İster oturun, ister kiraya verin; her şekilde kazanacaksınız.

İç Resimler

BOMONTİ APARTMAN İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisisliyeni-konut-projeleriextensa-group-bomonti-apartman): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451