KASR-I KINAŞ 6

KINAŞ İNŞAATKINAŞ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Kasr-ı Kınaş koleksiyonunun 6. halkası Yıldırım Beyazıt'tan Talas'a bağlanan 30 Ağustos Caddesinde hayata geçiyor. Muhteşem Erciyes manzarasına sahip Kasr-ı Kınaş 6 projesinde daireler 5 odalı olup, 210 m2'lik alana sahiptir. Konumu itibariyle Üniversite'ye ve şehir merkezine en yakın noktada bulunması Kasr-ı Kınaş 6'nın en büyük avantajıdır. Yapımına 2010 yılı içinde başlanmış olan projenin 2012 yılı sonunda tamamlanması planlanıyor.
 
KINAŞ İnşaat bu projede bulunan planlar ve detaylar üzerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Burada yer alan detay ve donanımlar yalnızca tanıtım ve görsel amaçlı olup, her türlü çizim, fotoğraf ve projeler, inşaa edilecek yapı için yanlızca bir tasarımdan ibarettir. Satın alacağınız konutun tatbikat projesi, bu yapı için alınmış inşaat ruhsatının ekindeki ilgili dairece onaylanmış projedir. İş bu tanıtım materyallerinde bağımsız bölümü ile ilgili yer alan birim ve ölçüler, net ölçüler olmayıp belirtilen bu ölçüler kat sahanlıkları, merdiven dairesi, asansör mahalleri alanlarından bağımsız bölüme isabet eden pay da ilave edilmiş olup, yanlızca o bağımsız bölüme ait bir ölçü değildir. KINAŞ İnşaat sorumluluğu yazılı talimatlarınıza ve sözleşme eki teknik şartnamenize göre konutun imalatını yapmakla sınırlıdır.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomkayseritalas-yeni-konut-projelerikinas-insaat-kasr-i-kinas-6): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451