ORKA LIFE

Projeyi Takip Et
YEŞİLYURT MAH. GARİPEDENOĞLU SOK. YUVACIK Başiskele / Kocaeli
Konut Sayısı : 138
Konut Seçenekleri : 3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 138
Teslim Tarihi : 2015-08-01
Fiyat Aralığı : 220000
KAVAN İNŞAATKAVAN İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
ORKA GRUPORKA GRUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
SEVAL İNŞAATSEVAL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

26 dönüm arsa üzerine kurulan Orka Life'ın yüzde 72'si yeşil alanlara ayrıldı. Kesintisiz orman manzarasıyla dikkat çeken evler özellikleriyle 5 yıldızlı bir tatil köyünü andırıyor. Projede 142 - 170 metrekare 3 oda 1 salon evler, 200 metrekare 4 oda 1 salon evler ve 275 metrekare 4 oda 1 salon villalar, villalara ait 120 ile 150 metre kare arası bahçeler bulunuyor. 

Orka Life’da, her konuta özel açık otopark, güvenlik kontrollü ana giriş ve çıkış, site çevresinde kameralı güvenlik sistemi, blok kapısı ile daire içi görüntülü karşılama sistemi, sosyal tesisler ve güvenlik noktaları ile konuttan görüşme imkanı, TV uydu yayını ve Digitürk sistemi, 7/24 saat aktif güvenlik ekibi, bahçe ve çocuk alanları dahil, tüm sitenin görüntülü kontrol sistemi ile korunması sayesinde güvence altına alınan bir hayat fırsatı yer alıyor.

Orka Life, Kocaeli- Başiskele, Yuvacık'ta konumlandırılıyor. Proje İzmit merkeze 10 km, Interteks Fuar alanı ve Outlet Center’a 6 km, CarrefourSa Alışveriş Merkezi’ne ise 7 km mesafede yer alıyor.

 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

ORKA LIFE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomkocaelibasiskele-yuvacikyeni-konut-projelerikavan-insaat-orka-grup-seval-insaat-orka-life): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451