ARMADAKENT RESİDENCE

Projeyi Takip Et
YAHYA KAPTAN HANLI SK, NO:23 OTOGAR ALTI İzmit / Kocaeli
Teslim Tarihi : 0000-00-00
KAVANLAR İNŞAATKAVANLAR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

 
İnsana ve çevreye saygılı,özel bir mimari tasarımla toplam 100.000 m2 üzerine inşaa edilen ARMADAKENT'in %65'i YEŞİL ALAN'a ayrılmıştır.
 
 
Site çevresinde dekoratif duvarlar
Giriş kontrol ünitesi ve güvenlik
Peyzaj ve çevre düzenlemeleri
Güvenlik kontrollü otoparklar
TVtesisatı,(Kablolu yayın ve digital yayın sistemine uygun)
Telefon ve İnternet alt yapıları
Blok girişlerinde diafon sistemi
Kullanma ve yangın rezervini kapsayan su depoları
Yaz –Kış aylarında kullanıma uygun hijyenik şartları sağlanmış kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, jakuzi
Kapalı alanda fitness center
Sauna, masaj odaları ve her aileye özel soyunma dolabı
Kapalı alanda masa tenisi ve bilardo salonları
Bloklara ait ortak dinlenme çardakları
Çocuk oyun parkı
Kombi sistemi ile ferdi ısıtma
Profesyonel site yönetimi
 
35 yıldır sağlam temeller üzerinde güvenle yükselen Kavanlar İnşaat, gerçekleştirdiği projeler ile sektörde saygın bir yere ulaşmıştır. Yarınlar için güvenli yatırımlar inşa eden Kavanlar İnşaat, hayata değer katan ve modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren eserleri ile hak ettiği müşteri memnuniyetini kazanmış durumdadır.
 
Her projesinde doğayı ve moderniz mi müthiş bir uyumla harmanlayan Kavanlar İnşaat, deneyimli ve dinamik kadrosuyla ekibini aşan konut ve iş yerini başarıyla hayata geçirmiştir.
 
Bugün, inşaat sektörünün yanında, hazır beton üretimini İzmit, Gebze ve Kıbrıs’taki tesislerinde gerçekleştiren Kavanlar İnşaat, Kavanlar Hazır Beton Tesisleri ile başarının temellerini sağlamlaştırmıştır.
 
35 Yıllık deneyimi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutup, mükemmellik anlayışını esas alarak, Kavanlar İnşaat, markasının devamlılığını sağlamak, insana ve doğaya saygıyı sürdürerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmak.
 
Kavanlar İnşaat olarak; Bugüne kadar gerçekleştirilen tüm projelerde olduğu gibi kaliteden asla ödün vermemeye, daima daha ileriye gitmek için; çalışmalarımızın bilgi, birikim ve fikirlerden en üst düzeyde yararlanacak ortamı sağlamaya, doğaya ve insana saygı ilkesiyle, çevre ile ilgili tüm yasal mevzuatlara uymaya ve doğal kaynakları korumaya, yani yaşama değer katmaya devam edeceğiz…

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomkocaeliizmit-yeni-konut-projelerikavanlar-insaat-armadakent-residence): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451