Sağlık Sitesi|FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo
İSTANBULANKARAANTALYAİZMİR

ABank'tan Bayrama Özel Konut Projesi

ABank'tan bayrama özel avantajlı fırsatlarla ihtiyaç kredisi kampanyası oluşturuldu.
Mail At
ABank'tan Bayrama Özel Konut Projesi

ABank’ın, yüzde 1,25’ten başlayan, 12 aydan, 48 aya değişen vadelerde, “Bayrama Özel’’ ihtiyaç kredisi kampanyası devam ediyor.

Uygun ödeme seçenekleriyle öne çıkan bu kampanyadan yararlanarak, bayram dönemindeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, sevdiklerinizle birlikte keyifli bir bayram geçirebilirsiniz. Kredi başvurusu ve kampanya hakkında detaylı bilgilere ABank web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

ING Bank’tan Avantajlı Faiz Oranları ve Ödeme Seçenekleriyle Kurban Bayramı’na özel kredi!

ING Bank, müşterilerinin Kurban Bayramı öncesi artan nakit ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmak amacıyla 48 aya varan taksitlerle kredi notuna göre avantajlı faiz oranları ve taksit erteleme seçeneği sunuyor.ING Bank’tan Avantajlı Faiz Oranları ve Ödeme Seçenekleriyle Kurban Bayramı’na özel kredi!

Kredi notu yüksek müşterilere daha düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulan kampanyada faiz oranları %1,19 ile %1,39 arasında değişiyor.

Dileyen müşteriler krediyi şimdi alıp; ödemelerine 4 ay sonra başlayabiliyor.

30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli kampanyaya ilişkin örnek kredi maliyet tablosu şöyle:

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı

Kredi Vadesi (Ay)

Aylık Faiz Oranı

Yıllık Akdi Faiz Oranı

Taksit Tutarı

Kredi Tahsis Ücreti*

Toplam Sigorta Bedeli

Aylık Toplam Maliyet Oranı

Yıllık Toplam Maliyet Oranı

10,000 TL

48

%1,19

%13,08

338.62TL

 50 TL

587.36 TL

% 1,6141

% 21.1851

4 ay erteleme imkanı ile %1.19 faiz oranından, Findeks Kredi Notu 1850 ve üzeri olup başvurusu onaylananlar faydalanır. 4 ay erteleme imkanı sadece 48 ay vadeli kredi talepleri için geçerlidir. Kişiye göre değişmekte olan sigorta bedeli, aylık/yıllık toplam maliyet oranı hesaplamasına dahil edilmemiştir. Kampanya 30 Eylül’e kadar geçerlidir. Kredi üst limiti 50bin TL’dir. ING Bank’ın kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.
 *Kredi tutarının binde beşidir

 

 

 


Burgan Bank Gelenekselleşen Bayram Kredisiyle Müşterilerinin Nakit İhtiyacını Karşılıyor

Burgan Bank’ın 3 ay taksit erteleme ve 48 aya kadar vade imkânı sunan Bayram Kredisi, müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına destek oluyor.  Burgan Bank Gelenekselleşen Bayram Kredisiyle  Müşterilerinin Nakit İhtiyacını Karşılıyor

Üstelik avantajlı faiz oranlarına sahip Bayram Kredisi’nde tutar sınırlaması da bulunmuyor

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile öne çıkan Burgan Bank, gelenekselleşen Bayram Kredisi ile bu bayram da müşterilerine destek oluyor. Bayramda aileleri ile keyifli vakit geçirmek veya hayallerindeki tatile çıkmak isteyenler için 3 ay taksit erteleme ve 48 aya kadar vade imkanı sunan Bayram kredisi sayesinde müşterilerin nakit ihtiyacı gideriliyor. Avantajlı faiz oranları ile müşterilerinin yüzünü güldüren Burgan Bank Bayram Kredisi’ne Eylül ayı sonuna kadar başvurulabilecek.

Burgan Bank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Pınar Kuriş; “Bayramda nakit ihtiyacı olan müşterilerimize, 3 ay taksit erteleme ve 48 aya kadar vade imkânı ile sunduğumuz Bayram Kredimiz uygun faiz oranlarıyla da yüzleri güldürüyor. Geleneksel hale getirdiğimiz bayram kredimizle bayramın coşkusuna katkıda bulunmak istiyoruz. Bayram planlarını erteleyen müşterilerimizi de düşünerek Bayram Kredisi’ne son başvuru tarihini 30 Eylül 2017 olarak belirledik. Burgan Bank ailesi adına herkesin Kurban bayramını huzurla ve hayallerindeki gibi geçirmesini umuyor, şimdiden iyi bayramlar diliyorum” dedi.

Burgan Bank’ın Bayram Kredisi’ne başvurmak ve detaylı bilgi almak için en yakın Burgan Bank şubesini ziyaret edebilir ya da 0850 222 8 222 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.


Şekerbank’tan avantajlı bayram kampanyası

Şekerbank Kurban Bayramı’na sayılı günler kala gelenekselleşen bayram kampanyasıyla müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını avantajlı koşullarla karşılıyor. Şekerbank’tan avantajlı bayram kampanyası

Kampanya kapsamında esnaf ve işletmelere 3 ay taksit erteleme imkanı ile 36 aya varan vadeler ve masrafsız avantajlı bankacılık işlem paketleri sunulurken, bireysel müşterilerin 48 aya varan vadelerle 50 bin TL’ye kadar nakit ihtiyaçları uygun faiz oranları ile karşılanıyor.

Şekerbank, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi nakit ihtiyaçları artan müşterilerine özel geleneksel bayram kampanyasını başlattı. Banka, bayram kampanyasıyla hem esnaf ve işletmelerin hem de bireysel müşterilerin finansman ihtiyaçlarını karşılıyor.

Esnaf ve işletmelere 3 ay taksit ertelemeli, masrafsız kredi

Şekerbank, esnaf ve işletmelerin bayram öncesi artan nakit ihtiyaçları için 250 bin TL’ye kadar finansman sağlıyor. 3 ay taksit erteleme imkanının ve 36 aya varan vadelerin bulunduğu kampanyada avantajlı bankacılık işlem paketleri de yer alıyor. Kampanya dahilinde masrafsız sunulan paketlerle, esnaf ve işletmelerden 1 yıla kadar hesap işletim ücreti ile havale ve EFT ücreti alınmıyor. 31 Ağustos’a kadar devam edecek kampanya kapsamında ayrıca ‘Esnafım Kredisi’, ‘Taksitli Ticari Kredi’, ‘Ticari Taşıt Kredisi’, ‘Ticari Servis’ ve ‘Profesyonellere Kredi’ de esnaf ve işletmelere avantajlı faiz oranları ile sunuluyor.

Kampanya kapsamında bireysel müşterilerin de her türlü nakit ihtiyacı, uygun faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile 50 bin TL’ye kadar  karşılanıyor. Bireysel müşterilere yönelik kampanya 8 Eylül’e kadar devam edecek.


QNB Finansbank’tan bayramda nakit ihtiyacına üç ay ödeme ertelemeli çözüm

QNB Finansbank, Kurban Bayramında nakit ihtiyacı olan müşterilere uygun faiz oranlı ve ödemeye 3 ay sonra başlayabilecekleri 48 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı. QNB Finansbank’tan bayramda nakit ihtiyacına üç ay ödeme ertelemeli çözüm

QNB Finansbank Kurban Bayramı Kredisi kampanyasında müşteriler günde 15 TL’den başlayan taksitlerle 15 bin TL’ye kadar kredi kullanabiliyor. Üstelik QNB Finansbank müşterilerine, ödemelerine 3 ay sonra başlama fırsatı sağlıyor ve 48 aya kadar vadeli kredi kullandırıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen QNB Finansbank müşterileri internet veya cep şubelerinden başvurularını hemen yapabilir, kredilerini anında hesaplarına aktarabilirler. Henüz QNB Finansbank müşterisi olmayanlar ise 5030’a T.C. kimlik numaralarını SMS olarak göndererek ya da www.qnbfinansbank.comadresinden ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirler.


Yeni Emekliler de artık Akbank’ta

Akbank SGK ile yaptığı anlaşma sonrasında, 1 Ağustos 2017 tarihinden itibaren emekliye ayrılan SGK’lı çalışanların ilk maaş ve ikramiye ödemelerine aracılık etmeye başladı. Yeni Emekliler de artık Akbank’ta

Yapılan anlaşma ile emekliye yeni ayrılan SGK’lı çalışanlar, ilk emekli maaşlarının ve emekli ikramiyelerinin ödeneceği bankayı Akbank olarak seçebiliyor, aynı zamanda 450TL’ye varan nakit promosyondan faydalanıyorlar. Bunun için Akbank müşterisi olsun ya da olmasın, yeni emeklilerin çalıştıkları kuruma veya SGK’ya banka tercihlerini Akbank olarak iletmeleri yeterli.

Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arif İsfendiyaroğlu, konuyla ilgili açıklamasında SGK ile yapılan anlaşmanın, yeni emekliye sunulabilecek ayrılacaklar açısından önemli bir gelişme olduğunu vurgulayarak, “Akbank olarak, uzun yıllar ülkemize hizmet ederek emekliye ayrılan tüm yeni emeklilerimizin, ilk günlerinden itibaren yanlarında olabilmek için çalışmalarımızı tamamladık. Artık yeni emeklilerimiz ilk maaş ve ikramiyelerini diledikleri Akbank şubesinden alabilecekler ve emeklilere sunduğumuz tüm ayrıcalıklardan faydalanabilecekler” dedi.

Akbank; 450 TL’ye varan promosyonun yanısıra, emekli maaş müşterilerine şubelerinde öncelikli hizmet veriyor, müşterilerinin maaş hesaplarından yapacakları havalelerini ve dijital kanallarda EFT işlemlerini ücretsiz gerçekleştiriyor. Üstelik, Neo maaş kartlarıyla tüm bankaların ATM’lerinden ayda 2 kez ücretsiz para çekme olanağı ile emekliler zahmet çekmeden maaşlarını diledikleri an çekebiliyor. Bununla birlikte emeklilere özel, dosya masrafsız ihtiyaç kredisi ve vadeli mevduatta özel oranlar sunan Akbank, ülke çapında yaygın Şube ve ATM ağı ile yeni emeklilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren hizmetleriyle öne çıkıyor.


EMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM

Tuncay Mollaveisoğlu

Bir kağıt parçasına 700 bin TL!

Osman Cihad Esen
cihad.esen@yeniprojeler.com

Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Fatih Karakaş
fatih.karakas@kentselplatform.com

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Av.Cihat Demirbağ
avukat@cihatdemirbag.com.tr

Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttıyeni konut projeleri iphone da


Haritada konut projeleri


KREDİLER


DEKORASYON


ENERJİ SEKTÖRÜ