Akbank Neo'ya alışverişlerde indirim özelliği kazandırdı

AKBANK
Akbank Neo'ya alışverişlerde indirim özelliği kazandırdı

Akbank açıklamasına göre, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için bankacılık ürün ve hizmetlerinde yenilik yapan banka, banka kartı Neo'ya "indirim özelliği" kazandırdı. Neo, indirim özelliğinin yanı sıra yenilenen tasarımıyla hesabını bilenlerin banka kartı olmaya devam edecek. Bundan sonra Neo sahipleri, alışverişlerinde hem indirim hem de chip-para kazanacaklar.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Ödeme Sistemleri ve Kurumsal İletişim Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Sindel, Türkiye'de gelişen koşullara ve Akbank müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına göre sürekli bir araştırma içinde olduklarını belirterek şunları kaydetti:

"İşte bu çalışmalarımızın sonucunda, yine Türkiye'de bir ilke imza attık ve indirim kazandıran banka kartını geliştirdik. Artık Neo, ilk defa banka kartları arasında, alışverişte indirim sağlayacak. İndirimler iki iş günü içinde müşterilerimizin vadesiz mevduat hesabına yansıyacak. Bu nedenle biz  'şte bu da Neo farkı, alışverişte hesabını bilenlerin banka kartı' diyoruz. Bunu dönemsel bir kampanya olarak değil, alışverişlerinde banka kartını kullanmayı tercih eden müşterilerimize sürekli sunacağımız bir kart özelliği olarak konumlandırıyoruz.

Müşterilerimize indirim özelliğini öncelikle 31 Aralık'a kadar Akbank üye işyerlerinde geçerli olacak bir kampanya ile sunmaya başlıyoruz, sonraki dönemlerde de farklı sektörlerde sürekli olarak yapacağımız kampanyalarla indirim vermeye devam edeceğiz. Böylelikle müşterilerimiz işyerlerinden indirim istemek zorunda kalmayacaklar, çünkü Neo ceplerinde olduğu sürece alışverişlerinde 'indirim' kazanacaklar. Daha da önemlisi, bu yenilikle müşterilerimiz alışverişlerinde indirim alırken, chip-para kazanmaya da devam edecekler. Dolayısıyla, küçük - büyük tüm alışverişlerinde Neo  kullanan Akbank müşterileri, beklemeksizin kazanacaklar ve kazançlarını katlayacaklar."

 


Paylaş:

KONUT KREDİSİ