Axess Mobil’den Yılbaşına Özel Kampanyalar!

Axess ve Wings kart sahiplerini Axess Mobil’de yeni yıl alışverişlerine özel sunulan birbirinden çeşitli chip-para, Mil Puan, indirim ve taksit kampanyaları bekliyor.Detaylar haberimizde...
Axess Mobil’den Yılbaşına Özel Kampanyalar!

Wings kart sahipleri yeni yıla özel 15 Aralık 2018- 1 Ocak 2019 tarihleri arasında yapacakları her 200 TL ve üzeri giyim, akaryakıt, market, konaklama ve seyahat harcamasına 2.019 Mil Puan, toplamda 10.095 Mil Puan kazanıyor.  Kampanyaya katılmak için Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklanması yeterli.

Ayrıca Axess Mobil kullanıcıları Akbank kartları ile kendilerine özel sunulan ZUBİZU kampanya ve ayrıcalıklarından yararlanmaya devam ediyor. Üstelik aralık ayı sonuna kadar seçili ZUBİZU indirimlerinin keyfini Axess Mobil’de 2 kat değerli yaşıyor.

Axess’in 31 Aralık’a kadar geçerli diğer yılbaşı kampanyaları ve çok daha fazlası Axess Mobil’de yer alıyor. Axess’in öne çıkan kampanya detayları ise şöyle:

  • Zorlu AVM’de Axess’ten toplamda 150 TL chip-para

Zorlu AVM’de kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden alışveriş yapan Axess Mobil kullanıcıları yapacakları “her 350 TL” alışverişe, “50 TL chip-para”, toplamda “150 TL chip-para” kazanıyor. Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklamak veya "ZORLU" yazıp 4566’ya SMS göndermek yeterli olacak.

  • CarrefourSA’lar ve carrefoursa.com’dan Axess’ten 50 TL chip-para

Axess Mobil kullanıcıları, CarrefourSA’lardan ve carrefoursa.com’dan farklı günlerde yapacakları “3 defa 150 TL ve üzeri” alışverişlerine, “50 TL chip-para” kazanıyor. Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklamak veya "ELLİ" yazıp 4566’ya SMS göndermek yeterli olacak.

  • Morhipo.com’dan Axess ile ilk alışverişlerde 50 TL chip-para ve 6 taksit fırsatı

Morhipo.com’da “350 TL ve üzeri” ilk alışverişlerde “50 TL” chip-para kazanıldığı gibi, ayrıca “peşin fiyatına 3 veya 6 taksit fırsatı”ndan da yararlanılabiliyor.

  • Axess Mobil’e özel Watsons’ta yapılacak 75 TL ve üzeri ilk alışverişte 15 TL chip-para

Axess Mobil kullanıcıları, Watsons’ta yapacakları “ilk 75 TL ve üzeri” alışverişine “15 TL chip-para” kazanıyor. Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanması gerekiyor.

  • atasunoptik.com.tr’de Axess’ten 50 TL chip-para

Axess Mobil kullanıcıları, www.atasunoptik.com.tr‘den veya Atasun Optik mobil uygulamasından tek seferde yapacakları “ilk 350 TL ve üzeri” güneş gözlüğü alışverişlerine “50 TL chip-para” kazanıyor. Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanması gerekiyor.

  • Gülaylar mağazaları ve gulaylar.com.’dan Axess’ten 100 TL chip-para

Axess Mobil’e özel  Gülaylar mağazalarından ve www.gulaylar.com’dan yapılacak ilk “500 TL ve üzeri” alışverişe, “100 TL chip-para” hediye. Kampanyadan yararlanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklanması yeterli.

  • Vestel’de +6 taksit fırsatı

Kampanyaya dahil olan Vestel bayisi Axess üye işyeri satış noktalarında, vade farksız 200 TL ve üzeri 2- 6 taksitli işlemler için “+6 taksit” fırsatı.

  • İstikbal, Bellona ve Mondi mağazalarında Axess ile alışverişlerde +5 taksit fırsatı

Axess Mobil kullanıcıları, kampanyaya dahil İstikbal, Bellona ve Mondi mağazalarında yapacakları 150 TL ve üzeri vade farksız 2-7 taksitli alışverişlerinde “+5 taksit” fırsatından anında yararlanıyor.


Paylaş:

Konut Kredisi
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48