Denizbank'tan konut kredisinde yılbaşı şenliği

DenizBank, tüketiciler için birbirinden cazip fırsatlar içeren yılbaşı çekiliş kampanyası düzenliyor.
Denizbank'tan konut kredisinde yılbaşı şenliği

Bireysel amaçlı kullanılan krediler (ihtiyaç, taşıt ya da konut kredisi) ve bireysel kredi kartlarını kapsayan kampanyada; 31 Aralık 2012 akşamına kadar başvuru yapıp, 11 Ocak 2013 akşamına kadar Bireysel Kredi kullanan ya da kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilere çekiliş ile

 
3 Fiat Punto araba,
33 Vestel LCD TV,
33 Iphone 4S hediye edilecek.
Bir SMS ile kolay ve hızlıca başvurulabilen Cebimde İhtiyaç Kredisi de Yılbaşı Kampanyası kapsamında dosya masrafsız olacak.  Ayrıca tüm facebook kullanıcıları, DenizBank’ın facebook sayfasından hızlı ve kolay ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek. Kampanya talihlileri ise 22 Ocak’ta açıklanacak.
 
DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, Yılbaşı Kampanyası ile ilgili olarak şunları söyledi: “DenizBank olarak tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Yeni yıla yaklaşırken müşterilerimizin 2013’e daha mutlu girebilmeleri için yeni bir kampanya düzenledik. Bankamızdan bireysel kredi kullanan ya da bireysel kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerimiz yılbaşı çekilişine katılma şansı yakalayacak. Ayrıca Aralık ayı boyunca Cebimde Kredi’yi dosya masrafsız olarak müşterilerimize sunuyoruz. Herkesi DenizBank’ın düzenlediği yılbaşı kampanyasından yararlanmaya çağırıyoruz.”
 
Tek bir SMS yeterli
 
DenizBank’ın Yılbaşı Kredisi’’nde tüketiciler tek bir SMS ile dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Bunun için KREDIM yazarak TC kimlik numarasının 3280‘e kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterli. Ayrıca, DenizBank internet sitesinden /Facebook’tan WEB’de krediye, sadece T.C. kimlik numarası ile başvuru da yapılabilecek. Tüketiciler, başvuru sonuçlarını 5 dakika içerisinde cep telefonlarına gelen SMS ile öğrenebiliyor ve DenizBank şubelerinden aynı gün içinde kolaylıkla kullanabiliyor.
 
Ayrıca, Kredi kartı başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin, KKART yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numarasını 3280’e kısa mesaj atmaları yeterli olacak. 

Paylaş:

KONUT KREDİSİ