İş Bankasından Banvit taraftarlarına özel kredi kartı

İş Bankası, Banvit Basketbol Kulübü taraftarlarına özel kredi kartı hazırladı.
İş Bankasından Banvit taraftarlarına özel kredi kartı

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, bankanın Bandırma Şubesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, "İş Bankası Banvit Maximum Kartı"nın, kulübün turuncu-beyaz renkleriyle özel olarak tasarlandığını bildirdi.

Kartın, Banvit taraftarlarının, kulüplerine destek olma isteği dikkate alınarak tasarlandığını belirten Sezen, "Kartın en önemli özelliği, kart sahiplerinin, bankamızın kampanya ve ayrıcalıklarından yararlanarak yaptıkları harcamalarda kazanmalarını sağlarken diğer yandan harcamalar üzerinden bankamız tarafından Banvit Basketbol Kulübüne katkı sağlanmasıdır" dedi.

Banvit Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Görener ise takımlarının, 1994 yılından bu yana basketbol kulübü ile liglerde yer aldığını hatırlattı.

Takımlarının, Beko Basketbol Ligi'nde lider durumda olduğunu ifade eden Görener, "Bu tablo bizi mutlu ediyor. Umarım ligdeki iddiamız bu haliyle devam eder ve 2013-2014 sezonunu şampiyon olarak kapatırız. İş Bankası ile hayata geçirdiğimiz 'Banvit Maximum Kart'ın, kulübümüze, taraftarımıza hayırlı olmasını temenni ederim" diye konuştu.

 

Paylaş:

KONUT KREDİSİ