İş Bankası’ndan günde 5 TL’ye 5.000 TL kredi

Türkiye İş Bankası, bu sonbaharda da tüm bireysel ihtiyaçlar için uygun koşullarla kredi seçenekleri sunmaya devam ediyor.
İş Bankası’ndan günde 5 TL’ye 5.000 TL kredi

Türkiye İş Bankası, bu sonbaharda da tüm bireysel ihtiyaçlar için uygun koşullarla kredi seçenekleri sunmaya devam ediyor. 4 Ekim’e kadar devam edecek İhtiyaç Kredisi kampanyası ile İş Bankası müşterileri, bireysel nitelikli tüm ihtiyaçları için günde 5 TL’ye 5.000 TL kredi kullanabiliyor. Kampanyada, 48 ay vadeye kadar farklı tutarlarda kredi seçenekleri de bulunuyor.

25.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlar için kredi başvurusu İşCep’ten “Krediler > Anında Kredi Başvuru” adımları takip edilerek hemen yapılabiliyor. İşCep uygulaması www.isbank.com.tr/indir linki aracılığıyla cep telefonuna indirilebiliyor. Onaylanan kredi tutarı 7 gün 24 saat o an hesaba geçiyor.

Ayrıca; İnternet Şubesinden, Bankamatiklerden, 0 850 724 0 724 no’lu Telefon Şubesinden ve tüm İş Bankası şubelerinden kolayca başvuru yapılabiliyor. Başvuru hangi kanaldan yapılırsa yapılsın, cevabı hemen cep telefonuna gönderiliyor.

Detaylı bilgi; isbank.com.tr, 0850 724 0 724 Telefon Şubesi ve tüm İş Bankası şubelerinde yer alıyor.

5.000 TL 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık akdi faiz oranı %1,29; toplam geri ödeme süresi olan 1.461 gün üzerinden taksit tutarı günlük 4,87 TL’dir.

Kampanya kapsamında vade 3-48 ay arasında belirlenebilmektedir. Aylık taksit tutarları, geri ödemeler 30 gün sonra başlayacak şekilde hesaplanmıştır. Kefil ön şartı aranmamakla birlikte, şubelerimiz gerekli gördükleri takdirde kefil talep edebilecektir. Tahsis ücreti ve sigorta primi tabloda belirtilen kredi dilimleri için örnek olarak hesaplanmıştır. Tahsis ücreti kredi tutarına göre değişkenlik gösterecektir. Söz konusu ücrete %5 oranındaki BSMV dahil değildir. Sigorta primi ise 35 yaş üzerinden hesaplanmış olup; kredi tutarı, kredi vadesi ve müşterinin yaşına göre değişkenlik gösterecektir. Hesaplanan yıllık maliyet oranına sigorta tutarı dahil edilmemiştir. Banka, kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

isbank.com.tr

 


Paylaş:

Konut Kredisi


en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

ReklamReklamReklam

Reklam

Reklam

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-07-24 13:46