Kuveyt Türk’ten altın biriktiren Sağlam Kart

Kuveyt Türk’ten altın biriktiren Sağlam Kart

Kuveyt Türk’ün yeni nesil kredi kartı Sağlam Kart ile taksit seçeneklerine ek olarak, 12 ay boyunca aylık 200 TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri, ekstrelerini düzenli ödediklerinde 50 TL değerinde Altın Puan kazanıyor ve kart ücreti de ödemiyor.

Kuveyt Türk’ün bütçe dostu olma özelliğiyle tanımlanan yeni nesil kredi kartı Sağlam Kart, sektöre farklı bir bakış getiriyor. Sağlam Kart, temel ihtiyaç alanları olan eğitim ve sağlık için yapılan harcamalarda vade farksız 5 taksit seçeneği sunarken, 100 TL ve üzeri alışverişlerde de müşterilerine taksit sayısını 12 aya kadar istedikleri gibi belirleme imkanı veriyor. 12 ay boyunca aylık 200 TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri, ekstrelerini düzenli ödediklerinde 50 TL değerinde Altın Puan kazanırken, kart ücreti de ödemiyor.

Sağlam Kart’ın Klasik, Gold ve Platinum olmak üzere 3 ayrı seçeneği bulunuyor. Kart limitinin yüzde 10’u kadar nakit avans imkanı sağlayan Sağlam Kart’ın nakit avans üst limiti Klasik seçeneği için 500, Gold için bin, Platinum içinse 2 bin TL.

Bütçe dostu Sağlam Kart’ın hem temel ihtiyaç harcamalarında sunduğu taksit seçenekleri hem de altın hediye özelliğiyle rakiplerinden ayrıştığını vurgulayan Kuveyt Türk Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral Türkiye’de yaklaşık 58 milyon kredi kartı bulunuyor ve 2016 yılı verilerine baktığımızda kart sahiplerinden yaklaşık 2 milyon kişinin borcunu geri ödemede problem yaşadığını görüyoruz. Bu rakamlar kredi kartı kullanımında özenli olmanın önemini ortaya koyuyor. Sağlam Kart’ı tam da bu noktadan hareketle tasarladık. Bu kart ile hem ihtiyaç duydukları an müşterilerimizin yanında olmayı hem de gereksiz harcamaları önleyerek gerçek ihtiyaçtan kaynaklanan harcamalar için avantaj sağlamayı planlıyoruz. Sektöre yeni bir bakış açısı getireceğine inandığımız Sağlam Kart ile Kuveyt Türk’ün ‘Sağlam Bankacılık’ anlayışı doğrultusunda attığımız adımlara bir yenisini daha eklemekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Altın Puan’lar altın hesabında tasarrufa dönüşüyor

Sektördeki diğer kredi kartlarından farklı olarak bilinçli harcamayı teşvik etmeyi amaçladıklarını belirten Kuveyt Türk Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral, “Bu kredi kartı ile müşterilerimize kısıtlı ve süreli puanlar yerine, diledikleri şekilde kullanabilecekleri veya tasarruf edebilecekleri hediye altın sunmayı ve eğitim, sağlık gibi temel ihtiyaçlardan kaynaklanan harcamalarını vade farksız taksitlendirmeyi hedefliyoruz. Sağlam Kart’ın kazandırdığı Altın Puan’lar 10 TL’yi aştığında müşterilerimizin Altın Cari Hesabı’na aktarılıyor. Sağlam Kart sahipleri, bu hesaptaki altınlarını isterlerse biriktiriyor, Türk Lirası’na çevirebiliyor ya da gram altın olarak Kuveyt Türk şubelerinden alabiliyorlar dedi.

Sağlam Kart her an müşterilerinin yanında

Sağlam Kart, sunduğu hizmetlerle de ihtiyaç duydukları her an müşterilerinin yanında olmayı hedefliyor. Kart sahipleri, konut, seyahat, yol yardımı ve concierge hizmetleri gibi pek çok konuda Sağlam Kart asistan hizmetlerinden faydalanabiliyor.

Tüm Sağlam Kart kullanıcıları, Kuveyt Türk anlaşmalı kuruluşlarının faturalarını otomatik ödeme talimatı ile ücretsiz olarak ödeyebiliyor. Platinum Sağlam Kart kullanıcıları ise yurtdışı restoranlarda yüzde 10, Sabiha Gökçen ve Atatürk Havaalanı otoparklarında ise yüzde 20 indirim avantajından yararlanabiliyor. Sağlam Kart ile ilgili tüm detaylı bilgilere 4440123 çağrı merkezinden ve  www.kuveytturk.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.


Paylaş:

Konut Kredisi


en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

ReklamReklamReklam

Reklam

Reklam

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-06-18 10:40