Sağlık Sitesi|FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo
banner

İSTANBULANKARAANTALYAİZMİR

Ödemenin Yeni Hali Maximum Mobil

Türkiye İş Bankası’nın yeni uygulaması Maximum Mobil’den diğer tüm bankaların kart müşterileri de faydalanabilecek
Mail At
Ödemenin Yeni Hali Maximum Mobil

Türkiye İş Bankası, satın alma deneyimini uçtan uca yaşatacak bir ekosistem bakış açısıyla tasarlanan mobil uygulaması Maximum Mobil’i kullanıma sundu.  iOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanılabilen Maximum Mobil ile sadece İş Bankası müşterilerinin değil, diğer tüm bankaların kart müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunuluyor. Yeni uygulama; kart yönetimi ve alışveriş işlemlerinde çok sayıda özelliği sunmasının yanı sıra, diğer banka kredi kartı müşterilerinin de faydalanabileceği şekilde tasarlanmış bir platform olma özelliği ile diğer mobil ödeme uygulamalarından farklılaşıyor.

Maximum Mobil ekosisteminin ilk partnerleri Cinemaximum ve Petrol Ofisi olurken, kullanıcılar uygulama üzerinden kart bilgilerini ayrıca girmeye gerek olmadan, film, salon, seans ve koltuğunu seçerek hızlı ve kolay bir biçimde Cinemaximum bileti alabiliyor, uygulama içerisindeki dijital bilet sayesinde gişeye uğramadan doğrudan salona geçebiliyor.   

Mart ayı içerisinde Maximum Mobil ekosistemine dâhil olacak “Petrol Ofisi Öde-Geç” uygulaması ile de İş Bankası ve diğer tüm banka kredi kartı kullanıcıları, araçlarından inmeden akaryakıt alabilecek.  Lansman sonrası Maximum Mobil ekosistemine dâhil olacak yeni iş ortaklarıyla, kullanıcıların günlük hayatlarını kolaylaştıracak şekilde dijitalde uçtan uca tasarlanmış satın alma deneyimi zenginleştirilecek.

Maximum Mobil’den anında kampanya ve kart yönetimi 

Maximum Mobil; kart işlemlerini anında takip etme, kampanyalara tek tuşla katılım, lokasyon bazlı kampanya görüntüleme, kampanyaları takip etme, mobilden temassız veya QR ile hızlı ödeme, anında limit artırımı, nakit avans kullanımı, kartı geçici olarak kullanıma kapatma, sektörel bazlı alışverişlere kapatma ve anında fatura ödeme gibi temel kredi kartı işlemleriyle kullanıcıların günlük hayatını kolaylaştıracak zengin bir fonksiyon setine sahip olma özelliği ile öne çıkıyor. Uygulama ile kullanıcılar, gerek fiziki işyerlerinde gerekse mobil üzerinden yaptıkları alışveriş işlemlerinde ödemelerini cep telefonlarıyla hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapabiliyor. Maximum Mobil, Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip NFC uyumlu cep telefonlarıyla temassız POS özelliği bulunan işyerlerinde cep telefonlarıyla temassız ödeme kolaylığı sağlıyor.  

Dijitalde anında kart özelliği ve fatura ödeme de Maximum Mobil’de

İş Bankası müşterileri, talep ettikleri kredi kartlarının fiziken ulaşmasını beklemeden, bu kartlara Maximum Mobil’den tanımlanacak sanal kartları ile işyerlerinden mobil temassız işlem ya da internetten alışveriş yaparak ihtiyaçlarına anında çözüm bulabilecekler. Maximum Mobil’in bu özelliği sayesinde, İş Bankası müşterilerinin kayıp çalıntı nedeniyle kartlarının yenilenmesi durumunda, fiziki kartın teslimi beklenmeden alışveriş ihtiyaçları Maximum Mobil ile sanal kart üzerinden karşılanabiliyor. 

Maximum Mobil uygulamasıyla, İş Bankası ve diğer tüm banka kredi kartı kullanıcıları uygulamaya tanımladıkları kartlarıyla Türkiye genelinde 50’den fazla kurumun faturasını mobilden anında ödeyebiliyor.

“Minimum efor ile maksimum fayda sağlayacak çözümlere odaklanıyoruz”

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, Maximum markası ile ödeme sistemleri alanında pek çok yeniliğe imza attıklarını vurgulayarak, tüm sektörün kullanımına sundukları Maximum Mobil uygulaması ile ilgili şunları kaydetti: “Maximum, 16 yıldır devam eden yolculuğunda hayatı maksimumda yaşatma vaadiyle bir alışveriş kartının ötesine geçerek müşterilerimizin günlük hayatına değer katan bir kredi kartı programı olarak farklılaştı. Maximum Mobil ile Maximum markasının söz konusu vaadi mobil hayata uyarlandı.  İdeal müşteri deneyimi odağı ile ‘minimum eforla maksimum değer’, ‘kolaylık ve hız odaklı kullanıcı deneyimi’, ‘her kullanıcıya özel kişisel içerik’, ‘yaygın erişim ve iş ortağı ağı’ ile ‘yaşayan, dönüşen, gelişen servis’ anlayışıyla Maximum markası, bir ödeme aracının ötesinde müşterilerimizin anlık ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde ekosistem bakış açısı ile yeniden tasarlanarak mobil platforma taşındı. Dijitalleşen dünya ile birlikte değişen müşteri beklentilerini karşılamak için, tüm süreçlerimizi müşteri deneyimi odağı ile gözden geçiriyor, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza minimum efor ile maksimum fayda sağlayacak çözümler üzerine odaklanıyoruz.”

Maximum Mobil uygulamasını 3 ana eksen etrafında tasarladıklarını, ilk olarak, Maximum Kart programını kampanyalardan kart yönetimine kadar tüm fonksiyonları ile dijitale taşıyacakları bir uygulama geliştirmeye odaklandıklarını vurgulayan Sezen, şöyle devam etti: ”İkinci olarak, Bankamız kart müşterisi olsun olmasın herkes tarafından kullanılabilecek, yani banka bağımsız bir uygulama olsun istedik. Son önemli adım olarak da müşterilerimizin günlük yaşamında onlara kolay, hızlı ve konforlu ödeme ve satın alma deneyimi sunma vizyonuyla geliştirdiğimiz Maximum Mobil’i iş ortaklarımız ile zenginleştireceğimiz bir ekosistem içerisinde sunmayı amaçladık. Cinemaximum ile başladığımız ekosistem yolculuğuna, kısa süre sonra Petrol Ofisi ile hayata geçireceğimiz araçtan inmeden akaryakıt satın alınması deneyimi ile devam edeceğiz. Maximum Mobil, kendi ekosistemi içerisinde satın alma deneyimini zenginleştirecek yeni iş ortakları ile hayatını devam ettirecek.”

Albaraka Türk “En İyi Katılım Bankası” Seçildi

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk, Islamic Finance News (IFN) dergisinin Dubai’de düzenlediği IFN 2016 Ödülleri’nde “Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası” seçildi.Albaraka Türk “En İyi Katılım Bankası” Seçildi

Türkiye’deki 30 yıllık tecrübesiyle katılım bankacılığı sektöründe ilklerin öncüsü Albaraka Türk, uluslararası alanda kazandığı ödüllere bir yenisini ekledi. Albaraka Türk, Islamic Finance News dergisi (IFN) tarafından sektördeki en iyileri belirlemek amacıyla düzenlenen IFN 2016 Ödülleri’nde, “Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası” seçildi.

Dubai’de yapılan ve İslami finans sektöründe farklı dallarda ödüllerin verildiği törende, “Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası” ödülünü Albaraka Türk Kurumsal İletişim Müdürü Ekrem Şahin teslim aldı.

“Müşterilerimize en iyisini sunmaya devam edeceğiz”      

Ödül töreni sonrasında açıklamalarda bulunan Albaraka Türk Kurumsal İletişim Müdürü Ekrem Şahin, “Katılım bankacılığı sektörü adına önemli değerler yarattığımız projelerle müşterilerimiz için en iyisini sunmaya, bugün olduğu gibi yarın da devam edeceğiz. Başarımızın temelinde kaliteli hizmet anlayışımız ve müşterilerimizle kurduğumuz sıcak ve samimi iletişim yatıyor. Çalışmalarımızın yurt dışında da takip ve takdir edilmesinden son derece memnunuz” dedi.

Şahin, sözlerine şöyle devam etti: “Albaraka Türk olarak, istikrarlı bir şekilde büyümemizi sürdüreceğiz. Aldığımız bu ödülle bankamızın sağlam aktif kalitesi, yüksek özkaynak kârlılığı, piyasa değerindeki yükseliş ve uluslararası bankacılık alanındaki başarılı konumu global finans dünyası tarafından da tescil edilmiş oldu. Türkiye’deki 30 yıllık tecrübemizle, her geçen gün daha güçleneceğine inanıyorum. Bu vesileyle, böylesine özel bir ödülün kazanılmasında büyük emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür etmek istiyorum.


Emekli maaşını Şekerbank’a taşıyana promosyon…

Emekli müşterilerine yönelik birçok ayrıcalıklı hizmet sunan Şekerbank, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile protokol imzaladı. Emekli maaşını  Şekerbank’a taşıyana promosyon…

Protokol kapsamında, SGK emekli maaşını Şekerbank’a taşıyan ve üç yıl boyunca emekli maaşını Şekerbank aracılığıyla almayı taahhüt eden emekliler, maaş tutarlarına göre promosyon ödemelerinden yararlanabilecekler.

Şekerbank, aylık bin TL’nin altında maaş alan emeklilere 300 TL, bin ile 2 bin TL arasında maaş alan emeklilere 375 TL, 2 bin TL ve üzerinde maaş alan emeklilere ise 450 TL olmak üzere, peşin ve tek seferde promosyon ödemesi gerçekleştirecek.

Promosyondan yararlanmak isteyen emekliler, Şekerbank şubelerinden başvurularını yapabilecekler.  

Emeklilere özel ayrıcalıklar…

Emekli maaş müşterileri, promosyon ödemelerinin yanı sıra Şekerbank’ın emeklilere yönelik birçok ayrıcalıklı hizmetinden de yararlanabiliyor. Tüm Şekerbank şubeleri ve ATM’lerinden masrafsız olarak maaşını çekebilen emekli maaş müşterileri, tüm diğer banka ATM’lerinden de ücret ödemeden günlük çekim limitleri dahilinde maaşlarını alabiliyorlar. Emekli maaş müşterileri, internet, mobil şube ve çağrı merkezi aracılığıyla yapacakları havale ve EFT işlemlerini de ücretsiz gerçekleştirebiliyor.

Emeklilere, Şekerbank şubelerinde gerçekleştirecekleri tüm işlemlerde öncelikli hizmet verilmesinin yanı sıra emekli maaş müşterileri, 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattı’na tüm bankacılık işlemleri için 7 gün 24 saat ulaşabiliyor.  

Sağlık durumu emekli maaşını banka şubelerinden almaya engel teşkil edenlere ise maaşları, hizmet ağı sınırları içindeki adreslerine teslim ediliyor. 


Garanti Bankası Müşterilerine Millenicom’dan İndirimli Fiber İnternet Kampanyası!

Alternatif Telekom sektörünün öncüsü Millenicom kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor.Garanti Bankası Müşterilerine Millenicom’dan İndirimli Fiber İnternet Kampanyası!

Müşterilerine sunduğu avantajlı fiyatlar ve işbirlikleriyle adından söz ettiren Millenicom, bu kez Garanti Bankası ile yeni bir işbirliğine imza atıyor. İşbirliği  kapsamında Garanti Bankası müşterileri, Millenicom’un fiber internet hızına ilk 12 ay boyunca sadece 42,90 TL’ye sahip olabilecek.

Millenicom’un avantajlı dünyası, kapılarını bu kez Garanti Bankası müşterileri için açıyor. Garanti Bankası ile işbirliğine imza atan Millenicom, Garanti müşterilerine özel, 24 ay taahhütlü internet kampanyasını başlatıyor. Kampanya kapsamında Garanti müşterileri Millenicom’un fiber hızlı internetine ilk 12 ay boyunca 42,90 TL’ye, geri kalan 12 ay boyunca ise 52,90 TL’ye sahip olabilecek. Üstelik evde kurulum ücreti de Millenicom’dan hediye!

Taahhüt bozma bedeli Millenicom’dan!

Kampanyanın avantajları sadece fiyatlarıyla sınırlı kalmıyor. Millenicom, Garanti Bankası müşterileri için 120 TL’ye kadar taahhüt bozma bedelini de karşılıyor. Ayrıca evinde sabit telefon kullanmayan müşteriler de telefonsuz internet hizmetinden yararlanabiliyor. Sabit telefon hizmeti almak isteyen müşteriler için ise kampanya kapsamında ayda 41 TL yerine sadece 10 TL’ye sabit telefon hizmeti sunuluyor. Üstelik sabit telefonun yanında 3000 dakika konuşma da hediye ediliyor.

Kampanyaya nasıl başvuruluyor?

Millenicom’un internet kampanyasından yararlanmak isteyen Garanti Bankası müşterileri, www.doping.com.tr/garanti adresinden veya 0 850 333 0 333 numaralı Millenicom çağrı merkezinden, 31 Mart 2017’ye kadar başvuru yapabiliyor.


QNB Finansbank sunar: Parasal Durumlar!

QNB Finansbank, “Parasal Durumlar” kampanyasıyla müşterilerine hemen başvurup anında ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuyor.QNB Finansbank sunar: Parasal Durumlar!

QNB Finansbank’tan müşteriler, “Parasal Durumlar” kampanyasıyla birlikte günde 10 TL’den başlayan taksitlerle 48 ay vadede 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilecekler.

Konuyla ilgili bilgi veren QNB Finansbank Bireysel ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Enis Kurtoğlu, “‘Parasal Durumlar’ kampanyamızla müşterilerimizi çok uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisinden yararlanmaya davet ediyoruz. Üstelik müşterilerimiz internet veya cep şubemizden hemen başvuru yapıp anında kredilerini kullanılabilirler” dedi.

Kampanyadan yararlanmak isteyen QNB Finansbak müşterileri internet veya cep şubelerinden başvurularını hemen yapabilir, kredilerini anında hesaplarına aktarabilirler. Henüz QNB Finansbank müşterisi olmayanlar ise www.qnbfinansbank.com üzerinden başvurularını kolayca iletebilir, onaylanan kredilerini banka şubelerinden anında hesaplarına aktarabilirler.

 


İş Bankası’ndan Fonlu Mevduat Hesabı

Türkiye İş Bankası, birikimleri aynı anda iki farklı yatırım aracında değerlendirme fırsatı sunan Fonlu Mevduat Hesabı’nı hayata geçirdi. İş Bankası’ndan Fonlu Mevduat Hesabı

Türkiye’de tasarruf bilincinin gelişmesine öncülük eden İş Bankası, yeni ürünü Fonlu Mevduat Hesabı ile tasarruflarını vadeli mevduat olarak değerlendirmeyi tercih edenlere aynı zamanda yatırım fonu getirisinden yararlanma imkânı da sunuyor. Birikimleri vadeli mevduatta ve yatırım fonunda birlikte değerlendiren Fonlu Mevduat Hesabı, tasarruf sahiplerine avantajlı birikim olanağı sağlıyor. Böylelikle müşteriler başka bir uğraşa gerek kalmadan, birikimlerini aynı hesapta iki ayrı yatırım aracında değerlendirmenin kolaylığı ve avantajını yaşıyor.

Cazip faizli mevduat ve yatırım fonu bir arada

Fonlu Mevduat Hesabı ile yatırımcının tercihine göre birikim tutarının %10, %20 veya %30’u ‘Birikim Hesabı Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu’nda değerlendirilirken, birikimin, kalan kısmı 32-181 gün vade aralığında TL cinsinden vadeli mevduat hesabında avantajlı faiz oranları ile değerlendiriliyor. Fonlu Mevduat Hesabı minimum 50.000 TL ile açılabiliyor.

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen yaptığı açıklamada, “Bankamız, toplumun her kesiminde tasarruf bilincinin yerleşmesi ve gelişmesine katkı sağlayacak, farklı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş finansal ürün çeşitliliği yaratarak tasarrufun gelişmesi ve yerleşmesine destek oluyor. Fonlu Mevduat Hesabı, tasarruf sahiplerine vadeli mevduat ve yatırım fonu getirisini bir arada sunarak kolaylık ve kazanç avantajı sağlıyor”  dedi.

Fonlu Mevduat Hesabı tüm İş Bankası şubelerinden kolayca açtırılabiliyor.

   isbank.com.tr

 
EMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM

Osman Cihad Esen
cihad.esen@yeniprojeler.com

Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Fatih Karakaş
fatih.karakas@kentselplatform.com

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Av.Cihat Demirbağ
avukat@cihatdemirbag.com.tr

Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttı

Yüksek Mimar Müge Turgay Karamuk
mugeturgay@mugeturgaymimarlık.com

Bir Mimar Açısından Kentsel Dönüşümyeni konut projeleri iphone da


Haritada konut projeleri


KREDİLER


DEKORASYON


ENERJİ SEKTÖRÜ