QNB Finansbank doktorların Tıp Bayramı’nı kutladı

QNB Finansbank doktorların Tıp Bayramı’nı kutladı

Doktor müşterilerini Tıp Bayramı’nda Genel Müdürlük binası Kristal Kule’de misafir eden QNB Finansbank, bu günü bir konserle kutladı. Kerem Görsev Trio feat Elif Çağlar konserine davetli olan doktorlar özel bir Tıp Bayramı geçirdi.

QNB Finansbank, doktorlara yönelik Xclusive Doctors paketi ayrıcalıklarını da 14 Mart Tıp Bayramı’nda doktorların hizmetine sundu.

Doktorlara özel dopdolu avantaj paketi

QNB Finansbank, Xclusive Doctors programıyla doktor müşterilerine bankacılık işlemlerinde destek oluyor ve hayatlarını kolaylaştıran çözümler sunuyor. Xclusive Doctors programı müşterileri, birikimlerini özel mevduat faizleri ile değerlendirebiliyor.

Xclusive Bankacılık’a yeni üye olan doktorlara Rixos otellerinde 1 gece QNB Finansbank tarafından hediye ediliyor. Bunun yanı sıra QNB Finansbank Xclusive Bankacılık üyesi olan doktor müşterilerinin Rixos otellerinde avantajlı fiyatlarla yaptırdığı minimum 5 günlük rezervasyonuna 1 gün hediye edecek.

Yine anlaşmalar kapsamında GarentaPRO’dan uzun dönemli araç kiralayan Xclusive Doctors üyeleri avantajlı fiyatlardan yararlanacaklar. Seçilmiş üst segment araçlarda ve tüm araçlarda çok özel indirim oranları Xclusive Doctors üyesi doktorları bekliyor. Xclusive Doctors üyelerine özel olarak Sompo Japan Sigorta’dan yaptırılan bireysel kaskolarda yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

Doctors Hesaplı Paket

QNB Finansbank Xclusive Doctors kart sahibi doktorlara yıl boyu bankacılık işlemlerini masrafsız sunuyor. Xclusive Doctors Hesaplı paket ile Şube, İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık üzerinden aylık 3 adet ücretsiz EFT fırsatı, aylık 3 adet ücretsiz havale fırsatı, aylık 3 adet ücretsiz yurtiçi diğer banka ATM'lerinden nakit para çekme ve bakiye sorgulama, ihtiyaç kredisi kullanımlarında kredi tahsis ücreti istisnası ile doktorlar bankacılık işlemlerinde avantaj elde ediyor.

Xclusive Tıp Kütüphanesi

Xclusive Bankacılık üyesi doktorlarımızın mesleki gelişimini destekleyen QNB Finansbank Xclusive Tıp Kütüphanesi’nden bir kitabı ücretsiz olarak hediye ediyor.

 


Paylaş:

Konut Kredisi


en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

ReklamReklamReklam

Reklam

Reklam

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-06-19 18:49