Yapı Kredi Yeni Yılda Da Müşterilerinin Yanında

Yapı Kredi, yeni yılın gelişiyle birlikte artan harcamalarında tüketicileri rahatlatıyor, kredi kartları ve bireysel ihtiyaç kredisi kampanyaları ile tüm alışverişlerinde müşterilerine destek oluyor.
Yapı Kredi Yeni Yılda Da Müşterilerinin Yanında

108 TL Worldpuan Bonkörlüğü

Yapı Kredi’nin, 16 - 31 Aralık tarihleri arasındaki yeni yıl kampanyasıyla World üye işyerlerinden tek seferde yapılan ilk 100 TL’lik alışveriş sonrası her 100 TL'lik alışverişte 18 TL, toplamda ise 108 TL Worldpuan kazanılıyor. Gıda marketi, giyim, kırtasiye, oyuncak, züccaciye ve ev tekstili alışverişlerini kapsayan kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden veya SMS ile katılım sağlanabiliyor. Kampanyadan, Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard sahiplerinin yanı sıra Albaraka ve Vakıfbank Worldcard kullanıcıları da yararlanabiliyor.

Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, kampanyaya katılmak için HEDIYE yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454'e SMS ile göndermeleri yeterli oluyor. Albaraka Worldcard sahipleri KAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndererek kampanyaya katılabiliyor. Vakıfbank Worldcard sahipleri ise kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kredi kartlarının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderebiliyor.

Günde 10 TL’ye 10.000 TL

Yapı Kredi’nin 31 Aralık 2017’ye kadar sürecek bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası ile de günde 10 TL’ye 10 bin TL’lik ihtiyaç kredisi fırsatı sunuluyor. Yapı Kredi müşterileri, kampanyaya özel olarak sunulan yüzde 1,33 faiz oranıyla 10.000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile kullanabiliyor.

Bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasına tüm Yapı Kredi şubelerinin yanı sıra Yapı Kredi İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi üzerinden de katılınabiliyor.


Paylaş:

Konut Kredisi
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Sürdürülebilirliğin Sanata Dönüşmesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-01-09 11:25