RÜYA REZİDANS

SAFİRA İNŞAATSAFİRA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

CADDENİN AÇIK ARA EN LÜKS KONUTLARI

Bu dairelere sahip olmak için acele ediniz.

3+1 175 m2 ara katlar
5+1 240 m2 dubleks daireler
İç mimar tasarımlı iç tasarım
Asma tavan
Spot ışıklar
Tüm odalar ithal duvar kağıtlı
Kapalı otopark
Üçlü ankastre serisi
pvs kaplama kapılar
high glass kaplama mutfak dolapları
high glass kaplama vestiyer
high glass yüklük
high glass lavabo ve banyo dolabları
tas kaplama lcd tv mekanı
salon tavanlar dekoratif duvar kağıtlı
pencereler renklı pvc
salon oturma odası ve mutfakta fransız balkon
marka ve modern evye takımları
duşakabin banyo uygulaması

Bu dairelerden birine sahip olmanız için yapmanız gereken tek şey acele etmek

 

HEDEF 2023'ÜN 100 BÜYÜK FİRMASI ARASINA GİRMEK

Kurulduğu günden itibaren Konya mimarisine modern çizgiler ekleyen Safira İnşaat "geleceğinizin mimarı" sloganıyla Konya da hizmet vermektedir. 6 ay gibi kısa sürede inşaatları bitirip teslim eden Safira İnşaat zamanla yarışmaktadır. Geleceğin inşaat teknolojisini ithal edip bugünden uygulamaya koyan safira inşaat sektöründe öncü bir firmadır. Safira inşaat yaptığı eserleri bir kitaba benzemektedir. Sayfalarını açtıkça yeni bilgiler yeni görsellerle karşılaşılmaktadır. Osmanlı mimarisi ve çağdaş mimarinin bir özetini sunan safira inşaat gösterişli cepheelr ve mükemmele iç planlarla Konya'da adından söz ettirmektedir.

Modern dünyanın modern inşaat teknolojisini kullanarak yola çıkan Safira İnşaat kalitesi ve tecrübesiyle geleceğin modern dünyasına kendini hazırlamaktadır. İnşaatlarını yaparken toplumsal beklentileri ön plana atan firma özellikle insan hayatına önem vermektedir. Depreme ektra dayanıklı binalar yapan firma bunun maliyetinden kaçınmamaktadır. Kullanılan malzemelerin hepsi TSE standartlıdır. Ayrıca müşterilerinin beklentileri doğrusunda proje üretmeye özen gösteren firma Konya'da rüya gibi konutlara imza atmakatadır.

Safira İnşaat çalıştığı bölgelerin ve Konya'nın görünümünü değiştirmektedir. Safira İnşaat Mimarlık Konya'da gittiği her bölgede, her semtte bir marka olan Safira inşaat Konya’ya yeni bir görsellik kazandırmaktadır. Müşterilerine sunduğu sınırsız imkanlarla da esnek bir satış politikası uygulayan Safira inşaat her konuda ilklerin firmasıdır. Öncelikle hedefi müşteri memnuniyeti olan Safira inşaat gelecek yıllarda çok farklı devasa projelerle kendinden söz ettirmeye devam edecektir.

Üstlendiği projeleri gerçekleştirirken; dürüstlük, müşteri memnuniyeti, kaliteli, ekonomik ve sözleşme şartlarına uygun iş yapmayı, en gelişmiş teknolojileri kullanmayı, çevreyi koruyacak tarzda proje geliştirmeyi taahhüt eder.

Misyonumuz

Yaşadığımız zamanın ekonomik, teknolojik, çevresel ve sosyal koşullarına uygun projeler üretmek, bu konuda öncü olmak, yapılan çalışmalara katkıda bulunmak, bu projelerin inşaat ve taahhütlerini gerçekleştirerek uluslararası bir firma olmak hedeflerimiz arasındadır.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomkonyaselcuklu-yeni-konut-projelerisafira-insaat-ruya-rezidans): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451