QUEENABA KONUTLARI

Projeyi Takip Et
KARGIPINAR KASABASI Erdemli / Mersin
Teslim Tarihi : 0000-00-00
ALTUNÖREN GROUPALTUNÖREN GROUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Queenaba konutları'nın içinde 6 adet yüzme havuzu bulunmaktadır. Havuzlardan 5'i büyük olmak üzere toplam 18 adet kaydırak ile su dünyasında büyülü bir yolculuğa çıkacaksınız. Ayrıca çeşitli su oyunları ve rafting gibi sporları yapma imkanı da sizleri bekliyor. Düşlediğiniz herşey için kusursuz bir bütünlük.

105 dönüm alan üzerine kuruldu, her türlü ihtiyaca cevap vermek üzere tasarlanmış Queenaba Konutları hayalleri gerçeğe dönüştürdü. Dairelerimizin tamamı oturmaya hazır durumdadır. 

Sevdiklerinizle birlikte havuzbaşı restaurantta, denize karşı hafif müzik eşliğinde yemek yemenin ayrıcalığını yaşayın. Dinlenme ve tatilin çok ötesinde bir konfor.

Fitness salonu ile kapalı alan aktivitelerinde ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Kapalı yüzme havuzu, sauna ve türk hamamı ile günün yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız. 

Uzun koşu parkurunda güne sabah koşuyla başlayın.

4 adet tenis kortu

1 adet mini golf

2 adet basketbol

1 adet voleybol

1 adet futbol

Su sporları

Paten pisti

 

İç Resimler

QUEENABA KONUTLARI İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercommersinerdemli-yeni-konut-projelerialtunoren-group-queenaba-konutlari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451