SUNDANCE RESIDENCES

Projeyi Takip Et
TURGUTREİS Bodrum / Muğla
Konut Sayısı : 175
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 67
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 441000
BOZATLI INTERNATIONALBOZATLI INTERNATIONAL PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Deniz kıyısında, 22 dönüm alana yayılan Sundance'ta gündüzler yaşam dolu bir maviye, günbatımları görkemli bir dansa, geceler yıldızlarla süslü bir şenliğe dönüşüyor.

Doğa harikası bir yerde yaşadığınızı hayal edin. Alabildiğine uzanan, ruhunuzu huzur ve mutluluk ile dolduran bir kumsalın yanı başında, doğal bir akvaryumu andıran denizin kıyısında, yaşam sevinci aşılayan yemyeşil bir doğanın içindesiniz…

Her gününüz tatil atmosferi içerisinde geçiyor, aynı zamanda şehir hayatından alışkın olduğunuz üst düzey kalite ve konfora sahipsiniz. Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirebileceğiniz, spor yapabileceğiniz ve sosyalleşebileceğiniz tesisler, her an kullanıma açık ve hemen yanı başınızda.

175 rezidans ve 22 suite odalı bir butik otelden oluşan, 4.000 m2'lik özel kumsalının yanı sıra, konumu ve peyzajıyla da benzersiz olan Sundance, Bodrum tatillerinin keyfini, 5 yıldızlı konfor ve kalitesi eşliğinde, dört mevsim yaşamanızı mümkün kılıyor.

* 22 dönüm alan

* 175 rezidans

* 22 odalı Suites Hotel

* Mimar Dr. Mehmet Alper imzasıyla

* Arketipo Design'ın iç mimari imzasıyla

* 1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri

* 24 farklı daire tipi

* İleri inşaat teknolojileri

* Jet Grout tekniği ile oluşturulmuş sağlam temeller

* Karlı yatırım fırsatı

Bozatlı International güvencesiyle yüksek kalite ve sağlamlık

Sundance Residence & Suites Hotel, Bozatlı International'ın yıllardır süregelen turizm, otel işletmeciliği ve inşaat sektöründeki tecrübeleri ışığında, yüksek kalite ve hizmet güvencesiyle hayata geçiriliyor.

Sundance Residences & Suites Hotel'de, Bodrum'da seçkin konut projeleri gerçekleştirmiş Avrupa Nostra ödüllü Mimar Dr Mehmet Alper'in imzası bulunuyor.

Günümüzün en ileri inşaat teknolojileri kullanılarak, güçlendirilmiş zemin üzerine, deprem yönetmeliğine uygun şekilde inşa edilen Sundance, her binanın altında yer alan, 20 m. derinliğindeki Jet Grout destekli radye temelleri ile sağlamlık açısından örnek bir uygulama oluşturuyor.

Kısa sürede yüksek değer artışı

Gerek tüm yıl yaşamak, gerekse de yaz veya hafta sonu tatilleri için değerlendirilebilecek olan Sundance Residences, kısa sürede yüksek değer kazancı ile yatırım amaçlı alıcılar için de çekici bir seçenek sunuyor.

Kendi iskeleniz, kendi plajınız, kendi SPA'nız…

Kaliteli ve keyifli vakit geçirmek için ihtiyacınız olan tüm imkanlar ile daha fazlası Suites Hotel'de

100 metre uzunluğunda, 600 m2 alana sahip ahşap iskele, güneşin, denizin ve su sporlarının tadını çıkarmak isteyenleri bekliyor. Açık yüzme havuzları, göletler, plaj, SPA merkezi, çocuk havuzu, shuttle servisi, yürüyerek erişebileceğiniz 3 adet tenis sahası ve 1 adet çok amaçlı sahadan oluşan sosyal alanlar, kaliteli vakit geçirmeniz için gerekli tüm olanakları barındırıyor. Fitness salonu bünyesinde, spor eğitmeni eşliğinde programlı aktiviteler düzenleniyor.

D-Marin'e yürüme mesafesinde

Avrupa'nın 3'üncü büyük marinası olan ve sosyal çekim merkezi konumunda bulunan, 5 çıpa ödüllü D-Marin, Suites Hotel'e yürüme mesafesinde bulunuyor.

D-Marin'den Sundance'e gelirken kullanılan yürüyüş yolu, devam edildiğinde 10 km. kadar uzanıyor. D-Marin'i kullanan tekne sahipleri, bu elverişli konum sayesinde karadaki yaşamlarını teknelerinden uzaklaşmadan sürdürme olanağına sahip bulunuyor.

Sundance Residences sakinlerinin isteğe bağlı yararlanabileceği hizmetler

Sunulan özel olanaklar sayesinde, bir rezidansın da ötesine geçilerek 5 yıldızlı bir otelin konforu ve hizmetleri evinize getiriliyor. Sundance Residences'da ayrıca misafirlerinize indirimli konaklama olanağı sunuluyor.

Sundance Residences sakinlerinin isteğe bağlı yararlanabileceği hizmetler :

* Oda servisi

* Housekeeping hizmeti

* Teknik hizmet

* Concierge hizmeti

* Mutfak malzeme alışverişi

* Turgutreis-Bodrum-Havaalanı arası shuttle

* İş saatlerinde hemşire

* 24 saat on call doktor ve anlaşmalı hastane hizmeti

Sundance Residence'da 24 farklı daire tipinden size en uygun daire tipini Bodrum'un rahat hayat tarzına uygun bir iç mimari anlayışı ile tasarladık.

Anahtar teslim sunulan daireler beyaz eşya, klima, zemin kaplama, vitrifiye, hazır mutfak ve hazır banyo dahil olarak teslim edilmektedir.

Sundance Residence'ın Arketipo Design tarafından tasarlanan iç tasarımı, yaşam alanlarınızı şekillendirmenize olanak sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.

Sundance Residences'ın 24 farklı daire tipi 67 m2 1+1 dairelerden, geniş ailelere uygun 222 m2 4+1'lere, deniz ve/veya havuz manzaralıdan, peyzaj manzaralıya kadar farklı ihtiyaçlara ve zevkeler hitap etmektedir.

Modern bir konsept ile sunulan iç mimari yorucu detaylardan arınmış, sade ve zarif bir yaşam alanı yaratıyor. Doğal ve açık tonlar, naturel malzemeler ve ferah renkler Modern Konsept'in çıkış noktasını oluşturuyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercommuglabodrum-turgutreisyeni-konut-projeleribozatli-international-sundance-residences): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451