Seranit Grup Cersaie Fuarı'nda Parlayacak

Seranit Grup Cersaie Fuarı'nda Parlayacak

Türkiye'de seramik deyince akla gelen ilk kuruluşlardan bir tanesi olan Seranit Grup, Avrupa seramik sektörünün büyük buluşması olan Cersaie Fuarı'nda yeni koleksiyonlarının tanıtımını yapacak. Her sene İtalya'nın Bologna şehrinde dünyanın önde gelen sektör profesyonellerini bir araya getiren Cersaie Fuarı'nda Seranit Grup, Seranit Porselen, ve Serra Seramik'in 2018 yılı koleksiyonlarının tanıtımı gerçekleştirilecek. 25 – 29 Eylül 2017 tarihleri arasında organize edilecek fuarda, Seranit Grup konuklarını Salon 19’daki D 9 – C 10 standında ağırlayacak.

Yeni Koleksiyon Görücüye Çıkıyor

Bu yılki fuarda Seranit Porselen ve Serra Seramik’in yeni serilerinden oluşan 2018 koleksiyonları ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Standın en önemli özelliklerinden biri de ürünlerin ebat çeşitliliği olacak. Bu yıl 40x120, 30x90, 30x120, 90x90, 60x120 ve 70x70 ebatlarına ek olarak üretimine yeni başlanan 22,5x135 ebatlı ürünler de stantta yerlerini alacak.

Seranit Grup, Seravista ve Duostone gibi ödüllü ve inovatif ürünlerinin yanı sıra geçen yıl büyük ilgi çeken Aquanit porselen duş karosunu da fuarda sergileyecek.  

Aquanit, zeminde kullanılan karo ile aynı hizada uygulanıyor ve uygulanma yöntemi sayesinde banyolarda kesintisiz bir mekan hissi uyandırıyor. 80x80 cm, 90x90 cm, 80x120 cm,90x135 cm gibi dört farklı standart üretim ölçüsüne ek olarak standart dışı özel ebatlarda istenilen mekana uygun olarak da kesilebilen Aquanit, küçük banyolardan büyük banyolara kadar her yerde uygulanabiliyor. 6 farklı modeli ile hastane, otel, bakım evi, ev, spor merkezleri, spa alanları ve havuz duşları gibi alanlarda da kullanım olanağı sağlıyor.

''En kalitelisini Üretmek İçin Çalışıyoruz''

Seranit Grup Genel Müdürü Ahmet Mandıracı, fuarla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı:

“Cersaie Fuarı Avrupa seramik sektörünün en büyük organizasyonlarından biridir. Bu fuarda 2018 trendleri belirlenecek ve pazar şekillenecek. Biz Seranit Grup olarak her yıl bu etkinliğe büyük önem veriyoruz. Bu önem sadece fuarın ürünlerimizi tanıtma fırsatı vermesi ve iş bağlantıları yapmamızdan kaynaklanmıyor. Biz burada, ülkemizin seramik ve porselen tasarımında ve üretiminde geldiği düzeyi temsil ediyor, tüm dünyaya gösteriyoruz. Hazırlıklarımızı bu sorumlulukla yapıyor ve Türkiye’nin bu alandaki tanıtımına katkıda bulunmaktan onur duyuyoruz. Dünya standartlarındaki tasarım ve üretim kalitemizle hazırladığımız ürünlerle bir kez daha fuara damgamızı vuracağımıza inanıyorum. Her zaman ürünün en kalitelisini yapmak için çalışıyoruz ve Cersaie Fuarı’nda kuracağımız bağlantılar bizi bu yolda daha da fazla çalışmak için teşvik edecek.”


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler


en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

ReklamReklamReklam

Reklam

Reklam

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-06-23 07:43