Sağlık Sitesi|FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo
İSTANBULANKARAANTALYAİZMİR

Tabanoğlu Mimarlık Cityscape Global 2017'de Finale Kaldı

Tabanlıoğlu Mimarlık, gayrimenkul ve mimarlık dünyasının küresel arenası Cityscape Global 2017'de bu yıl damga vurmayı hedefliyor. Tabanlıoğlu Mimarlık 3 projesi ile 3 farklı kategoride finale kalmayı başardı.
Mail At
Tabanoğlu Mimarlık Cityscape Global 2017'de Finale Kaldı

Gayrimenkul alanında uluslararası yatırımcıları ve mimarları bir araya getiren en önemli buluşma olan Cityscape Global 2017’de verilecek mimarlık ödülleri merakla bekleniyor. Daha önce birçok defa bu ödülü kazanan Tabanlıoğlu Mimarlık, Cityscape Global 2017 Awards’ta da 3 ayrı kategoride 3 projesiyle finale kaldı. Tabanlıoğlu Mimarlık, “Kamu, Kültür, Turizm Projesi Kategorisi”nde Bodrum Loft, “Orta-Yüksek Ölçekli Konut Projesi Kategorisi”nde TOBB Zeytinburnu (Yedi Mavi), “Ticari Yapı Projesi Kategorisi”nde Ataköy Marina ile yarışacak.

Dünyada çok önemli projelere imza atmış mimarlık ofislerinin projeleri ile katıldığı Cityscape Global 2017 Mimarlık Ödülleri, Büyük Jüri’nin değerlendirmesinin ardından 11 Eylül akşamı Conrad Dubai’de düzenlenecek görkemli törenle sahiplerini bulacak.

Kıyıya paralel konumdaki TOBB Zeytinburnu (Yedi Mavi) projesi tüm seviyelerde geniş bir ufuk ve deniz manzarasına hakim olmanın avantajıyla İstanbul Boğazı’nın Marmara Denizine açıldığı noktada yer alan en değerli konut alanlarından biri.Katların birbirleri üzerinde küçük açılarda dönerek değişen perspektiflerde yerleştirilmesi her bir konut birimine bakış ferahlığı, farklı ve kesintisiz manzara kazandırıyor. Rüzgar kontrolü ve dolayısıyla enerji sakınımında yarar sağlayacak bu uygulama mimari estetikle sonuçlanıyor. Aynı “ailenin” üyeleri olmakla birlikte, kulelerin tasarımları farkedilir biçimde özgünleşen bloklarda 5+1’den 1+1’e farklı büyüklük ve nitelikte geniş bir konut yelpazesinde alternatifler sunan komplekste, teras ve balkonlar konutların metrekarelerine göre doğru oranda farklılaşıyor.

Bodrum Loft

Ege'nin kıyısında, Torbada,% 50'den fazla eğimli bir topografyada, 38konut ünitesi, 2, 3 veya 4 yatak odalı, çoğunlukla esnek ve bölünebilir hacimler olarak düzenlendi. Arazinin izin verdiği noktalarda topografyadan faydalanılarak bazı birimler araziye gömüldüğü iki katlı villaların tasarımında, yaşandıkça özelleşen mekanlar yaratmak amaçlandı. Avluların çevresinde “açık havada keyifli yaşama” fikrini odak alan projede, tüm yapı birimleri gibi, insanların da birimler arasında yer alan avlularda buluşması öngörülüyor.

Ataköy Marina Denize yönlenme, saydamlık ve sadeliğin mimari dil olarak benimsendiği Ataköy Marina Bakırköy bölgesinin önemli kamusal merkezlerinden bir olduğu kadar alternatif bir konut ve ofis anlayışı sunuyor. Projede marina, ulaşım rotaları,yeme içme, alışveriş, ofis ve konut alanları ile zengileşen bir ortam, yaşam merkezi olarak kentle bütünleşiyor. Kıyıya uyumla kurulan düzen ve sirkülasyonu, alanın tamamına yayılandinamizmi ve kolay erişim imkanlarıyla bu çok katmanlı ve çok katılımlı kent mekanı, sosyal ve ekonomikolarak artı değer kazandırıyor.

9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı Başlıyor

Çatı ve cephe sektörünün en önde gelen buluşmasında yenilikçi uygulamalar tanıtılacak.9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı Başlıyor

ÇATIDER’in iki yılda bir düzenlediği, çatı ve cephe sektöründeki yeniliklerin nabzının attığı sempozyum, artık çok daha kapsamlı bir içerik, daha yoğun katılım ve yeniliklerin paylaşıldığı bir konferansa dönüşecek.

İstanbul’da Yapı-Endüstri Merkezi’nde (YEM) 12-13 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı’nın ana teması; çevreci, verimli ve sürdürülebilir yapısı nedeniyle dünya gündeminde giderek önem kazanan ‘Enerji Etkin, Ekolojik Çatı ve Cephe Sistemleri’ olacak.

Dünya genelinde enerji verimliliği sağlayan, ekolojik çatı ve cephe uygulamaları hızla artarken, konferansa katılan şirketler bu konudaki çarpıcı yeniliklerini kamuoyuyla paylaşacak. Şirketler, akademisyenler, tasarımcılar ve öğrencilerin şimdiden yoğun ilgi gösterdiği 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı, sektörün inovatif vitrinine dönüşecek.

“Şirketler, yeniliklerini paylaşma imkanı bulacak”

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı Adil Baştanoğlu, çatı ve cephe sektörlerindeki inovatif gelişmelere ışık tutan sempozyumun artık konferansa dönüşmesini çok önemsediklerini belirterek, şunları söyledi:

“Çatı ve cephe uygulamaları konusundaki devrim niteliğindeki gelişmeler, yeni teknolojiler ve standartların paylaşıldığı sempozyum, artık çok daha etkin bir buluşmaya dönüşüyor. Daha yaşanabilir bir dünya için enerjinin verimli kullanılması ve ekolojiyi gözeten uygulamaların gerekliliğini artık herkes kabul ediyor. Çatı ve cephe sektörü, bu konuda örnek olacak teknoloji ve tasarımları hayata geçiriyor. 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı’nda, bu alandaki yeni teknoloji ve uygulamaları, saygın akademisyenlerimizin katılımıyla ele alacağız. Konferansın, katılımcıları ve kapsamlı içeriği ile bir referans niteliği de taşıyacağına inanıyorum. Tüm şirketleri, yeniliklerini paylaşmak için bu platformu kaçırmamaya davet ediyorum.

” Sektör temsilcileri, akademisyenler ve öğrenciler buluşacak

9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı’nın gündeminde, çatı ve cephe sistemlerinin araştırma, geliştirme, tasarım, yapım, kullanım ve dönüştürme süreçlerinde konsept, malzeme ile teknoloji alanlarında bugüne kadar yapılmış çalışmalar yer alıyor. Konferans, iki gün boyunca sektör temsilcileri, akademisyenler, tasarımcılar, mimarlık öğrencileri ve diğer paydaşları buluşturacak. Konferansta dünyada geçerli teknoloji ve standartlara ulaşarak, yenilerini belirlemek için işbirliği olanakları da geliştiriliyor.


Seranit Grup Cersaie Fuarı'nda Parlayacak

Yapı sektörünün önde gelen kuruluşlarından bir tanesi olan ve Türk seramiğini dünyada en iyi temsil kuruluşlardan bir tanesi olan Seranit Grup, Avrupa seramik sektörünün buluşması olan Cersaie Fuarı'nda birbirinden güzel yeni koleksiyonlarını görücüye çıkaracak.Seranit Grup Cersaie Fuarı'nda Parlayacak

Türkiye'de seramik deyince akla gelen ilk kuruluşlardan bir tanesi olan Seranit Grup, Avrupa seramik sektörünün büyük buluşması olan Cersaie Fuarı'nda yeni koleksiyonlarının tanıtımını yapacak. Her sene İtalya'nın Bologna şehrinde dünyanın önde gelen sektör profesyonellerini bir araya getiren Cersaie Fuarı'nda Seranit Grup, Seranit Porselen, ve Serra Seramik'in 2018 yılı koleksiyonlarının tanıtımı gerçekleştirilecek. 25 – 29 Eylül 2017 tarihleri arasında organize edilecek fuarda, Seranit Grup konuklarını Salon 19’daki D 9 – C 10 standında ağırlayacak.

Yeni Koleksiyon Görücüye Çıkıyor

Bu yılki fuarda Seranit Porselen ve Serra Seramik’in yeni serilerinden oluşan 2018 koleksiyonları ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Standın en önemli özelliklerinden biri de ürünlerin ebat çeşitliliği olacak. Bu yıl 40x120, 30x90, 30x120, 90x90, 60x120 ve 70x70 ebatlarına ek olarak üretimine yeni başlanan 22,5x135 ebatlı ürünler de stantta yerlerini alacak.

Seranit Grup, Seravista ve Duostone gibi ödüllü ve inovatif ürünlerinin yanı sıra geçen yıl büyük ilgi çeken Aquanit porselen duş karosunu da fuarda sergileyecek.  

Aquanit, zeminde kullanılan karo ile aynı hizada uygulanıyor ve uygulanma yöntemi sayesinde banyolarda kesintisiz bir mekan hissi uyandırıyor. 80x80 cm, 90x90 cm, 80x120 cm,90x135 cm gibi dört farklı standart üretim ölçüsüne ek olarak standart dışı özel ebatlarda istenilen mekana uygun olarak da kesilebilen Aquanit, küçük banyolardan büyük banyolara kadar her yerde uygulanabiliyor. 6 farklı modeli ile hastane, otel, bakım evi, ev, spor merkezleri, spa alanları ve havuz duşları gibi alanlarda da kullanım olanağı sağlıyor.

''En kalitelisini Üretmek İçin Çalışıyoruz''

Seranit Grup Genel Müdürü Ahmet Mandıracı, fuarla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı:

“Cersaie Fuarı Avrupa seramik sektörünün en büyük organizasyonlarından biridir. Bu fuarda 2018 trendleri belirlenecek ve pazar şekillenecek. Biz Seranit Grup olarak her yıl bu etkinliğe büyük önem veriyoruz. Bu önem sadece fuarın ürünlerimizi tanıtma fırsatı vermesi ve iş bağlantıları yapmamızdan kaynaklanmıyor. Biz burada, ülkemizin seramik ve porselen tasarımında ve üretiminde geldiği düzeyi temsil ediyor, tüm dünyaya gösteriyoruz. Hazırlıklarımızı bu sorumlulukla yapıyor ve Türkiye’nin bu alandaki tanıtımına katkıda bulunmaktan onur duyuyoruz. Dünya standartlarındaki tasarım ve üretim kalitemizle hazırladığımız ürünlerle bir kez daha fuara damgamızı vuracağımıza inanıyorum. Her zaman ürünün en kalitelisini yapmak için çalışıyoruz ve Cersaie Fuarı’nda kuracağımız bağlantılar bizi bu yolda daha da fazla çalışmak için teşvik edecek.”


Geleceğin Yapıları Geleceğin Şehirleri Zirve ve Sergisi 6-7 Eylül 2017 İstanbul’da!

Türkiye’nin yapı, şehir ve gelecek vizyonu Eylül ayında bu zirvede çizilecek.Geleceğin Yapıları Geleceğin Şehirleri Zirve ve Sergisi 6-7 Eylül 2017 İstanbul’da!

TOKİ ana sponsorluğunda 6-7 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenecek olan Geleceğin Yapıları Geleceğin Şehirleri Zirve ve Sergisi Türkiye’nin yapı, şehir ve gelecek vizyonuna ışık tutacak.

Ülkemizin dört bir tarafından kamu, özel sektör ve üniversiteleri bir araya getirecek “GELECEĞİN YAPILARI GELECEĞİN ŞEHİRLERİ ZİRVE ve SERGİSİ”nde

Siyasiler, kamu kurumu yetkilileri, düzenleyici kuruluşlar, iş dünyası temsilcileri, yerel yöneticiler, yapı ve inşaat sektörü temsilcileri; müteahhitler, mimarlar, mühendisler, şehir plancıları, yapı malzemesi üreticileri ile altyapı ve teknoloji şirketleri katılacak. Zirvede, Türkiye’nin gelişiminin en önemli göstergelerinden olan yapılar ve şehirlerin dönüşümü, bunun sosyal alanda getirdiği değişiklikler tartışılacak

Geleceğin Yapıları Geleceğin Şehirleri Zirvesi ve Fuarı, Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Sayın Dr. Faruk ÖZLÜ, Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı Sayın M. Ergün TURAN ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Sayın Mehmet BÜYÜKEKŞİ ’nin katılımlarıyla 06-07 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ana sponsorluğunda Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı ve Elektrik Elektronik İhracatçıları Birliği’nin destek ve katılımlarıyla düzenlenen Zirve ve Fuar’da, yapı endüstrisindeki teknolojik entegrasyon ve üretimlerin yanı sıra, başta Kentsel Dönüşüm olmak üzere, geleceğin şehirlerine yön veren mimari, sosyolojik, tarihi ve kültürel zeminin mühendislik ve teknoloji ile uyum ve konsolidasyonu kapsamlı olarak ele alınacak.

Yapı ve şehirlerde sürdürülebilir bir gelecek tasarımına dair arayışların paylaşılacağı etkinliğe, başta siyasiler olmak üzere kamu kurumu yetkilileri, düzenleyici kuruluşlar, iş dünyası temsilcileri, yerel yöneticiler, yapı ve inşaat sektörü temsilcileri; müteahhitler, mimarlar, mühendisler, şehir plancıları, yapı malzemesi üreticileri ile altyapı ve teknoloji şirketleri katılacak.

Geleceğin Yapıları Geleceğin Şehirleri Zirvesi ve Fuarı’nda ayrıca, kongre alanı içinde yer alan fuarda, en son mühendislik ve üretim çözümleri ile ürünler sergilenecek. 

 


Rönesans bu yıl da dünyanın en büyükleri arasında

Rönesans Holding, Engineering News Record’un (ENR) “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhitleri” listesinde 38. sırada yer aldı. Rönesans bu yıl da dünyanın en büyükleri arasında

Küresel ölçekte istikrarlı yükselişini sürdüren Rönesans, 2017 yılı listesinde yer alan en büyük Türk şirketi unvanını da kazandı.

Dünyanın ve Türkiye’nin lider müteahhitlik şirketlerinden Rönesans Holding, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da sürdürülebilir başarı hikayesi yazmaya devam ediyor. Kurulduğu 1993 yılından bu yana Türkiye ve Rusya’nın yanı sıra Avrupa’daki hızlı büyüyüşüne de devam eden holding, organik ve inorganik atılımlarıyla bu yıl da dünyanın en prestijli araştırmaları arasında gösterilen ve Engineering News Record (ENR) tarafından hazırlanan “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhitleri” listesinde 38. sırada yer aldı. ENR listesine göre, 2016 yılında toplam 3,9 milyar dolar gelir elde eden şirketin uluslararası projelerinden elde ettiği gelir ise 3,25 milyar dolar seviyesini aştı. 

Bu yıl aynı zamanda listenin en büyük Türk şirketi unvanına da sahip olan Rönesans, Avrupa’nın en büyük uluslararası müteahhitleri arasında ise 10. sırasına yükseldi.

“ÜLKEMİZİ BAŞARIYLA TEMSİL EDİYORUZ”

Elde edilen bu başarıyla ilgili açıklama yapan Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak, “Rönesans Holding olarak bugün Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı da içeren geniş coğrafyada, inşaat, gayrimenkul yatırım, endüstri, enerji ve sağlık alanlarında sektöre yön veren projelere imza atıyoruz. ENR listesinde ise uzun zamandır istikrarlı bir şekilde ülkemizi başarıyla temsil ediyoruz. Türkiye’nin en büyük uluslararası inşaat şirketi olarak bu listede yer almak bizim için gurur verici. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hedefimiz dünyanın lider 10 müteahhitlik şirketi arasında yer almak. Bu hedefe güçlü adımlarla yaklaşıyoruz.” dedi.

Türk müteahhitlik şirketlerinin elde ettiği başarının tüm dünyada takip edildiğini de vurgulayan Ilıcak sözlerini şöyle sürdürdü: “Kalite, tecrübe ve bilgi birikimiyle Türk inşaat şirketlerinin başarıları tüm dünyada parmakla gösterilir hale geldi. Bunun en büyük kanıtı ortaya koyduğumuz projelerin yanı sıra ENR listesinde yer alan Türk şirketlerinin ortaya koydukları başarılardır. Bu haklı gururu paylaştığımız şirketleri ve sektörümüzün tüm paydaşlarını tebrik ediyorum.”

RÖNESANS, AVRUPA’DAKİ YÜKSELİŞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Organik ve inorganik büyüyüşünü sürdüren Rönesans Holding, Heitkamp Ingenieur und Kraſtwersbau GmbH şirketinin yüzde100’ünü satın alarak bünyesine katmıştı. Rönesans Holding ayrıca, Hollandalı şirket Ballast Nedam’ın da tamamını satın alarak Avrupa’daki gücünü perçinledi ve kısa zamanda 1 milyar euro ciroya büyüklüğüne ulaşmayı başardı.  

Bu dev satın almaların ilk sonucu olarak, Avrupa’nın 100 yıllık hayali, dünyanın en uzun demiryolu tüneli Gotthard Base’i hayata geçiren ve Zürih ile Milano’yu birbirine bağlayan Rönesans, şimdi de Hollanda’nın Rotterdam kentinde yaklaşık 1 milyar euro tutarında, yol ve tünellerden oluşan PPP (Public Private Partnership) projesine imza atmaya hazırlanıyor.

RUSYA VE TÜRKMENİSTAN’DA BAŞARI HİKÂYESİ DEVAM EDİYOR

Rönesans açısından en stratejik bölgeler arasında yer alan Bağımsız Devletler Topluluğu’nda ise şirket, altyapı ve üst yapı projelerinde öne çıkıyor.  Kazakistan’ın başkenti Astana’da EXPO 2017 kapsamında inşa edilen ve ülkenin en büyük alışveriş ve eğlence merkezlerin biri olan Mega Silk Way geçtiğimiz aylarda kapılarını ziyaretçilerine açtı. Rusya’nın başkenti Moskova’da iş dünyasının kalbinin attığı Moscow City’de inşa edilen 374 metre yüksekliğindeki Federation Tower ise 2017 yılının son çeyreğinde tamamlanması planlanıyor. Bunun dışında St. Petersburg’da inşa edilen ve 2018 yılında tamamlanması planlanan gökdelen projesi de Rönesans imzası taşıyan projeler arasında yer alıyor.  462 metre yüksekliğindeki ana kulesi ile bina, Rusya ve Avrupa’nın en yüksek binası unvanına sahip olacak.

Rönesans Holding, Rusya’da üst yapı projelerine ek olarak, Rönesans Endüstri Tesisleri aracılığıyla üstlendiği endüstriyel projeler ile de gücünü artıyor. Özellikle Rusya ve Türkmenistan’da petrole dayalı ürünlerin imalatı için endüstriyel proje yatırımlarında öne çıkmaya başlayan şirket, Rusya’da Kuzey Kutbuna yakın, Sabetta Bölgesi’nde bulunan ve sıcaklığın zaman zaman -50 derecelere kadar düştüğü sert iklim koşullarında Yamal LNG Üretim Tesisi projesine devam ediyor. Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’ta ise doğalgazdan benzin üretecek GTG Projesi inşa ediyor.  Toplam yatırım bedeli 1.5 milyar dolar olan proje tamamlandığında bu alanda dünyanın en büyük kapasiteli tesisi olacak.

SAĞLIK ve GAYRİMENKULDE RÖNESANS İMZASI

Rönesans Holding çatısı altındaki Rönesans Gayrimenkul son dönemde Türkiye’deki yatırımlarına hız verdi. 7 farklı şehirde Optimum, Piazza ve Kozzy markalı 8 alışveriş merkezi ile hizmet veren Rönesans Gayrimenkul, kısa ve orta vadede hayata geçireceği 7 projede toplam 1.7 milyar Euro’nun üzerinde yatırım gerçekleştirmeyi hedefliyor. Mart 2017’de İzmir’deki Optimum AVM’nin 105 milyon Euro’luk büyüme ve dönüşüm projesine imza atan şirketin İstanbul Anadolu Yakası’nda inşaatı devam eden Hilltown AVM ile Piazza karma projesi ise yeni ve önemli yatırımlar olarak dikkat çekiyor.

Rönesans Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Rönesans Sağlık Yatırım, Türkiye’nin 5 farklı ilinde 5 şehir hastanesi ile 7 kentte fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi inşa ediyor ve  imzaladığı kontratlar karşılığında 2020 yılına kadar hastane projelerine yaklaşık 4,3 milyar dolar yatırım yapmayı hedefliyor. Rönesans Sağlık Yatırım son olarak 2017 yılının Temmuz ayında, Japon Sojitz ortaklığı ile Kamu Özel İşbirliği modeli kapsamında hayata geçirmeye hazırlandığı İkitelli Şehir Hastanesi’nin 163 milyar JPY (1,5 milyar dolar) tutarındaki finansal kapanışını tamamlamıştı. 2.700 yatak kapasitesiyle dünyanın en büyük hastaneleri arasına girecek olan İkitelli Şehir Hastanesi, tamamlandığında dünyanın en büyük sismik izolatörlü binası olma özelliğini de taşıyor olacak.


Stevie Awards’tan Akmerkez, Akbatı ve Akasya’ya 10 ödül birden

Akkök Holding’in gayrimenkul sektöründeki ilk yatırımı Akmerkez ile gayrimenkul sektöründeki iştiraki Akiş GYO A.Ş. tarafından hayata geçirilen Akbatı AVYM ve Akasya, birbirinden farklı projeleriyle dünyanın en saygın iş ödüllerinden biri olan Stevie Ödülleri’nde yarıştığı kategorilerde toplam 10 ödülün sahibi oldu.  Stevie Awards’tan Akmerkez, Akbatı  ve Akasya’ya 10 ödül birden

Akasya Kültür Sanat kazandığı altın ödülle, Akmerkez ile Akbatı ise gümüş ve bronz ödülleriyle Stevie Awards’a damgasını vurdu.

Uluslararası arenada başarı sahibi olan kişi ve kurumların onurlandırılması ve başarılarının tanıtılması amacıyla 15 yıldır düzenlenen ve iş dünyasının en önemli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Stevie Awards değerlendirmesinde, Akmerkez ve Akbatı gümüş ve bronz ödüllere sahip oldu. Akasya Kültür Sanat ise, kazandığı altın ödülle 2017 Stevie Awards’a damgasını vurdu.

TÜKETİCİ AKMERKEZ’İ SEÇTİ

Akmerkez, Sevgililer Günü’nde sevgi sözcüklerinin işaret diline aktarıldığı ‘Aşkını Başka Dilde Anlat’ projesiyle Yılın İletişim ve PR Kampanyası dallarında hem bronz hem de gümüş olmak üzere toplam iki farklı ödülün sahibi oldu. Tüketici değerlendirmesi göz önünde bulundurularak belirlenen Yılın Marka Deneyimi dalında ise ‘Akmerkez Şımartan Hizmetler’ projesi bronz ödüle layık görüldü.

YILIN EN İYİ HİZMETİ ‘AKASYA KÜLTÜR SANAT’

Akasya içinde yer alan ve yıl boyunca birçok kültür sanat etkinliğine imza atan ‘Akasya Kültür Sanat’ Yılın En İyi Ürün ve Hizmeti seçilerek altın ödül, Yılın En İyi Pazarlama Kampanyası kategorisinde ise gümüş ödüle layık görüldü. Akasya’da sergilenen dünyanın ilk ve tek canlı tarih müzesi ‘Hisart Diorama ve Tarih Sergisi’ ise En iyi Sergi kategorisinde gümüş ödül kazandı. Akasya ayrıca çocuklar için düzenlenen yaratıcı workshoplar eşliğinde gerçekleşen ‘Akasya Kukla ve Maske Sergisi’yle Sanat ve Eğlence dalında bronz ödüle layık görüldü.

AKBATI ÖZEL ETKİNLİKLERİYLE ÖN PLANA ÇIKTI

Akbatı AVYM’nin 2013 yılında başlattığı ve halen devam eden ‘Anneyim Çocuğumun Gelişimi İçin Her Şeyi Yaparım’ projesi kapsamında sürdürdüğü ‘Aile Festivali’ ve ‘Yaz Okulu’ etkinlikleri Yılın İletişim ve PR Kampanyası dalında gümüş ödülün sahibi oldu. Yılın İletişim ve PR Kampanyası dalında gümüş ödüle layık görülen bir diğer proje de Akiş GYO’nun 2015 yılında Akbatı AVYM’de başlattığı, ilginç konu ve konukları misafirleriyle buluşturduğu ‘Yaşam Akademisi’ söyleşileri oldu. Akbatı ayrıca ‘Mutlu Yılbaşı Kartları’ projesi ile Yılın Sosyal Medya Odaklı İletişim Kampanyası kategorisinde bronz ödül kazandı.


EMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM

Tuncay Mollaveisoğlu

Bir kağıt parçasına 700 bin TL!

Osman Cihad Esen
cihad.esen@yeniprojeler.com

Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Fatih Karakaş
fatih.karakas@kentselplatform.com

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Av.Cihat Demirbağ
avukat@cihatdemirbag.com.tr

Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttıyeni konut projeleri iphone da


Haritada konut projeleri


KREDİLER


DEKORASYON


ENERJİ SEKTÖRÜ