Akkuş Gayrimenkul’ün Proje, Pazarlama ve Satışı Bilge Özdemir’e Emanet

Gayrimenkul sektörünün “Butik Marka “ değeri Akkuş Gayrimenkul ile gayrimenkul sektörüne proje geliştirme, yönetim, pazarlama ve satış konularında çeyrek asırdan beri “ Butik Hizmet “ veren Bilge Özdemir, bilgi ve deneyimlerini birleştirdi.
Akkuş Gayrimenkul’ün Proje, Pazarlama ve Satışı Bilge Özdemir’e Emanet

Bilge Özdemir, halen satışı süren Alya Penta projesi dahil olmak üzere Akkuş Gayrimenkul’ün yeni dönemde geliştireceği konut projelerinin yönetim, pazarlama ve satışında etkin rol oynayacak.

Başarılı geçmişten, güvenli geleceğe...

Tekstil, akaryakıt, kimya ve gayrimenkul sektöründeki faaliyetleriyle Türkiye’nin en büyük firmaları arasında yer alan  Akkuş Grup  şirketlerinden Akkuş Gayrimenkul, ağırlıklı olarak Beylikdüzü bölgesinde konut, Avcılar ve Bahçelievler Bölgesinde ticari alan projeleriyle faaliyet göstermektedir.

Beylikdüzü, Adnan Kahveci’ de az katlı ve estetik bir yaşamda “ butik ve kalitenin “ sembolü olan Akkuş Gayrimenkul’ün ‘parlayan yıldızı’ Alya markasıyla  yaşam bulan  “  Residence “, “  Trio “ , Nisan-2018’ de teslimlerine başlanacak “  Penta “ ve yakında lansmana çıkacak “ Grandis “  gibi prestijli projelere  imza atmaktadır.

Bilge ÖZDEMİR , pazarlama ve işletme konularında yurt dışı ve yurt içinde eğitim almış ve İstanbul’un önde gelen firma ve gayrimenkul projelerinde  uzun yıllar üst düzey profesyonel yöneticilik yapmış,  sektörü bilen, proje geliştiren,  yönlendiren,  proje pazarlama ve satış misyonundan gelen vizyon sahibi bir girişimcidir.

Gayrimenkul sektörüne yönelik binlerce köşe  yayısı yayınlanan Bilge ÖZDEMİR, gayrimenkul sektöründeki başarısını “gayrimenkul oskarları “olarak kabul edilen” INTERNATİONAL PROPERTY AWARDS “ ın 2013-14 yılı “ EUROPEAN DEVELOPMENT MARKETİNG “ ödülünü  pazarlama ve satışını üstlendiği  Park Village projesi ile alarak Uluslararası boyuta taşımıştır.


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler


Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Enerji Nedir? Enerji Kaynakları Nasıl Sınıflandırılır?
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2018-11-12 13:17