İspanya'da NG Kütahya Seramik Rüzgarı

NG Kütahya Seramik, "Yeni Nesil Dijital Deneyim Merkezi Uygulamasını İspanya'da duyuracak.
İspanya'da NG Kütahya Seramik Rüzgarı

NG Kütahya Seramik, dünyanın pekçok noktasından uluslararası markaların buluştuğu Cevisama Fuarı’nda sergileyeceği en yeni teknolojiye sahip ürünleriyle, Türk seramiğinin ulaştığı son noktayı gözler önüne serecek. Dünyanın en büyük seramik üreticisi olan ülkelere Türk seramiğini kazandıran NG Kütahya Seramik, 120x240 cm, 30x240 cm, 120x120 cm, 60x120 cm, 30x120 cm, 18x118 cm ve 80x80 cm ölçülerindeki dünyanın en büyük ebatlarına sahip serileriyle dikkatleri üzerine çekecek. Kristal tekniği ile ürettiği, mermer dokulu koleksiyonları arasında yer alan; 60x120 cm ebadındaki Mitos Kristal, Verde, Paradiso, 120x240 cm ebadındaki Nox, Black Calacatta, Novella, Marfa ve 120x120 cm ebadındaki Emperador’u ilk kez dünyaya tanıtacak.

 

 

New Generation ile İnovasyonu Keşfedecekler

NG Kütahya Seramik, yeni nesil antislip karoları ile Cevisama’da seramikte inovasyonunun ulaştığı son noktayı yansıtacak. NG Kütahya Seramik’in en yeni koleksiyonlarından olan New Generation’un en iddialı ürünlerinden Infinity ile yaşam alanlarına kazandırdığı konforu ve mükemmelliği standında sergileyecek. Koleksiyonun uzun ömürlü ve kolay temizlenen yapısı, istenilen kalınlıkta üretiliyor olması gibi fark yaratan özellikleriyle katılımcıları inovasyon keşfine çıkaracak

 

NGDİGİ+ İlk Kez Cevisama’da

 ‘‘Yeni Nesil Dijital Deneyim Merkezi’’ ile seramik sektöründe bir ilke daha imza atan NG Kütahya Seramik, 240 cmx480 cm’lik, üzerinde yürünebilen interaktif zemin görüntüleme sistemiyle birebir ölçekli dijital ürün deneyimini, Cevisama’da ilk kez görücüye çıkaracak. Ziyaretçiler, uygulama sayesinde ürünleri üç boyutlu olarak inceleme ve deneyimleme fırsatı bulacaklar.

 

Standıyla da Fuarın Gözdesi Olacak

Sahip olduğu üstün teknolojisi ve tasarımdaki gücünü fuar alanında sergileyeceği standına da kazandıracak olan marka, canlı mekânlardan oluşan 360 m²’lik standıyla fuarın gözdesi olacak. ‘‘NGPerforma20’’ serisi, ‘‘New Generation’’ koleksiyonu ve ‘‘NGSpain’’ markası,120x240 cm ebadındaki tropikal yaprak desenli seramiklerin yer aldığı ‘‘Garden’’ bölümüyle de sadece ürünleriyle değil, standıyla da hayranlık uyandıracak.

 

 


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler