Kalekim Seracare Derz Temizleyici Nasıl?

Kalekim yeni ürününü tanıttı.
Kalekim Seracare Derz Temizleyici Nasıl?

Kalekim, seramik ve derz dolguların üzerinde oluşan kir, kireç ve deterjan kalıntılarını derzleri aşındırmadan çıkaran organik temizlik malzemesi ‘Seracare Derz Temizleyici' ile kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor.

 

Seramik, porselen seramik gibi kaplama malzemeleri ve derz dolguların temizliğinde mükemmel sonuç veren ‘Seracare Derz Temizleyici ', doğal içeriği sayesinde dolgu yüzeyini aşındırmadan temizliyor. Evlerinde ilk günkü rengini koruyan derz dolgular ve tertemiz seramik yüzeyler isteyen kullanıcılar için mükemmel çözümler sunuyor.

 

Derz dolgu üzerindeki biriken doğal kirlerin olduğu bölgeye yakın mesafeden sıkılarak kullanılan organik temizlik malzemesi ‘Seracare Derz Temizleyici’ sayesinde, sadece 3-5 dakika sonra bez veya sünger yardımı ile temiz bir yüzey elde ediliyor. Özellikle banyo, mutfak gibi ıslak hacimlerdeki en büyük problem, doğal yollarla oluşan kir, kireç ve deterjan artıklarının derz dolgular üzerinde birikmesi ve kolaylıkla temizlenememesidir. Kullanılan temizlik malzemelerinin çoğu derz dolguları aşındırdığından yapılan temizlik derz dolguların hızla tekrar kirlenmesine sebebiyet verir.

 

Çimento sökücü ve leke çıkarıcı

 

Kalekim’in Seramik yüzeylerde kalan çimento esaslı yapıştırıcı ve derz dolgu atıklarının temizlenmesi için geliştirdiği ‘Seracare Çimento Sökücü’ ise başta banyo ve mutfak olmak üzere seramik kaplı tüm mekanlarda son derece kolay ve etkili bir temizlik sağlıyor.

 

Seracare Çimento Sökücü’ seramik, porselen seramik, sırlı seramik, granit, klinker, kotto, rustik döşeme, ocak taşları, doğal taş gibi kaplama malzemeleri üzerindeki çimento ve kireç esaslı tüm inşaat atıkları ve harç kalıntılarının kolayca temizlenmesinde kullanılıyor. Asitlere dayanıklı kaplama malzemeleri üzerindeki çimento kalıntılarını zararlı gazlar çıkarmadan temizleyen asidik temizlik malzemesi ‘Seracare Çimento Sökücü’ sayesinde, sadece 3-5 dakika sonra bez veya sünger yardımı ile tertemiz bir yüzey elde ediliyor.

 

Serinin diğer bir ürünü olan Seracare Leke Çıkarıcı,seramik, granit, mermer gibi malzemeler üzerinde kahve, yağ, meyve suyu gibi zorlu lekelerin çıkarılmasında mükemmel sonuç vererek temizlik işlerini kolaylaştırıyor.

 


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05