Mandarin Oriental Hayatınızın En Mutlu Gününe Ev Sahipliği Yapıyor

Bodrum Yarımadası’nın en eşsiz koylarından Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum; sunduğu kişiselleştirilmiş düğün seçenekleriyle hayatlarınızı birleştireceğiniz günü sonsuza dek hatırlayacağınız bir deneyime dönüştürmeye davet ediyor.
 Mandarin Oriental Hayatınızın En Mutlu Gününe Ev Sahipliği Yapıyor

Ege Rivierası’nın muhteşem doğasının ferahlatıcı atmosferinde zarif çiçek aranjmanlarından dünyaca ünlü spa ve güzellik hizmetlerine, seçkin lezzetlerden oluşan menü alternatiflerinden lüks tekne seçeneklerine kadar akla gelebilecek her detay tecrübeli düğün uzmanları tarafından titizlikle organize ediliyor.

Mandarin Oriental, Bodrum’un hem çimden hem de zeytin ağaçlarından oluşan yeşil bir alana ve muazzam bir sahile sahip 600 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesiyle beach club doğallığın ve lüksün bir araya geldiği bir ortam sunarken, çiçeklerle donatılmış ve panoramik deniz manzarasına sahip ASSAGGIO ile yıldızların altında ya da büyüleyici manzarası ve doğal dokusuyla JAZZ BAR’ın sıcak ve samimi ortamında sevdiklerinizin arasında “Evet!” demenin ayrıcalığı paha biçilemez hatıraları da beraberinde getirecek.

Mandarin Oriental, Bodrum’un içerisinde çok cazip tekliflerin olduğu iki adet düğün paketi de mevcut. İçerisinde lüks balayı suiti, özel şef tarafından hazırlanmış düğün pastası, balayı kahvaltısı, size gün boyunca eşlik edecek olan düğün koordinatörü gibi imkanları sunan Mediterranean paketi sizi eşsiz bir deneyime çağırırken; Paradise Bay Düğün Paketi ise executive şefin hazırladığı çiftlere özel menü, şarap eşliğinde öğle yemeği, Ege Denizi manzarasına karşı şampanya ile balayı kahvaltısı ve daha birçok ekstra hizmetlerle yeni evil çiftleri daha da şımartıyor. Düğün paketleriyle ilgili fiyat ve daha fazla bilgi için +90 252 311 28 88  üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Masal tadında romantik bir düğün seremonisi için en uygun seçenekleriyle Mandarin Oriental, Bodrum birlikte bir hayata ilk adımı atmak için kusursuz bir atmosfer imkanı sunuyor.

 

 


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler


Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Enerji Nedir? Enerji Kaynakları Nasıl Sınıflandırılır?
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2018-12-10 12:56