MedyaFors Fuarcılık'ta Ufrad Akademi

“Fuardan maksimum fayda nasıl sağlanır” konu başlıklı ilk toplantı dün 17.00-18.30 saatleri arasında MedyaFors Fuarcılık’ın Maslak ofisinde yapıldı.
MedyaFors Fuarcılık'ta Ufrad Akademi

Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak, Tavada Tavuk markası Pazarlama ve İş geliştirme Direktörü Akın Gürbüz, Et Evim Steak House kurucusu Servet Keskin ve üst düzey yöneticilerin katıldığı Ufrad Akademi hakkında MedyaFors Fuarcılık A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Özhan Erem,

"Franchise sektörünün tek çatı örgütü olan, UFRAD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Aydın'a ve Yönetim kurulu üyelerine UFRAD AKADEMİ'nin "Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik fuarından maksimum fayda nasıl sağlarsınız" temalı toplantıları ile sektöre ve katılımcı firmalara verdikleri katkı için, toplantı programının içeriğini UFRAD Akademi adına hazırlayan ve sunan, franchise sektörünün duayeni, UFRAD Yönetim Kurulu Üyesi, Franchise&More şirketinin kurucusu Osman Bilge’ye, toplantıya bizzat katılarak sektöre destek veren Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak'a ve katılımcı markalara teşekkür edip, Franchise, markaların her açıdan gelişimini sağlıyor. Sistem sayesinde marka hedeflediği büyümeyi daha kısa sürede gerçekleştiriyor ve pazar payını arttırıyor. Burada önemli olan hedefi doğrultusunda doğru stratejiyi oluşturabilmek. UFRAD işbirliği ile 15 yıldır düzenlediğimiz Ortadoğu ve Avrupa’nın en büyük franchising fuarı olan Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı ve yurt dışında yetkili acentesi olduğumuz Franchising Fuarları ile markaların ulusal ve uluslararası arenada tanınmasına, yeni satış noktaları oluşturmalarına, iş geliştirmelerine katkıda bulunuyoruz. Bu yıl ki fuar tarihimiz 11-14 Ekim.. Fuar öncesi gerçekleştirilecek toplantılarda hedefimiz, markaları büyüme yolunda doğru bilgi ve argümanla desteklemek" ifadelerini kullandı.


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48