Modd/Group’dan Global Pazarlama Atağı

Türkiye’nin önde gelen 300’den fazla kurumsal markasına hizmet veren MODD/group, konut sektöründe global pazarlama atağına kalktı.
Modd/Group’dan Global Pazarlama Atağı

Şirket sunduğu global pazarlama çözümleri ile Türkiye’ye 100 milyon TL’lik yabancı yatırımcı çekmeyi başardı.

Bünyesinde barındırdığı MODD/works, MODD/startup, MODD/paper şirketleri ile reklam ajansı, ürün tasarımı ve girişimciliğe dair proje geliştirme gibi multidisipliner yapısıyla öne çıkan MODD/group reklam ajansı, konut sektöründe global pazarlama alanında önemli atılımlara imza atıyor. Markalı konut sektörünün en büyük reklam ajansı konumundaki şirket; 80’e yakın markayla çalışırken, bu markaların birçoğuna global pazarlama hizmeti sunuyor. Yaptıkları çalışmalar hakkında konuşan MODD/group Kurucu ve CEO’su Cem Has, “Son dönemde özellikle Körfez Bölgesi ülkeleri Suudi Arabistan, Katar ve Kuveyt’teki yatırımcılara yönelik dijital pazarlama çalışmaları yapıyoruz. Ülkemizde tatil yapmak isteyen yatırımcıları buradaki gayrimenkul projeleri ile buluşturuyoruz. Tabii bu mekanizmanın içinde iletişim modeli, kampanya çeşitliliği, ücretsiz proje turları ve çağrı merkezi yönetimi gibi birçok aşama da var. Tüm bu ülkelerden gelen dataları verimli bir şekilde işleyerek, birçok konut markasına ciddi yatırımcılar kazandırdık. Yabancı yatırımcılara dair satışın datasını işleme ve bunu ilerleyen dönemdeki projelerde nasıl daha verimli kullanılabileceğine dair ipuçları da geliştiriyoruz” dedi.

“Ülkemize 100 milyon TL’lik yabancı yatırımcı çektik”

Türkiye’nin yabancı yatırımcılar için yükselen bir yıldız olduğunun altını çizen Has, “Bugüne kadar sunduğumuz global pazarlama çözümleri ile ülkemize konut sektörü içerisinde 100 milyon TL’lik yabancı yatırımcı çekmeyi başardık. 2018 yılında bu sayının katlanarak artacağına inanıyoruz. İlerleyen dönemde konut sektöründe uyguladığımız bu modeli, medikal turizm alanında da uygulamayı planlıyoruz. Sağlık turizmi alanında dünyanın dört bir yanından ülkemize gelir sağlayacağız” diye konuştu.


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48