Rotana Rewards’la Konaklayın, Miles & Smiles’la Uçun!

Dünyanın önde gelen uluslararası otel zincirlerinden Rotana, ödül ve sadakat programı Rotana Rewards’a katılanları cazip avantajlar ve ayrıcalıklı hizmetlerle buluşturuyor.
Rotana Rewards’la Konaklayın, Miles & Smiles’la Uçun!

İstanbul Anadolu Yakası’nın kalbinde ikonik mimarisiyle kentin yeni sembolleri arasına katılan “Burgu & Tango Arjaan by Rotana” Rewards Card kullanıcılarına Miles & Smiles’la yaptıkları her konaklama için iki kat mil kazandırıyor.

Kuruluşundan bu yana Orta Doğu, Afrika, Güney Asya ve Doğu Avrupa’nın en büyük otel zincirlerinden olan Rotana, diğer otellerinde olduğu gibi Türkiye’deki ilk otelleri olan Burgu & Tango Arjaan by Rotana’da da konuklarını dünya standartlarında bir misafirperverlik anlayışı ile ağırlamaya devam ediyor. “Rotana Rewards” sadakat programı kapsamında, Rotana Grubu’nun havayolu tarafındaki program ortakları arasına katılan Türk Hava Yolları’na bağlı Miles & Smiles kart sahipleri Burgu & Tango Arjaan by Rotana’da yaptıkları konaklamalar için iki kat mil kazanıyor.

Miles & Smiles İki Kat Mil Kampanyası

31 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecek bu avantajlı kampanya dahilinde, Rotana Rewards Select kart sahipleri her konaklamada iki kat mil, yiyecek-içecek harcamalarında %20 indirim ve üst kategori odalarda konaklama ayrıcalığına sahip oluyor.

Rotana Rewards Ayrıcalıkları

Dünya çapında özel ayrıcalıklar yaratma konusunda yeni bir standart oluşturan Rotana, Rewards sadakat kartı sahipleri, biriktirdikleri puanlarla ayrıca diğer Rotana otellerinde konaklama ve yeme-içme deneyimlerinden indirimlerle faydalanma ve birbirinden özel hediyer kazanma fırsatlarını da yakalıyor.

Üyelik Kolaylığı

Rotanarewards.com adresinden ücretsiz olarak üye olunabilen Rotana Rewards Sadakat Programı, üyeliğin başlangıcından itibaren avantajlarla dolu bir dünyaya kullanıcılarını davet ediyor.


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler


en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Reklam

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2018-10-17 18:04