Vaillant, Medline Acil Sağlık ile işbirliğine çalışanlarını da dahil etti

Vaillant, Medline ile işbirliğinin ikinci yılında, Satış Sonrası Hizmetler ekibine de 7/24 acil sağlık hizmeti olanaklarından yararlanma olanağı sunuyor
Vaillant, Medline Acil Sağlık ile işbirliğine çalışanlarını da dahil etti

Isıtma sektörünün öncü kuruluşu Vaillant, Satış Sonrası Hizmetler ekibine Medline Acil Sağlık’ın sağlık hizmetlerinden yararlanma olanağı sunuyor. Sadakat programı Vaillant Club ile Medline Acil Sağlık işbirliğinin kapsamını genişleten Vaillant, müşterilere sunulan; acil durumlarda 7/24 geçerli,  acil sağlık hizmeti üyeliği kapsamında yer alan telefonla tıbbi danışmanlık, doktorlu kara ambulansı ve medikal bilgi köprüsü hizmetlerinden çalışanlarının da yararlanmasını sağlıyor. İşbirliği kapsamında 32 parametre acil durumlar listesinde yer alan durumlarda çalışanların yanı sıra aileleri ve ev sınırları içerisinde bulunan misafirleri de Medline Acil Sağlık hizmetlerinden yararlanabilecek.

Vaillant Group Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Zeki Kalaycılar, işbirliğinin ikinci yılında müşterilerine 7/24 gözü gibi bakan Satış Sonrası Hizmetler ekiplerini de kapsama aldıklarını belirterek “Vaillant olarak en önemli değerimiz çalışanlarımız. Çalışanlarımızın sağlığı ve mutluluğu bizler için büyük önem taşıyor. Müşterilerimize en iyi hizmeti sağlama yolunda projeler geliştirirken çalışanlarımızın motivasyonunu artırmaya yönelik çalışmalarımıza da devam ediyoruz” diye konuştu.

Birçok hizmetten ücretsiz yararlanma olanağı sunuyor

Vaillant Group Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Şenay Yalıç, Medline ile yapılan anlaşma kapsamında, Vaillant Club üyelerinin Medline’ın telefon ile tıbbi danışmanlık, doktorlu kara ambulansı ve medikal bilgi köprüsü hizmetleri başta olmak üzere birçok hizmetten ücretsiz faydalanabildiğini söyledi. Yalıç, “Bu hizmetlerden artık çalışanlarımız da faydalanacak. Çalışanlarımız beklenmedik durum ve zamanlarda ortaya çıkan sağlık sorunları için Medline doktorlarına günün her saati istedikleri soruları yönelterek telefon ile tıbbi danışmanlık hizmeti de alabilecek. Onlara müşteri hizmetlerinde öncelikten, ücretsiz Medline ambulans servisine, indirimlerden etkinliklere kadar birçok unsurun yer aldığı avantajlar dünyasının kapılarını açıyoruz” dedi.

Vaillant müşterilerini, yetkili satıcılarını ve ustalarını içine alan ve sektörünün ilk sadakat programı olan Vaillant Club programı üyelerinin hayat tarzlarına, günlük ihtiyaçlarına, kullandıkları Vaillant ürünlerine uygun; konfor, sağlık ve yaşam tarzı gibi kategorilerde ayrıcalıklar sunuyor. Vaillant Club üyeleri mobil sağlık hizmetinin yanı sıra özel etkinlik ve organizasyonlara katılma fırsatları, satış sonrası hizmetlerde çağrı merkezi önceliği ve yeniden Vaillant ürünü alımında sadakat indirimleri gibi imkanlardan yararlanabiliyor


Paylaş:

Dekorasyon
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48