Sağlık Sitesi|FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo
İSTANBULANKARAANTALYAİZMİR

Akzirve Gayrimenkul Yatırım Reklam Filmi

Akzirve Gayrimenkul Yatırım Kurumsal Filmi
Mail At

AKZİRVE’NİN KURUMSAL REKLAM FİLMİ YAYINA GİRDİ

Akzirve Gayrimenkul & Yatırım’ın ilk reklam filmi yayınlanmaya başladı. Zirveye yolculuk temasıyla hazırlanan reklam filmi, Alametifarika imzası taşıyor.

Türkiye’de 25 yıldır faaliyetlerine devam eden Akzirve, kurumsal reklam filmiyle kamuoyunun karşısına çıktı. Akzirve’nin ulusal ve uluslararası gücünü zirveye tırmanma metaforuyla aktaran film, şirketin ilk reklam filmi olması açısından da ayrı bir önem taşıyor.

Kalekim’den seramik kaplamada hızlı çözüm: ‘Rapitech’

Kalekim, bir gün içerisinde kullanıma açılması gereken mekanlar için geliştirdiği, yüksek yapışma gücüne sahip seramik yapıştırma harcı ‘Rapitech’ ile hızlı çözümler sunuyor. Kalekim’den seramik kaplamada hızlı çözüm: ‘Rapitech’

Kalekim, köklü Ar-Ge tecrübesiyle geliştirdiği yenilikçi ürünlerini, ‘teknik çözüm’ konseptiyle tüketici ve profesyonellerin kullanımına sunmaya devam ediyor. Seramik uygulamaları ürün grubunda yer alan Rapitech, hızla sertleşen yapıştırma harcı olarak 6 saat sonra mukavemet alarak derz dolgu uygulamasına imkan tanıyor. 

Hızlı priz alan, yüksek performanslı, kayma özelliği azaltılmış çimento esaslı yapıştırma harcı Rapitech; yer ve duvar seramiği, granit, doğaltaş gibi kaplama malzemelerinin, beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine yapıştırılmasında kullanılabiliyor. Mevcut seramik üzerine seramik kaplama uygulamalarında da rahatlıkla kullanılan Rapitech, dikey yüzey uygulamalarında kayma yapmıyor.

Yüksek yapışma gücüne sahip Rapitech, bir gün içerisinde kullanıma açılması istenen mağazalar, devlet binaları, kafeler, süper marketler, havaalanları gibi mekanlarda hızlı seramik kaplamak için kapsamlı bir çözüm sunuyor.

 


Halkbank bireysel kredilerde faizleri 120 aya kadar olan vadede yüzde 0,89’e çekti

Bireysel kredinin en uygun adresi HalkbankHalkbank bireysel kredilerde faizleri 120 aya kadar olan vadede yüzde 0,89’e çekti

Yaz döneminde başlattığı konut faiz indirimleriyle sektöre öncülük eden Halkbank,  diğer bireysel kredilerde de tüketiciyi memnun edecek adımı attı. Müşterilerine önemli avantajlar sağlamayı hedefleyen Halkbank, konut kredilerini 120 aya kadar olan vadede yüzde 0,89, bireysel ihtiyaç kredilerini yüzde 1,13, taşıt kredilerini ise yüzde 1,09 faiz oranlarıyla kullanıma sunacak.

Müşteri ihtiyaçlarını yakından takip eden Halkbank, ev sahibi olmak isteyen müşterilerine yönelik kolaylaştırıcı çözümler üretirken, Türkiye ekonomisine de katkı sağlamaya devam ediyor. Konut faizlerinde yaptığı indirimlerle hem müşterilerini memnun eden hem de sektöre hareketlilik getiren Halkbank, konut kredilerinde yaptığı yeni indirimin yanı sıra taşıt ve ihtiyaç kredilerinde de faiz indirimine gidiyor.  Halkbank, konut sahibi olmak isteyenlere 1-36 ay için yüzde 0,80, 37-120 ay için  yüzden 0,89 oranlarında özel imkanlar sunarken, taşıt kredilerinde bu oranı 1-48 ay için yüzde 1,09’a, bireysel ihtiyaç kredilerinde ise 1-48 ay için yüzde 1,13’e indirdi.

Son dönemde Türkiye’nin topyekûn bir kalkınmaya ihtiyaç duyduğunu dile getiren Halkbank Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu,  “11 Ağustos’ta başlattığımız faiz indiriminde hız kesmiyoruz. Konut kredi faiz oranlarımızda yaptığımız indirimlerle sektörümüzdeki öncülüğümüzü sürdürüyoruz. Bunu diğer kredilerimize de yayarak müşterilerimize ve ihtiyaç sahiplerine kolaylık sağlıyoruz. Bu oranlarla hem müşterilerimize hem de Türkiye’ye kazandırıyoruz. Bizim en önemli görevimiz halkımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ülkemizin yakaladığı istikrarın devam etmesini sağlamaktır. Bununla ilgili gereken adımlara atmaya devam edeceğiz” dedi.


Centre Point Projesi Görücüye Çıktı

Batı Londra’nın En Yüksek Katlı Yapısı Olan Center Point’teki Penthouse 55 Milyon Sterlinlik Fiyatıyla Alıcısını Bekliyor Centre Point Projesi Görücüye Çıktı

Londra’nın ilk “pop art kulesi” olarak anılan Centre Point Projesi, 2 – 6 Kasım tarihleri arasında Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Cİ Contemporary İstanbul Sanat Fuarı’nda, Pamir & Soyuer tarafından Türk yatırımcılara tanıtılıyor. 34 katlı tarihi yapıda bulunan 82 adet lüks konut 1,8 milyon sterlinden başlayıp 55 milyon sterline ulaşan fiyat aralığında satışa sunuluyor. 

Almacantar tarafından geliştirilen Centre Point projesi, Londra’nın batısında en yüksek katlı yapı olarak biliniyor. 1966 yılında inşaatı tamamlanan  34 katlı tarihi yapı o zamanının öncü tasarımı nedeniyle koruma altında bulunuyor.

Londra’nın siluetindeki eşsiz konumu ile Centre Point’te oturanlar panaromik şehir manzarasına sahip olacaklar. Meşhur İngiliz tasarımcı Conran & Partners tarafından renove edilen Centre Point, 82 adet lüks konut biriminden oluşuyor. Tasarım binanın ve bugünkü Londra’nın hareketli ve yaratıcı ruhunu birleştirmeyi hedefliyor. Kullanılan üst sınıf malzemeler ve İngiltere’nin en kaliteli ve yaratıcı işçiliği ile bina daha da çekici hale getirilmesi hedefleniyor.

Centre Point projesinde İngiltere’nin tanınmış sanatçılarından Cerith Wyn Evans ve Richard Wentworh’a ait eserler de yer alacak.

Londra’nın Kalbinde Yer Alıyor

Şehrin kalbinde yer alan Centre Point projesi Kraliyet Operası başta olmak üzere, üniversitelere, üst düzey dükkanlara, restoranlara ve sanat galerilerine yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Ayrıca Centre Point projesinin girişinde restoran, cafe ve dükkanların yer alacağı bir meydan planlanıyor. Projede, SPA ve 30 metre boyunda bir yüzme havuzu gibi birimler dışında, 24 saat güvenlik ve concierge hizmetleri de bulunuyor. Projenin 2017 yılında tamamlanması hedefleniyor.

Centre Point projesi 1993 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren Pamir & Soyuer tarafından Londra’nın önde gelen emlak danışmanlarından Knight Frank işbirliği ile tanıtılıyor.

Ali Pamir: “Belirli bir seviyenin üzerinde birikimi olan Türkler son yıllarda yurtdışından artan miktarlarda konut alıyor”

Pamir & Soyuer Gayrimenkul Danışmanlık A.Ş. Ortaklarından Ali Pamir, 1993 yılından itibaren konut projelerinin pazarlaması da dahil olmak üzere, ticari gayrimenkul alanında kurumsal yatırımcılara hizmet verdiklerini kaydetti.

Belirli bir seviyenin üzerinde birikimi olan Türklerin son yıllarda yurtdışından artan miktarlarda konut aldığına dikkat çeken Ali Pamir, tanıtımını yaptıkları projeleri ve fiyatlarını çok iyi bildiklerini, alıcıları doğru projelere yönlendirdiklerini belirterek, üstelik bu işi yaparken alıcıdan herhangi bir ücret talep etmediklerini bildirdi.

Londra’daki Centre Point binasının çok seçkin bir proje olduğuna dikkat çeken Ali Pamir,  34 katlı tarihi yapıda çeşitli büyüklüklerde 82 adet lüks konutun bulunduğunu, konutların satış fiyatlarının 1,8 milyon sterlinden başlayıp 55 milyon sterline kadar ulaştığını söyledi.   

“New York ve Miami’de de önemli projeleri yatırımcılara sunuyoruz”

Halihazırda ABD den Douglas Elliman, Londra'da ise Knight Frank ile işbirliği yaptıklarını belirten Ali Pamir, her iki şirketin de kendi piyasalarında lider konumda olduklarına dikkat çekti. Ali Pamir, Londra dışında New York ve Miami’de de önemli projeleri yatırımcılara sunduklarını söyledi.

Dünyanın önemli merkezlerinden Londra’da çok önemli bir projeyi önemli bir sanat fuarında tanıtmaktan mutluluk duyduklarını belirten Ali Pamir, “Sanat fuarları ile ilişkimiz oldukça eski. İlk defa 2008 yılında Art Basel Sanat Fuarı'nda, Bodrum Houses projemizi tanıtarak başladık. Contemporary İstanbul ise ikinci kez olacak. Tanıttığımız projeler, mimari olarak öne çıkan projeler olduğundan dolayı fuar müşterileri ile örtüşütüğü için buradayız” dedi.


Çiftçi Towers Proje Detayları ve Daire Tipleri

İngiliz ve İtalyan mimarların imzasıyla görkemli bir yaşam ÇİFTÇİ TOWERS Çiftçi Towers Proje Detayları ve Daire Tipleri

İstanbul’un en yeni cazibe merkezi Çiftçi Towers, İngiliz ve İtalyan mimarların tasarladığı yüksek kaliteli konseptiyle, prestijli bir yaşam için hazırlanıyor.

Çiftçi Towers, projenin iç tasarımını üstlenen FM Interior Design’ın İtalyan ortağı Maria Silvia Orlandini’yi ağırladı.

Projenin 33. katında hazırlanan örnek dairede, muhteşem İstanbul manzarasında gazetecilerle buluşan Orlandini, “Çiftçi Towers’ı İstanbul’un pek çok farklı yüzünden ilham alarak tasarladık. En çok da Doğu ile Batı’yı birbirine bağlayan Boğaz bizi etkiledi. Çiftçi Towers, bizim İtalyan stili dokunuşumuz ve hislerimizle birleşince, ortaya her zevke özel kurgulanmış benzersiz tasarımlar çıktı” dedi.

İstanbul’un en değerli arazisinde yükselen Çiftçi Towers, projenin iç tasarımını gerçekleştiren İtalyan mimarlık ofisi FM Interior Design’ın ortağı Maria Silvia Orlandini’yi ağırladı. Orlandini, projenin 33 katında hazırlanan muhteşem İstanbul manzarasına hakim örnek dairede gazetecilerle buluştu. Mimarlık ve dekorasyon dergilerinin editörleriyle keyifli bir sohbet toplantısı gerçekleştiren Maria Silvia Orlandini projeyi tasarlarken yaşadıkları heyecanı anlattı. Orlandini, “Çiftçi Towers’ı İstanbul’un pek çok farklı yüzünden ilham alarak tasarladık. En çok da Doğu ile Batı’yı birbirine bağlayan Boğaz bizi etkiledi. Çiftçi Towers, bizim İtalyan stili dokunuşumuz ve hislerimizle birleşince, ortaya her zevke özel kurgulanmış benzersiz tasarımlar çıktı” dedi.

Buluşmada ev sahipliği yapan Çiftçi Towers Genel Müdürü Burçin Okur da, modern çağın mimarlık ve mühendislik harikalarına bir yenisinin daha eklendiğini vurgulayarak, “Çiftçi Towers tüm dünyadan İstanbul’a gelenlerin mutlaka görmek isteyeceği ikonik bir yapı olacak” diye konuştu.

Çiftçi Towers, dünyanın en önemli mimarlık ofisleri tarafından tasarlandı. Çiftçi Towers’ı defalarca RIBA ödülü alan John McAslan & Partners çizdi;  Sidney Opera Binası’nı da yapan alanında dünyanın 1 numarası ARUP uyguladı. Projenin iç dizaynında ise bir İtalyan imzası var: FM Interior Design.

Çiftçi Towers; İstanbul’da şehrin merkezinde, teknoloji ve estetiği mükemmel bir uyumla bir araya getiriyor. Zincirlikuyu’da panoramik İstanbul manzarasına bütünüyle hâkim bir konumda, tüm dairelerin Tarihi Yarımada’yı görebildiği sade ama görkemli bir yaşam sunuyor.

Çiftçi Towers’ta 45’er katlı, 2 zarif kulede sadece 288 apart daire bulunacak. İki numaralı kulenin ilk 10 katı tüm birimleriyle bağımsız bir bina gibi tasarlanan ofis katlarından oluşuyor. Zemin kattaki 30 bin metrekare ticari alan üzeri ahşap strüktürlü kabuk üzerinde yeşil bitki örtüsüyle kaplanacak. Aynı zamanda iki kuleyi birbirine bağlayan yeşil örtüde açık havuz ve 343 metre koşu parkuru tasarlandı.

Dairelerin en küçüğü 221 metrekare ve 3 metre 15 santimetre tavan yüksekliğiyle dikkat çekici. Binada öngörülen teknolojik altyapı sayesinde şiddetli bir deprem olduktan sonra bile, bir saat sonra binadaki tüm sistemler çalışacak şekilde planlandı.

Muhteşem İstanbul manzarasına bütünüyle açık kulelerin açılır cam giydirme cepheleri oldukça özel ve tüm konfor gereklerine uygun seçildi. Kulelerin mimari formu tek bir geometrinin sınırları içinde hapsolmadığı için her kattaki tüm daire tipleri en az 3 yönden ışık alıyor.

Görkemli mimaride dingin bir yaşam

Kulelerin etrafında dalgalanan etek görünümüne sahip yeşil alan, şehir dokusuyla projeyi birbirine bağlıyor. Hoş bir karşılama ortamı oluşturan kanopi etek, cam tasarımı ile podyum bölümünde doğal ışık ve temiz hava sağlıyor. Şehrin içinde ama tamamen izole, keyifli ve dingin bir ortam yaratıyor.

Gerçek lüks ailenin bir parçası gibi hissetmek

Çiftçi Towers’ın iç dizaynı tasarlanırken, lobiden içeri atılan ilk adımla birlikte rezidans sakinlerinin kendilerini evlerinde hissetmeleri hedeflendi.  Sanki yıllardır burada yaşıyormuş gibi, kendilerini ailenin bir parçası olarak görmeleri hayal edildi. Çiftçi Towers yaratılırken tüm bu duygulardan ilham alındı. Gerçek lüksün bu aidiyet hissi olduğuna inanıldı. 

Şehrin ruhuyla harmanlanmış daireler

Her biri özgün yaşam alanları sunan dört ayrı tarzdaki daireler, farklı zevklere hitap ediyor.

İlkine Boğaz’ı aydınlatan ay ışığından esinlenerek “Moonlight” adı verildi. Bu “modern” tarz, açık ahşap ve taş zemine sahip. Birkaç retro parçayla kolaylıkla tamamlanabilecek ve harmanlanabilecek bir tarz. Genç rezidans sakinlerinin benimseyeceği türden çağdaş bir tasarım.

İkincisi “Kaleidoscope” adını aldı. İstanbul’un parlak ışıklarından esinlenen zamansız bir stil. Gösterişten uzak bu tasarım, kendi tasarımını yaratmak ve zevkini yansıtmak isteyenler için ideal.

“Graphic” İtalyan tasarımcıların İstanbul’a geldiği ilk andan itibaren hissettiği, kentin siyah ve beyaz ruhundan esinlendi. Melling’in ünlü İstanbul gravürlerinin ilham alan Graphic, temiz kesimler, modern, ve cesur renk dokunuşlarıyla bezendi.

Dördüncü tarz, kentte her bir tuğlanın Bizans ve Osmanlı İmparatorluğu’nun anısını yaşattığı eşsiz geçmişten esinlenilerek yaratıldı ve “Vintage” adını aldı. Rezidans sakinlerinin beğenisini kazanacak antika mobilyalara özel önem verilerek klasik bir tarz oluşturuldu.

Özel lounge, evin bir parçası gibi tasarlandı

Rezidans sakinleri; fitness alanları, sauna, buhar odası, masaj odaları, cafe gibi alanlarıyla butik bir spor salonu konforunda özel bir mekâna sahip olacak. İki kuleyi birbirine bağlayan yeşil alan, şehrin içinde, yeşille iç içe, açık havuz ve koşu parkuru ile sağlıklı yaşam imkânı sunacak. Rezidans sakinlerine özel lounge alanı, muhteşem manzarası ve sıcak atmosferiyle evlerin bir parçası gibi tasarlandı. Toplantı odaları, parti ve davet alanları, bar ve TV odası ile her zaman kullanıma hazır. Misafirlerin ağırlanabileceği, toplantıların düzenlenebileceği, çok özel davetlerin verilebileceği bu alanın rezervasyon sistemiyle çalışması planlanıyor.

Ofis bölümünde ayrı hayat

Rezidans katlarında ayrıntılarda gösterilen titizlik, ofis bölümünden de esirgenmedi. Zincirlikuyu tarafına bakan 1. Kule’nin ilk 10 katı bir merkez ofis olarak tasarlandı. Kendi çekirdeği, kendi lobisi, kendi asansörleri, bütün enerji sistemi, otoparkı, tüm depo hacimleri, personellerinin yemek yiyeceği alanlara kadar tamamen bağımsız bir bina gibi çalışıyor.

Tavan yüksekliği ve camı çok özel

Apart dairelerde 3.15 metrelik net tavan yüksekliği dikkat çekiyor. Gece baktığınızda yansımadan dolayı kendinizi değil, muhteşem İstanbul manzarasını seyredeceksiniz. Bununla birlikte her birimde açılabilen pencereler mevcut.

KUTU

  • 2 kule 45 kat
  • 221 -349 metrekarelik 288 rezidans
  • 3 metre 15 santimetre tavan yüksekliği
  • 90 derece açılabilen pencere
  • 343 metre koşu parkuru
  • 2 helikopter pisti
  • Kompozit yapısıyla daha ince sütunlar
  • Karanlıkta manzarayı engelleyen yansımayı minimize eden yüksek teknoloji cam

 

 


Çukurova Balkon’da 0,70 Faiz ve 120 Ay Vade İmkanı

Çukurova Balkon’da Yeni KampanyaÇukurova Balkon’da 0,70 Faiz ve 120 Ay Vade İmkanı

SON Grup Şirketleri’nden Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da konumlanan deniz, adalar ve orman manzaralı projesi Çukurova Balkon’da yeni bir kampanya başlattı. Tüm daireleri “Balkon”lu olan Çukurova Balkon’dan peşinat ve KDV ödemeden, 0,70 faiz ve 120 ay vade imkanıyla daire sahibi olmak mümkün.

İnşaat sektöründe 23 yıldır prestijli projelere imza atan SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul’un “Balkon Hayatın Keyfidir” temalı projesi Çukurova Balkon, yeni kampanyası ile ev sahibi olmak ya da yatırım yapmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. 19 ve 20 katlı iki bloktan oluşan ve 1+1’den 4+1’e kadar toplam 261 konuta sahip olan Çukurova Balkon’un yeni kampanyası kapsamında; peşinat ve KDV ödemeden, 0,70 faiz oranı ve 120 aya vadeyle konut sahibi olma imkanı tanınıyor.

Yeni kampanyaları kapsamında şu an bankaların verdiği faiz oranının altında bir oran sunduklarına dikkat çeken Çukurova Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Müdürü Nuray Yıldız, bu sayede gerek konut sahibi olmak gerekse yatırım yapmak isteyenlere büyük bir fırsat oluşturduklarını belirtti. Konut sektörünün tekrar eski dinamizmine kavuşması için sektör temsilcileri tarafından başlatılan güç birliği kapsamında cazip kampanyalar planlamaya çalıştıklarını ifade eden Nuray Yıldız, yıl içinde inşaat malzemelerinde yaşanan fiyat artışını da projelerine yansıtmadıklarını söyledi. “Şimdi konut almanın tam zamanı” diyen Yıldız, Eylül 2017’de teslim edilmesi planlanan Çukurova Balkon’un örnek dairelerinin görülmeye hazır olduğunu açıklayarak oturum ya da yatırım amacıyla nitelikli konut arayışında olan herkesi İstanbul’un yeni merkezi olmaya aday Kartal’da konumlanan Çukurova Balkon projesine davet etti. Yıldız, Kartal Metrosu’na 600 metre ve Kartal Adliye Sarayı’na 1,5 kilometre mesafede yer alan Çukurova Balkon’da dairelerin 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğunu söyledi.

Deniz, adalar ve orman manzaralı balkon ve teraslar…

Merkezi konumunun yanı sıra deniz, adalar ve orman manzarasını da bir arada sunan Çukurova Balkon’da tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon bulunuyor. Bazı dairelerde iki ya da üç balkon, bazılarında ise 30 metrekareye kadar teras ya da 20 metrekareye kadar bahçe kullanım alanı yer alıyor.  

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanabiliyor.
NG  RESIDENCE

NG RESIDENCE


PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİNEMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM


yeni konut projeleri iphone da


Haritada konut projeleri


KREDİLER


DEKORASYON


ENERJİ SEKTÖRÜ