AKAY NERİS YAŞAMKENT PROJESİ

Projeyi Takip Et
Yaşamkent Mah. 3222/2.Cad. No:12 Çankaya / Ankara
Konut Sayısı : 75
Konut Seçenekleri : 4+1,5+1,6+1
Metrekare Aralığı : 219 - 478 m2
Teslim Tarihi : Kasım 2018
Fiyat Aralığı : 1 milyon 65 bin TL
AKAY İNŞAATAKAY İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Doğallıktan taviz vermeyen modern tasarımlarla dolu, hem rahat hem şık yaşam alanlarıyla tanışmaya hazır mısınız?
Yeni yaşam tarzınıza “MERHABA” deyin.

Bilimin gösterişli üstünlüğünü, teknolojinin sağladığı rahatlığı ve güvenebilmenin verdiği huzuru artık birlikte sunan bir yaşam tarzı var. Zamanı güzelleştiren detaylarla dolu...Yaşamına değer verenler, hayata değer katan Akay Neris’i tercih ediyor.

Akay Neris Konutları ile huzurlu bir yaşama hoş geldiniz. 

Akay Neris’te elektrikli araç şarj üniteleri, akıllı ev teknolojileri gibi ince fikirler konforlu ve duyarlı bir yaşam tarzının önemli detayları olarak yerini alıyor. Her daire için kapalı otoparkın yanı sıra misafirler için açık otopark barındıran Akay Neris yerleşkesinde her daireye özel depolama alanları gibi akılcı çözümler yaşama daha çok vakit ayırmanızı sağlıyor. 

Gücünü konfordan,enerjisini güneşten alan proje...

Mimari yapımız, konut sahiplerine maksimum konfor sağlamaya ve doğaya duyarlı çözümler üretmeye odaklı kurgulandı. Her detayın özenle düşünüldüğü Akay Neris’tecepheler ve çatılarda yer alan güneş enerjisi panelleri ile depolanan elektrik, Akay Neris evlerinin elektrik ihtiyacını karşılıyor. Teknolojinin sunduğu avantajların hayata entegreedilmesiyle birlikte doğanın enerjisi de yüksek verimle kullanılıyor. İhtiyaç fazlası elektriğin ilgili elektrik idaresine satışı ile site için gelir sağlanması planlanıyor. 

Teknolojinin sunduğu avantajların hayata entegre edilmesiyle birlikte doğanın enerjisi de yüksek verimle kullanılıyor. İhtiyaç fazlası elektriğin ilgili elektrik idaresine satışı ile site için gelir sağlanması planlanıyor. 

Hayatınızda huzura yer açın.

Yeni yaşamınızın tadını çıkarmaya başlayın... 

Dış Resimler

Kat Planları

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutakay-neris-yasamkent-projesi-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451