ANAYAPI MAJOR KURTKÖY

Projeyi Takip Et
Yenişehir Mah. Bakü Cad. Kurtköy Pendik / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 224
Konut Seçenekleri : 2+1 , 3+1 , 4+1
Metrekare Aralığı : 68 - 142 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2018
ANA YAPIANA YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

MAJOR Kurtköy 16.400 m2’lik bir alan üzerinde 224 ailenin mutluluğu ve huzuru için tasarlandı; yüksek kalite standartlarının, estetik yatay mimari ile birleştiği modern ve benzersiz bir yaşam alanı.

Yeni ve detaycı bir anlayışla projelendirilen 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler, ferah kulanım alanları, fonksiyonel mutfak ve banyoları ve özlediğiniz büyük balkonları ile yaşamınıza konfor katıyor, çocuklarınız geniş oyun ve aktivite alanlarında özgürlüğün tadını çıkarıyor. İyi planlanmış altyapısı ve ısıtma sistemi, kapalı/açık otopark alanları ve full jeneratör sistemi hayatınızı daha da kolaylaştırıyor.

Özenle hazırlanmış peyzaj alanları ve 2740 m2’ye yayılan açık/kapalı sosyal tesislerinde kendinize ve ailenize zaman ayırabilecek, sevdiklerinizle mutlu anlarınızı paylaşabileceksiniz.MAJOR Kurtköy, ailenizle güvenli ve konforlu bir site hayatının tadını çıkaracağınız her adımınızda huzur bulacağınız bir proje.

Anayapı Major Kurtköy projesinde daire fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz belli değildir. 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutanayapi-major-kurtkoy-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451