HUZURLU KAMPÜS

Projeyi Takip Et
Huzurlu Kampüs Apart 100. Yıl Mahallesi, Cephanelik Sokak Merkez / Kütahya / Kütahya
Konut Sayısı : 106
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1
Teslim Tarihi : 2017
Fiyat Aralığı : 89.000 TL
HUZURLU İNŞAATHUZURLU İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

2009 yılından bu yana Anadolu’da binlerce konuta imza atan,  en son İstanbul Beylikdüzü’nde geliştirdiği 500 konut ve 27 ticari üniteden oluşan Huzurlu Marmara projesinde son aşamaya gelen Huzurlu İnşaat, şimdi de Anadolu’da Huzurlu Kampüs projesini hayata geçiriyor. Projenin ilk halkasını Kütahya’dan başlatan firma, ardından Samsun ve Karabük projeleriyle Kamu Kurum çalışanlarına potansiyeli yüksek bir proje sunmayı amaçlıyor.

Türkiye’nin farklı illerinde yaklaşık 3.000 konut inşa eden Huzurlu İnşaat, şimdi de Anadolu’da devlet memurlarına ve öğrencilere yönelik geliştirdiği Huzurlu Kampüs projesiyle dikkat çekiyor.Projede lansman dönemine özel 1+1  dairelerin fiyatı 89.000 TL’den başlarken proje, Kamu Kurum çalışanları ve öğrencilerin yanı sıra konut alıcılarına da büyük avantaj sağlıyor.

Çok amaçlı kullanım alanlarına sahip 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı projeler; üniversiteye, ulaşım akslarına ve şehrin AVM’lerine yakın konumda yer alıyor. Huzurlu Kampüs Rezidans’ta ayrıca öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yemekhane, kafe, market ve sosyal tesis de yer alıyor.

Devlet Kurumlarına ve üniversiteye yakınlığı nedeniyle  Kamu Kurum çalışanları ve öğrenci aileleri tarafından tercih edilen Kütahya Huzurlu Kampüs projesinde 1+1 106 daire yer alıyor.  

İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği  Kütahya Huzurlu Kampüs 2.Etap Konutları 2017 ikinci çeyreğinde tamamlanacak.

Huzurlu Kampüs Kütahya’da 1+1 daire fiyatları 89.000 TL’den Başlıyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

HUZURLU KAMPÜS İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konuthuzurlu-kampus-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451