IMGE LİFE İZMİR

Projeyi Takip Et
Koyundere Mah. Erol Tarakçıoğlu Cad. Menemen / İzmir
Konut Sayısı : 170
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 74 - 157 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2018
Fiyat Aralığı : 210 bin TL-345 bin TL
GÜLTEKİN İNŞAATGÜLTEKİN İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İzmir Menemen’ de, 7724 m2 arsa alanı üzerine hayata geçirilen     ; 5 blok, toplam 170 daireden oluşuyor. Özel mimari tasarımı, planlanmış alt yapısı ve güvenlik donanımları, günümüz insanının ihtiyaçları dikkate alınarak oluşturuldu.

Şehrin en hızlı değerlenen bölgesinde, güvenlik kontrollü site yapısı içinde, kaliteli, konforlu, modern bir yaşam alanı sunan , dolmuş ve otobüs güzergahlarına, marketlere ve ana caddeye yürüyüş mesafesinde olup, çevreyoluna, metro istasyonuna, alışveriş merkezlerine bir kaç dakikalık uzaklıkta yer almaktadır.

Şehrin kuzeyinde yeni bir yaşam alanı sunan ; eğitim ve sağlık merkezlerinin yanıbaşında, Foça, Dikili, Çandarlı ve Ayvalık gibi önemli tatil beldelerine de ulaşım kolaylığıyla da dikkat çekmektedir.

 ‘ın site ortak alanı içinde yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme ve dinlenme alanları, otopark alanı, spor salonu ve seyir terası yer almakta, çevresinde de tenis kortu, basketbol sahaları, çocuk oyun alanları, otoparklar, yeşil alanlar ve yürüyüş yolları bulunmaktadır.

Her ayrıntının düşünüldüğü, 74m2 ile 157 m2 aralığındaki 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan , butik bir yaşam alanı sunuyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutimge-life-izmir-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451