KENT PARK EVLERİ

Projeyi Takip Et
30 Ağustos Mah. 3. Cad. Ulukent Menemen / İzmir
Konut Sayısı : 288
Konut Seçenekleri : 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı : 90 - 120 m2
Teslim Tarihi : Haziran 2019
Fiyat Aralığı : 275 bin TL-375 bin TL
KIZILELMA İNŞAATKIZILELMA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
AYDEMİR İNŞAATAYDEMİR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Ulukent’te; İzmir’in en hızlı gelişen bölgesinde, doğayla iç içe, köy merkezine yürüyüş mesafesinde bambaşka bir yaşam kültürü doğuyor. 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile Kent Park Evleri, ailenizle birlikte sizi çok özel bir hayata çağırıyor.

Ulukent’in en iddialı ve en büyük projesinde gelin siz de yerinizi alın! Standartların ötesindeki mimari çözümleri, tüm teknolojik altyapı, konfor ve donanıma sahip yapı özellikleri, otopark alanları, muhteşem peyzaj düzenlemeleri, sosyal donatı olanakları, açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla Kent Park Evleri’nde yaşamaya yeniden başlayın!

Gelin, büyük hayalinize bir adım daha yaklaşın! 4 blokta, toplam 288 adet lüks daireden oluşan Kent Park Evleri’nin sunduğu önlansman fırsatlarını kaçırmayın!

Dış Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutkent-park-evleri-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451