MARMARA LOFT

Projeyi Takip Et
Hürriyet Mah. Aktay Sok. No:1 Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 152
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 95 - 130 m2
Teslim Tarihi : Ekim 2018
Fiyat Aralığı : 435.000 TL'den başlayan fiyatlar
GÖRGÜLÜ GRUPGÖRGÜLÜ GRUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

Marmara LOFT, Kartal Yakacıkta Yükselen Yeni Yaşam Projeniz!

MARMARA LOFT, Anadolu Yakası’nın gözde yatırım merkezi olan Kartal’da, prestijli ve modern bir yaşam projesi olarak konumlanıyor. 
MARMARA LOFT, 19 katlı iki bloktan oluşan ve akıllı ev teknolojisiyle donatılmış iki bloktan oluşmaktadır. Toplamda 152 dairenin yer aldığı projemizdeki 3+1 dairelerin tamamı Marmara Denizi ve Prens Adaları manzaralı, 2+1 dairelerin tamamı da orman manzaralı olarak konumlandırılmıştır. Ailelerin modern ve konforlu bir yaşam sürmesine odaklanılarak dizayn edilen projemizde, gerek oturum gerek yatırım adına çeşitli konut alternatifleri yer almaktadır.MARMARA LOFT; lansman öncesi 435.000 TL’den başlayan cazip fiyat avantajı, kişiye özel ödeme seçenekleri ve sağladığı yüksek prim getirisi ile siz değerli konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

PROJE ÖZELLİKLERİ

MARMARA LOFT, 4700 m² bir alana inşa edilmektedir. Projemizin %80 gibi bir orana varan geniş ve önemli bir bölümü, yeşil ve sosyal alanlar için ayrılmıştır. Projede kapsamında yer alacak 152 daire, mevcut iki blok olan A ve B bloklarda 76’şar adet eşit dağılıma sahiptir. Giriş+18 kat düzeninde inşa edilecek bloklarımızda yer alan 2+1 dairelerimiz 95 m² ve 3+1 dairelerimiz de 130 m² oturum değerlerine sahip olacaktır. Projemizde uyguladığımız akıllı kat planları sonucunda, 2+1 dairelerimizde dahi en yüksek kullanım olanaklarına ulaşılmıştır. Projemizde her bir daire için 5 m² depo alanı bulunmaktadır.

AKILLI BİNA TEKNOLOJİSİ

Bilgisayar ve İnternet sektörünün gelişmesiyle beraber konut sektöründe de teknoloji iyiden iyiye yerini almaya başladı. Artık eviniz sadece dört duvardan ibaret olmayacak. MARMARA LOFT projesinde kullandığımız akıllı bina teknolojisi, aşağıda sıralamaya çalıştığımız birçok alanda yaşamınızı kolaylaştırmak için sizleri bekliyor: 

• Herhangi bir nedenle dairenizdeki gaz tesisatında oluşan kaçaklardan dolayı gaz vanası otomatik olarak kapanır. Siz müdahale edene kadar gaz vanası devreye girmez. 
• Su taşkınlarına karşı banyo lavabosu ve mutfak tezgahlarının altında su detektörleri vardır. Ayrıca daire içindeki duman ve ısı detektörlerinin yardımıyla da herhangi bir yangın anında uyarı sisteminin devreye girmesi ve belirlediğiniz cep telefonlarına söz konusu durumun SMS ile bildirilmesi mevcuttur 
• Evdeki tüm prizlerin cep telefonunuzdan kontrolü sayesinde elektriğe bağlı cihazlarınızın uzaktan elektrik bağlantılarını açıp kapatmak mümkün hale gelmektedir. 
• Klimanızı eve gelmeden açıp kapatarak hem enerji tasarrufuna hem yüksek konfora erişebilirsiniz. 
• Siz evde yokken veya sadece belirlediğiniz zaman dilimlerinde tüm perdelerinizin kapatılıp açılmasını sağlayabilirsiniz. Daire sakini evde yokken lambaların açılıp kapanması da dâhil olmak üzere yaşamınızı kolaylaştıran, zevkli hale getiren ve her şeyden önemlisi güvenli kılarak yüksek kaliteye kavuşturan daha birçok akıllı bina özelliği MARMARA LOFT’ta sizleri bekliyor.

ÇOÇUKLAR İÇİN EĞLENCE ALANLARI

MARMARA LOFT’ta çocuklar da unutulmadı. Yarınlarımızın güvencesi çocuklarımızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerinin sağlıklı olması adına üzerimize düşen sorumlulukların bilincindeyiz. Çocuklarımızın mutlu ve güvenli bir yuvada yaşamlarını sürdürebilmesi adına; oyun parkları, çocukların yaş ve zekâ seviyelerine hitap eden aktivite alanları, basket sahası ve çocuklar için özel dizayn edilmiş yüzme havuzu da MARMARA LOFT’ta sizleri bekliyor olacak

 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Firmanın Diğer Projeleri

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİNReklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48