NEW LOCA İSTANBUL

Projeyi Takip Et
Site Mah. Atay Cad. No: 1 34760 Ümraniye / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 238
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1
Metrekare Aralığı : 43 - 102 m2
Teslim Tarihi : Hemen Teslim
Fiyat Aralığı : 275 bin TL-420 bin TL
KYM YAPIKYM YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
İnşaat projesi önemlidir, ama inşaatın kendisi daha önemlidir. Kağıt üzerinde ne yaparsanız güzel görünür! Önemli olan onu nasıl hayata geçirdiğinizdir. Yapı malzemelerinin kalitesi, işçilik, altyapı yeterliliği gibi hususlarda gereğince titizlenilmemişse proje neye yarar!
İstanbul gibi uçsuz bucaksız bir metropolde trafik derdi ne çekilmez bir derttir, değil mi? Çekmeyin o zaman! Loca'ya kurulun, keyfinize bakın, yollarda ömrünüzü harcamayın!

Yaşam standartları şimdi çok değişti. Eskiden ev dediğiniz, dört duvar arasında ömür tüketmek demekti. Artık otomobilinizi koyacağınız otoparkı, keyif yapacağınız havuzu, gözlerinizi ve ruhunuzu dinlendireceğiniz yeşil alanı olmayan eve ev demiyorlar.

İş hayatının yeni trendi Home Office'ler 2+1 ve 1+1 seçenekleri ve sıradışı konseptiyle New Loca İstanbulda sizleri bekliyor.

"Dünyanın parlayan yıldızlarından... Yükselen değerlerinden... önemli finans merkezlerinden biri..." Bir süredir böyle anılan İstanbul'un dokusu değişiyor. Bu heyecanlı ve hareketli filmi size özel Loca'nızdan seyretmenin tam sırası! Kaçırmayın!

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutnew-loca-istanbul-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451