NOVEN CİTY LİFE KOCAELİ

Projeyi Takip Et
Damlar Mah., Hacı Halil Serim Sok. No:97, 41245 Başiskele / Kocaeli
Konut Sayısı : 10
Konut Seçenekleri : 3+1
Metrekare Aralığı : 165 - 205 m2
Teslim Tarihi : Ocak 2020
Fiyat Aralığı : 425 bin TL-680 bin TL
NOVENKA İNŞAATNOVENKA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Kocaeli’nin 7 yıldızlı ilçesi Başiskele’nin, Bahçecik/Damlar mevkiinde 2 blok 10 özel daire olarak inşa edilen Noven City Life bütün sosyal ve ulaşım imkanlarına sahiptir. 1.200 m² arsa üzerine inşa edilen eşsiz gizli bahçe peyzaj düzenlemeli, 5 bahçe dubleksi ve panoramik önü kapanmaz körfez manzaralı 5 çatı dubleksinden oluşan, konforlu yaşam alanları sunduğumuz toplam 10 dubleks daireli “Türkiye’nin en kapsamlı akıllı ev” projesidir. Eğimsiz çatı dubleks dairelerimiz ile çatı dublekslerindeki kronik eğim sorununu tamamen ortadan kaldırdık.

Kendinizi muhteşem hissettirecek benzersiz bahçe peyzajıyla donattığımız bahçenize terastan geçiş yapabileceğiniz harika bir tasarıma sahiptir. Geniş, ferah ve ergonomik yapısıyla kullanışlı odalar her türlü konforu sağlıyor. Kapsamlı Zipato akıllı ev sisteminin güven ve konforunuzu arttıracak onlarca özelliğiyle lüksü zirvesinde yaşayacaksınız. Ayrıca akıllı ev sisteminin 24 aylık internet hizmeti Novenka İnşaat tarafından karşılanmaktadır. Sesli komutlarla size eşlik eden Amazon Alexa dot sesli komut sistemi hayatınızı kolaylaştıracak ve kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacak sayısız özelliğe sahiptir. Noven City Life projesini; Ytong Multipor ısı yalıtımı, Hacıoğulları Hazır Beton, Filli Boya, Rigips Alçı, Jeo Atölye, Zipato, ECA, Vitra, Say Plastik, Fırat Plastik, Silverline, Schock Evye, Viko, BTM Shingle, Karabük Demir, Egger derzli laminant, Pimapen, Konfor ısı cam, Amazon Alexa Dot, Kale vitrifiye gibi markaların premium ürünleriyle inşa ettik.

Tapu teslimine kadar peşinatta kolaylık sağlıyor ve siz eski evinizi değerlendirene kadar ödemeye mola veriyoruz.

Projemizin % 100’ü tamamlanmıştır. İlk 3 daire için KDV bizden kampanyasını kaçırmayın!

Dış Resimler

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutnoven-city-life-kocaeli-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451