PREMİUM LOFT YALOVA

Projeyi Takip Et
Gaziosmanpaşa Mah. Şehitbihicarettin Cad. No:61 Yalova / Yalova
Konut Sayısı : 277
Konut Seçenekleri : 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı : 114 - 243 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2019
Fiyat Aralığı : 370 bin 500 TL-625 bin TL
AKYOL İNŞAATAKYOL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Akyol İnşaat tarafından hayata geçirilen 36.000 m² alan üzerine kurulu Premium Loft projesi, 2+1 ve 3+1 dairelerin yanı sıra 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks olarak Premium ve Loft konut seçenekleriyle, 16 blok 277 konuttan meydana gelen, ayrıca alışveriş caddesi olarak planlanan alanda çeşitli ticari ünitelerden oluşmaktadır.

25.000 m² yeşil alan içinde, rekreasyon alanı ve çeşitli sosyal tesislere sahip olacak Premium Loft’un, 355 araçlık otoparkı bulunmaktadır.

Yeşillikler içinde spor yapabileceğiniz fitness alanları, açık-kapalı yüzme havuzları ve güneşlenme terasları ile yaz aylarınızı daha keyifli geçireceğiniz özel imkânlar hazırlıyor.

Spor salonu, oyun odası, sauna ve hamam gibi sosyal donatılar ile huzurlu ve sağlıklı yaşama katkı sağlıyor.

Oyun parkları ve çocuk havuzlarıyla çocuklarınızın daha güvenli bir ortamda, gönlünce eğleneceği alanlar sunuyor.

Toplu organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek alanlar, satranç alanı, açık hava sineması ile sosyal bağlarımızı ve komşuluk ilişkilerimizi güçlendirmeye zemin oluşturuyor.

Huzur dolu bir yaşam için gerekli olan tüm ayrıntılar düşünülerek tasarlanan Premium Loft, size ve ailenize 24 saat güven içinde yaşam ve kendinizi her an özel hissedeceğiniz bir ortam sunuyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutpremium-loft-yalova-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451