REAL MERTER

Projeyi Takip Et
Atatürk Caddesi No: 51 Merter Güngören / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 248
Konut Seçenekleri : 1+1 , 2+1 , 3+1
Metrekare Aralığı : 66 - 185 m2
Teslim Tarihi : Mart 2017
Fiyat Aralığı : 342 bin TL-875 bin TL
OLİV YAPIOLİV YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

​TEKSTİL DÜNYASI BAŞTAN AŞAĞIYA DEĞİŞİYOR... KAÇIRMAYIN, SİZ DE YERİNİZİ ALIN.

Tekstil dünyasına yepyeni bir renk ve doku katmaya hazırlanan RealMerter, profesyonel yönetimi ve yenilikçi“Toptan Tekstil AVM” anlayışıyla size bir iş yerinden çok daha fazlasını sunuyor.

Düğmeden konfeksiyona, Merter’den Laleli’ye, Osmanbey’e tekstil toptancılarını bir araya getirecek; hem özel yönetimi, hem de iş birliğinden doğacak gücüyle sinerji yaratacak olan bu prestijli tekstil merkezinde aradığınız her şeyi bir arada bulacaksınız.

İŞİNİZİ DEĞİŞTİRMENİN TAM ZAMANI

Modern ve ferah tasarımı, akıllı mağaza yerleşimi ve alan kullanımı, 22.422 m2’lik, 155 mağazalık “Toptan Tekstil AVM” alanı, fuarlardan satış organizasyonlarına kadar her aşamada yanınızda olan profesyonel KDM yönetimi, size ve misafirlerinize ulaşım rahatlığı sağlayan lokasyonu, geniş park olanakları, yükleme-indirme kolaylığı, işinizin hemen etrafında yer alan zengin sosyal hayatı ve bölgeye değer katacak yaşam alanlarıyla RealMerter, tam işinize göre.

Sokak araları yerine geniş alanlarda düzenli mağazaları, karmaşa yerine organize yerleşimi, şık showroom’ları, depo alanları, modern ticaret anlayışı, birlikten doğan iş gücü, profesyonel yönetimi ve yenilikçi “Toptan Tekstil AVM”anlayışıyla hepsi ve daha fazlası RealMerter’de sizi bekliyor.

HAYATINIZDA DEĞİŞİKLİK YAPMANIN TAM ZAMANI

Sadece tekstil dünyasını değil, bölgedeki yaşam standartlarını da değiştirmeye hazırlanan RealMerter, tarzınıza yakışacak şık yaşama alanları ve sosyal olanaklar sunuyor.

Farklı ihtiyaçlara göre farklı özelliklere sahip olan 66 m² - 185 m² arasında değişen dairelerin 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri bulunuyor. Dairelerin hepsinde klima dahil, birinci sınıf ankanstre ürünler fiyata dahil olarak veriliyor. RealMerter’de modern mimari ve zengin peyzajının yanı sıra yüzme havuzundan fitnessa, çocuk oyun alanlarına çeşitli olanaklarla hayatınıza zenginlik katacak bir dünyaya adım atacaksınız.

Şehrin ortasında yeşil alanlarıyla nefes aldıran RealMerter’in modern mimariyi teknolojik sistemlerle harmanlayan konutlarında sizi prestijli, keyifli ve konforlu bir hayat bekliyor.

 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

REAL MERTER İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutreal-merter-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451