ROYA GOLD PROJESİ

Projeyi Takip Et
Barbaros Mahallesi, Gülistan Sitesi, 34662 Üsküdar / İstanbul Anadolu Yakası
ROYA YAPIROYA YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Roya yapı Altunizade bölgesinin ofis ihtiyaçlarını yeniden sorguluyor. Anadolu yakasının en çok tercih edilen bölgesi olan altunizadeki ofislerin aksine bölgede olmayan kat yüksekliği ile tercih sebebi olan ofis binasında 15 mt geniş aks açıklığı geçerek açık ofis planlamasında bir ilk gerçekleştiriyor. Yer altındaki 2 Kat kapalı otoparkın dışında ayrıca 8 mt yüksekliğinde bir spor merkezini bünyesinde barındıran yapı, olimpik bir voleybol ve basketbol sahasına sahip olaması ile bölgedeki kullanıcıların spor ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Capitol alışveriş merkezi, Coca Cola genel merkezi, Acıbadem hastanesi ve Acıbadem genel merkezi , ETİ Genel merkezi gibi firmalara komşu olan ROYA GOLD Altunizade metrobüs durağına 400 mt, 15 Temmuz Şehitler köprüsüne 1 km mesafededir.

Dış Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutroya-gold-projesi-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451