SUR YAPI İLKBAHAR

Projeyi Takip Et
Battal Gazi Mah. Emniyet Sk. No:12 Sultanbeyli / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 304
Konut Seçenekleri : 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Metrekare Aralığı : 51 - 293 m2
Teslim Tarihi : Kasım 2017
Fiyat Aralığı : 290 bin TL-900 bin TL
SUR YAPISUR YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Şehrin stresinden uzakta yepyeni bir dünya: Sur Yapı İlkbahar!

Yeşilin keyfi bisikletsiz çıkmaz!

Şehir yaşamının karmaşası ve baş döndüren hareketliliği İlkbahar’da yerini sakin ve yeşillikler içerisinde bir hayata bırakıyor. İstanbul’un gelişen, yeşile doygun ilçesi Sultanbeyli’de yükselen İlkbahar’da, 11 bin m²’lik uçsuz bucaksız meyve bahçeleri, rengârenk çiçekli yeşil alanlar bulunuyor. Araç trafiğinin olmadığı, yeşilin keyfinin doyasıya yaşanacağı projede, İlkbahar sakinlerine özel bir dünya kuruluyor. Sur Yapı, ayrıcalıklarla dolu sunduğu yaşamı bisiklet hediye ederek tamamlıyor.

Anadolu Yakası’nın hızla gelişen ilçesi Sultanbeyli’de inşa edilen İlkbahar, yemyeşil alanlarıyla dört mevsimi ilkbahar tadında yaşamayı vaat ediyor. Projenin az katlı mimarisinin yanı sıra 11 bin m²’lik yeşil alanında meyve bahçeleri, gül bahçeleri, uzun yürüyüş alanları, sosyal tesisleri, hobi bahçeleri, kitap okuma alanları bulunuyor. İlkbahar, şehrin gürültüsünden uzakta, merkezi lokasyonuyla stressiz ve yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

İlkbaharda kırmızıdan yeşile dönen bitki örtüsüyle baharın her halini yaşama fırsatı sunan Sur Yapı, tek mevsimde değil her mevsimde ilkbaharın sıcaklığını sunuyor. Ayrıca gül ağaçlarının süslediği bahçeler, muhteşem kokulu lavantalar, rengârenk çiçekleriyle bahar mevsiminin heyecanı İlkbahar’da yaşanıyor.

Ferahlatan göletleri, pergola altı dinlenme alanları, çınar altı dinlenme bölümleri, su kenarı yürüyüş yolları, saunası, yüzme havuzu, kafe alanları, açık ve kapalı spor alanlarıyla İlkbahar, huzurun kapılarını aralıyor.

İlkbahar’ın tadı bisikletsiz çıkmaz!

Lansmana özel yüzde 5 indirim fırsatı sağlandığı projede tamamı peşin ya da peşin + banka kredili ödemelerde ek olarak yüzde 10 indirim sunuluyor. Kampanya kapsamında ayrıca dubleks dairelere özel 60, diğer dairelerde ise 48 ay vade farksız ödeme seçeneği bulunuyor. İlkbahar’ın tadı bisikletsiz çıkmaz diyen Sur Yapı, kampanya kapsamında ev alan sakinlerine ve çocuklarına bisiklet hediye ediyor.

İlkbahar, Ataşehir’e 10 Dakika uzaklıkta!

Kuzey ormanları, Paşaköy gişeleri ve TEM otoyolunun yanı başında bulunan İlkbahar, Ataşehir’e 10 dakika mesafede yer alıyor. Benzersiz lokasyonuyla avantaj sunan İlkbahar aynı zamanda yapımı devam eden 3. köprü güzergâhında bulunuyor.

Sur Yapı İlkbahar’a komşu konumda bulunan 100 dönümlük arazide yeni bir üniversite inşa ediliyor. Metro hattına kolayca ulaşımın sağlanabildiği proje aynı zamanda faaliyete geçmek üzere olan 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne de 200 metre mesafede bulunuyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

SUR YAPI İLKBAHAR İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutsur-yapi-ilkbahar-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451