Sağlık Sitesi|FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo

YEDİ MAVİ

6 Kule 1 Yaşam Denizden Gelen İlham
Kazlıçeşme Mh., Kennedy Cad. 62/1,
İstanbul / Zeytinburnu
444 7 034
Mail At
YEDİ MAVİ

BİLGİ ALMA FORMU

Yedi Mavi Projesi Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı’nda, 1 milyar 140 milyon liralık rekor ihale bedeliyle İstanbul’un en değerli arazilerinden TOBB’un Zeytinburnu arazisi üzerinde hayata geçiyor.

Yedi Mavi Projesi 63 dönüm arazi üzerinde 17 kat ve 6 bloktan oluşuyor. Denizin kokusunu şehrin dokusuyla buluşturan Yedi Mavi Projesi’nde eşsiz deniz manzarasına sahip 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere 5 farklı daire seçeneği yer alıyor. Residans (Konut), ofis, AVM ve apart otelin yer alacağı karma konseptli projede toplam 1047 adet bağımsız bölüm yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 75 metrekare ile 400 metrekare arasında değiştiği projede, metrekare fiyatları sadece lansman öncesi dönem için KDV hariç 12 bin liradan başlıyor.

Yedi Mavi’nin İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından birinde yer aldığına ve önemli ulaşım akslarının yanı başında bulunduğuna vurgu yapan Kalkavan, projemiz Marmaray Projesi, İDO Bakırköy Terminali ve Ataköy Marina’ya 1 km,  Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali ve E-5’e 5 km,  mesafede yer alıyor. Ayrıca tamamlanması beklenen büyük projelerle günden güne daha da değerlenecek bir lokasyondayız; Aralık 2016’da açılacak Avrasya Tüneli ile İstanbul'da araç trafiğinin yoğun olduğu Kazlıçeşme-Göztepe arasındaki mesafe 15 dakikaya inecek. Bu projelerin bitmesiyle Yedi Mavi’nin  zaten çok değerli olan lokasyonu, İstanbul’un her yerine  trafiksiz ulaşım sağlayacak diyerek sözlerini tamamladı. 

DIŞ RESİMLER


İÇ RESİMLER


KAT PLANLARI


EMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM

Tuncay Mollaveisoğlu

Bir kağıt parçasına 700 bin TL!

Osman Cihad Esen
cihad.esen@yeniprojeler.com

Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Fatih Karakaş
fatih.karakas@kentselplatform.com

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Av.Cihat Demirbağ
avukat@cihatdemirbag.com.tr

Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttıyeni konut projeleri iphone da


Haritada konut projeleri


KREDİLER


DEKORASYON


ENERJİ SEKTÖRÜ