GARDEN LİFE NİLÜFER EVLERİ

Projeyi Takip Et
MEHMET AKİF ERSOY CAD. HASANAĞA TOKİ KONUTLARI BİTİŞİĞİ Nilüfer / Bursa
Konut Sayısı : 616
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 77
Teslim Tarihi : 2015-01-01
ENYAP İNŞAATENYAP İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Yeşilin içinde huzur dolu bir yaşam sizleri bekliyor... Garden Life, doğayla iç içe, Bursa-Nilüfer'in en nezih bölgesinde beklentilerinizin şekillendirdiği bir proje.

Lüks Konut kalitesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konutlar... 

Garden Life, şehrin yanıbaşında Nilüfer İlçesi'nde Toki Konutları bitişiğinde yeni bir yaşam bahçesi olarak siz değerli sahiplerine kapılarını açıyor. Yeşil Bursa'yı daha seveceğiniz ulaşım sorunu olmadan doya doya yaşamanız ve zamanınızı trafiğe değil, hayatın güzelliklerine, sevdiklerinize ayırmanız için.

Garden Life, yüksek mimariye sahip teknolojik altyapısıyla doğayla iç içe, güvenli, sosyal ve sportif alternatifleriyle modern hayatın merkezinde seçkin bir yaşam sunuyor.

Mimari açıdan estetik ve fonksiyonelliğin birleştiği Garden Life Nilüfer Evleri, 16 bloktan ve 9000 m2'lik ticaret merkezinden oluşmaktadır.

Modern şehircilik anlayışıyla, deprem başta olmak üzere tamamen güvenlik öğeleri ön planda tutarak projelendirilmiş mimarisi ile, standart olmayan çok farklı ev seçenekleri...

77 m2'den 139 m2'ye kadar çeşitli büyüklüklerde olan yüksek mimari kalite standartlarında tamamı lüks 652 konut...

1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 3 farklı daire planı bulunmaktadır.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercombursanilufer-yeni-konut-projelerienyap-insaat-garden-life-nilufer-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451